Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Izerski Resort
w Świeradowie-Zdroju

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Jana Kilińskiego 2

Więcej o budynkach

Izerski Resort Etap I
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Jana Kilińskiego 2 (Budynek A)
3 piętra
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane
Izerski Resort Etap II
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Jana Kilińskiego 2 (Budynek C)
3 piętra
Sprzedane
2 kw. 2019
Nie wiadomo
Sprzedane
Izerski Resort Etap III
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Jana Kilińskiego 2 (Budynek E)
3 piętra
Sprzedane
2 kw. 2019
Nie wiadomo
Sprzedane

Izerski Resort na mapie Świeradowa-Zdroju

ul. Jana Kilińskiego 2

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków6
🟧 Liczba mieszkań200
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań33–88 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Udogodnieniawinda, recepcja, teren rekreacyjny, sauna, narciarnia / rowerownia, komórki lokatorskie, zarządzanie najmem

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Izerski Resort, kilkuetapowy kompleks apartamentowo-rekreacyjny o standardzie premium, jest zlokalizowany w miejscowości Świeradów-Zdrój na Dolnym Śląsku.

Lokalizacja

Inwestycję wzniesiono przy ulicy Jana Kilińskiego w Świeradowie-Zdroju powiatu lubańskiego, wypoczynkowej miejscowości otoczonej Górami Izerskimi. Położenie kompleksu umożliwia dostęp do sieci arterii komunikacyjnych łączących miejscowość z kluczowymi destynacjami regionu.

Okolica inwestycji

Kompleks znajduje się u podnóża góry Świeradowiec. W najbliższej okolicy ulokowane są liczne obiekty infrastruktury turystycznej (ośrodki narciarskie, w tym centrum sportów zimowych i letnich Ski&Sun, stacje kolejki gondolowej, szlaki piesze i rowerowe, nartostrady, single track, Wieża Sky Walk, pijalnie wód mineralnych, uzdrowiska, sanatoria, ośrodki sportowo-rekreacyjne, wypożyczalnie nart i rowerów), główny deptak Świeradowa-Zdroju, gabinety lekarskie, apteki, punkty bankowe i placówki pocztowe, supermarkety spożywcze Lewiatan (750 metrów), Delikatesy Centrum i Biedronka (w promieniu blisko 1,5 kilometrów), różnorodne sklepy z upominkami i żywnością regionalną, restauracje, bary i kawiarnie.

Architektura

Apartamentowce o wysokości trzech pięter wyróżniają się lakonicznością układu architektonicznego i prostotą bryły. Budynki wykonano w stylistyce nowoczesnej, z elementami nawiązującymi do koncepcji podgórskiej zabudowy rekreacyjnej. Zaprojektowano skośne dachy, elewacje wykończono szarą cegłą klinkierową i wzbogacono w panoramiczne przeszklenia. W partii balkonów i poddasza dodano drewniane elementy wykończeniowe, założono metalowe balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Na ogrodzonym terenie kompleksu założono aranżacje roślinne i wspólne strefy wypoczynku, elementy oświetlenia zewnętrznego i obiektów małej architektury. Do dyspozycji mieszkańców inwestycji są strefa spa z sauną, pomieszczenia na przechowywanie rowerów i nart, podziemne hale garażowe i naziemne strefy parkingowe, komórki lokatorskie. W apartamentowcach zainstalowano windy osobowe. Inwestycja jest objęta całodobową obsługą.

Komunikacja

Kompleks znajduje się w pobliżu ulic Dąbrowskiego, Leśnej i Nadbrzeżnej (należącej do drogi wojewódzkiej nr 358). Niedaleko są położone zjazdy na drogi krajowe nr 3 i nr 30 będącymi głównymi ciągami komunikacyjnymi danego regionu. Do Jeleniej Góry można dojechać samochodem w około 35 minut, do granicy z Czechami ― w 15 minut. W pobliżu kompleksu dostępne są przystanki lokalnej komunikacji miejskiej oraz stanowiska autobusów regionalnych.

O mieszkaniach

Apartamenty kompleksu posiadają dwa, trzy lub cztery pokoje, ich powierzchnia wynosi od 33 do 88 metrów kwadratowych. Do apartamentów w kondygnacji parterowej przynależą prywatne ogródki, na piętrach przewidziano tarasy i balkony. W górnej kondygnacji zaprojektowano dwupoziomowe (z antresolami) apartamenty. Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim lub z pełnym wykończeniem. Oferowane są usługi operatora najmu.

O deweloperze

Domar Development ― firma realizująca inwestycję ― działa na rynku nieruchomości od 2010 roku. Siedziba firmy jest ulokowana we Wrocławiu. Deweloper specjalizuje się w zabudowie mieszkaniowej oraz wykończeniu wnętrz. Do dotychczasowych realizacji firmy (położonych we Wrocławiu i okolicach) należą takie inwestycje, jak Budziszyńska, Brylantowa, Krzycka Willa Miejska, Kryształowa, Komorowice.

W Biurze sprzedaży dewelopera można uzyskać szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, cenach nieruchomości i obowiązujących promocjach.

Jaki jest adres Izerski Resort?

ul. Jana Kilińskiego 2.

Kto jest deweloperem Izerski Resort w Świeradowie-Zdroju?

Deweloperem Izerski Resort jest Domar Development.

Kiedy Izerski Resort zostanie oddany do użytkowania?

  • Budynek A, Budynek B – zbudowane
  • Budynek C, Budynek D, Budynek E, Budynek F – planowane

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Izerski Resort na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o