Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Eko Park Zadębie
w Skierniewicach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Strobowska 38

Eko Park Zadębie na mapie Skierniewic

ul. Strobowska 38

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba domów53
🟧 Liczba pięter1
🟧 Ogrzewanieindywidualne (kocioł gazowy dwufunkcyjny)
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań125,12–248,36 m2
🟧 Rodzaj zabudowydomy
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, teren rekreacyjny, ogrzewanie podłogowe

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,7–3 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Eko Park Zadębie w Skierniewicach to kameralne osiedle składające się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz wolnostojących, w pobliżu rzeki i terenów zielonych.

Lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest pomiędzy ul. Strobowską a wschodnim brzegiem Zalewu Zadębie, w miejscowości zdominowanej przez zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Okolica inwestycji

Większość punktów infrastruktury wielkomiejskiej zlokalizowane są po zachodniej stronie zalewu, w zasięgu krótkiego dojazdu, oraz w bliskiej okolicy osiedla. Sklep spożywczy Biedronka oddalony jest o 620 m, Żabka ― 1,3 km, Stokrotka ― 1,5 km. Niedaleko osiedla położone są supermarket Netto (1,6 km), Targowisko miejskie (1,8 km), CH Agrosimex (450 m), CH Dekada (2,1 km), liczne sklepy sieciowe, restauracje, apteki, stomatologia, Przychodnia Kopernik (1,3 km), centra medyczne i Wojewódzki Szpital. W promieniu 2,5 km dostępne są urzędy, banki, kościoły. Najbliższa stacja paliw ― 600 m. W pobliżu działają żłobek miejski z oddziałami integracyjnymi ― 750 m, przedszkole nr 3 z oddziałami integracyjnymi ― 1,1 km, przedszkola nr 1 i Bajkowa Kraina ― 1 km, Niepubliczna szkoła podstawowa Źródła ― 670 m, szkoła podstawowa nr 5 ― 1, 6 km, Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ― 1,3 km. W okolicy osiedla istnieje infrastruktura sportowa: boisko (300 m), klub fitness (1,5 km), Centrum sportu i rekreacji z halą sportową, basen, lodowisko, skatepark, stadion. Kino Polonez oddalone jest o 2,2 km. W bliskim sąsiedztwie znajdują się plaża miejska i promenada pieszo-rowerowa.

Architektura

Niepodpiwniczone dwukondygnacyjne domy o płaskich dachach wyróżniają się nowoczesnym stylem, dużymi przeszkleniami i kontrastową kolorystyką z dominowaniem bieli. W dekoracji elewacji częściowo zastosowane zostalo naturalne drewno.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest ogrodzony, z automatyczną bramą wjazdową i furtką wyposażoną w domofon. Na terenie wykonano drogę główną i podjazdy z kostki brukowej, oświetlenie części wspólnych, zieloną strefę rekreacyjną z placem zabaw.

Komunikacja

Obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy „Strobowska 36” z liniami nr 3 oraz 10, łączącymi miejscowość z lewobrzeżną częścią i centrum miasta. Most ul. Zadębie odległy jest o 950 m. W odległości 1,5 km od osiedla zbiegają się drogi wojewódzkie nr 705 i nr 707 z drogą krajową nr 70. Dworzec PKS Skierniewice i dworzec autobusowy oddalone są o 2,3 km.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z domów o użytkowej powierzchni od 125 do 248 m2, z działkami przyległymi niezagospodarowanymi. Na parterze znajduje się garaż i kotłownia z piecem gazowym oraz, w części dziennej, oddzielonej od wejścia wiatrołapem, kuchnia ze schowkiem, salon z wyjściem na taras ogrodowy i toaleta, zaś na piętrze mieszczą się sypialnia połączona z tarasem oraz dwa lub trzy pokoje i łazienka. W pomieszczeniach zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Wysokość pomieszczeń w parterze jest 295 cm.

O deweloperze

Inwestycję realizuje firma Elin-Geslan, działająca w na rynku deweloperskim od 2013 r.

Informacje o szczegółach oferty, aktualnych cenach i promocjach można uzyskać w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Eko Park Zadebie.

Jaki jest adres Eko Park Zadębie?

ul. Strobowska 38.

Kto jest deweloperem Eko Park Zadębie w Skierniewicach?

Deweloperem Eko Park Zadębie jest Elin-Geslan.

Kiedy Eko Park Zadębie zostanie oddany do użytkowania?

Dom B1, Dom B2, Domy S1.F1-F4, Domy S2.F5-F8, Domy S3.E1-E5, Domy S4.A1-A4, Domy S5.A5-A8, Domy S6.D1-D4, Domy S1.A1-A2, Domy S2.A3-A4, Domy S3.D1-D6, Domy S4.E1-E4, Domy S5.E13-E16, Domy S6.E9-E12, Domy S7.E5-E8 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Eko Park Zadębie na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o