Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj
    Nowe mieszkania Kraków i okolice

Apartamenty Prestige
w Skawinie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Graniczna

Więcej o budynkach

Apartamenty Prestige 1
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Graniczna (Budynek 1)
2 piętra
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 1 kw. 2019
Sprzedane
Apartamenty Prestige 2
ul. Graniczna (Budynek 3-6)
2 piętra
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 2 kw. 2021
Sprzedane

Apartamenty Prestige na mapie Skawiny

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań26
🟧 Liczba pięter2
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań27–91 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, domofon, teren rekreacyjny

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Prestige to kilkuetapowy kompleks apartamentowy składający się z jednego domu w zabudowie szeregowej oraz dwóch wolnostojących apartamentowców położony w południowo-zachodniej okolicy Krakowa.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano w obrębie ulic Granicznej, Leśnej i Żyznej, na terenie osiedla Korabniki miejscowości Skawina, położonej w południowo-zachodniej części aglomeracji krakowskiej. Od centrum Krakowa jest oddalona o około 13 kilometrów. Okolicę charakteryzuje niska zabudowa mieszkaniowa, przeważnie jednorodzinna i otoczenie rozległych terenów zielonych, pozwala ona na dostęp do głównych arterii transportowych oraz obiektów podstawowej infrastruktury miejskiej.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla znajdują się zabytkowy Dwór Korabniki z parkiem, prywatna szkoła podstawowa Royal International School (550 metrów), szkoła podstawowa nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego (750 metrów), prywatne poradnie lekarskie, centrum medyczne Osmed. W okolicy centrum Skawiny, oddalonego od inwestycji o około 2,5 kilometra, dostępne są liczne przedszkola, m.in. Mała Akademia Montessori, Bajkowa Kraina, przedszkole Katolickie oraz szkoła podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, oddziały banków, placówka pocztowa, drogerie i apteki, restauracje, kościoły, sale fitness, sklepy spożywcze Avita, Netto, Kefirek, Groszek, Lewiatan, supermarket Lidl oraz Galeria Skawina z pobliskim sklepem Tesco i targiem.

Architektura

Dwupiętrowe budynki kompleksu utrzymane są w stylu minimalistycznym i wzniesione z prostej bryły. W elewacjach szeregowca dominują jasne odcienie w połączeniu z kolorem drewna, w wykończeniu wolnostojących apartamentowców użyto odcieni czerni i drewna. Dodano liczne przeszklenia, w tym w balustradach balkonowo-tarasowych.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony i objęty monitoringiem. Zaprojektowano tu drogi dojazdowe, chodniki, aranżacje roślinne, wewnętrzne i zewnętrzne miejsca postojowe, wspólną strefę rekreacyjną, plac zabaw dla dzieci.

Komunikacja

Inwestycja leży w pobliżu ulicy Jana Pawła II oraz zjazdu na drogę krajową nr 7 i autostradę A4 pozwalające na dojazd samochodem do centrum Krakowa w około 20 minut. O 150 metrów są oddalone przystanki autobusowe (linie nr 235, nr 243, nr 773). Od stacji PKP Kraków Sidzina pozwalającej na korzystanie z pociągów REG inwestycję dzieli blisko 2 kilometrów.

O mieszkaniach

Kompleks zawiera lokale mieszkalne o układzie od 1 do 5 pokoi i powierzchni od 27 do 91 metrów kwadratowych, w tym apartamenty dwupoziomowe. Mieszkania na parterze posiadają przydomowe ogródki, lokale na piętrze uzupełniono w tarasy. Apartamenty wyposażono w okna panoramiczne, domofony i drzwi antywłamaniowe. W wolnostojących apartamentowcach do lokali przynależy powierzchnia użytkowa dachów. Oferowane są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest firma budowlana Techniq założona w 2006 roku i specjalizująca się w projektach zabudowy willowej i jednorodzinnej. Dotychczasowe realizacje dewelopera położone w przedmieściach Krakowa to Prestige Park Skotniki, Osiedle Cyprysowa Polana, Domy Opatkowickie, Modern Willa Wieliczka, Osiedle Wierzbowa Aleja, Lusina Park, Wzgórze Lednickie, Słoneczne Czarnochowice.

Szczegóły oferty, ceny i promocje dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Apartamenty Prestige?

ul. Graniczna.

Kto jest deweloperem Apartamenty Prestige w Skawinie?

Deweloperem Apartamenty Prestige jest Techniq.

Kiedy Apartamenty Prestige zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3-6 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Prestige na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o