Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Chemików 7
w Zgierzu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Chemików 7

Chemików 7 na mapie Zgierza

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Chemików 7 — 2 kw. 2011
Chemików 7
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2013

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań118
🟧 Liczba pięter7
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 89 miejsc), miejsca postojowe naziemne (19 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań46–95 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaochrona, winda, plac zabaw

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Chemików 7 to nowoczesny siedmiopiętrowy budynek wielorodzinny, ulokowany w Zgierzu.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Chemików, od centrum miasta jest oddalona o około 2,5 km. Lokalizacja wyróżnia się rozwijającą się infrastrukturą handlowo-usługową i bliskością terenów zielonych.

Okolica inwestycji

W pobliżu dostępne są restauracja, sala bankietowa, kwiaciarnia, serwis samochodowy, sklep spożywczy Radius, placówka medyczna. Galeria Zgierska jest oddalona o 1500 m, do najbliższej placówki pocztowej ― około 1600 m. Sklep spożywczy Biedronka znajduje się w odległości 1900 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Państwowa Szkoła Muzyczna – 300 m, Przedszkole niepubliczne „Kurczaczek” – 450 m, Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Niepokoja – 1150 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica – 1750 m, Miejskie Przedszkole nr 8, Przedszkole „Akademia malucha” – 1300 m. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest położony w 1900 m od inwestycji. Osiedle jest zlokalizowane w pobliżu terenów zielonych. Odległość do Lasu Okręglik i Parku Miejskiego im. Tadeusza Kościuszki stanowi 1800 m, do Lasu Krogulec – około 2500 m.

Architektura

Chemików 7 to nowoczesny budynek o wysokości 7 pięter. Kolorystyka obiektu jest jasna, elewację wypełniono w białych i pastelowych odcieniach, w układzie architektonicznym zastosowano prostą bryłę.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, plac zabaw dla dzieci, miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym. Teren inwestycji jest ogrodzony i objęty ochroną całodobową.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami miasta Zgierz. Przystanek autobusu nr 6 Konstantynowska – Sokołowska jest oddalony o 550 m. Położenie inwestycji pozwala na dogodne podróżowanie samochodem. W odległości 1000 m przebiega droga krajowa nr 91 klasy GP. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje około 7 minut, do Łodzi – około 20 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji znajdują się mieszkania o powierzchni od 46 do 95 metrów kwadratowych. W ofercie są lokale dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Do mieszkań przynależą balkony lub loggie.

O deweloperze

Chemików 7 to projekt realizowany przez spółkę Konstanty Strus. Firma funkcjonuje od 1991 roku, działa w kilku województwach Polski, oferując klientom inwestycje komercyjne i mieszkaniowe. W portfolio dewelopera są inwestycje mieszkaniowe i publiczne, realizowane w Siedlcach, Warszawie, Białymstoku, Poznaniu.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Chemikow 7.

Jaki jest adres Chemików 7?

ul. Chemików 7.

Kto jest deweloperem Chemików 7 w Zgierzu?

Deweloperem Chemików 7 jest Strus Development.

Kiedy Chemików 7 zostanie oddany do użytkowania?

Chemików 7 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Chemików 7 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o