Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Krakowskie Przedmieście
w Skawinie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Lipowa 5 (0,1 km od Krakowa)

Krakowskie Przedmieście na mapie Skawiny

ul. Lipowa 5 (0,1 km od Krakowa)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Krakowskie Przedmieście — 3 kw. 2017
Krakowskie Przedmieście
Budynek B1-B2, Budynek B3
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Budynek B4-B5
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków5
🟧 Liczba mieszkań245
🟧 Liczba pięter4
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań26–75 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw, domofon, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Krakowskie Przedmieście to kompleks budynków wielorodzinnych położonych na południowym zachodzie od centrum Krakowa.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Lipowej 5 w Skawinie, w powiecie krakowskim. Okolica jest otoczona zielenią i posiada dogodne połączenie komunikacyjne z centrum oraz innymi częściami Krakowa.

Okolica inwestycji

W bezpośredniej bliskości inwestycji są sklepy spożywcze Żabka, Lidl, Biedronka. Galeria handlowa S-Mall Park Skawina znajduje się w odległości 2800 m, CH Jan – 4000 m, Europejskie Centrum Handlowe – 5900 m. W pobliżu działają lokale gastronomiczne, prywatny gabinet stomatologiczny, apteki, salon kosmetyczny, bankomaty i oddziały banków, placówki pocztowe, kina, biblioteki. Do centrum biznesowego Park Zawiła – 5600 m, Jagiellońskiego centrum innowacji – 6100 m. Nieopodal ulokowane są siłownie plenerowe, My Fitness Palce, Power House, Centrum kultury i Sportu. W niedużej odległości od osiedla znajdują się ośrodki edukacji: niepubliczny punkt przedszkolny, niepubliczne przedszkole integracyjne, Mała Akademia Montessori, katolicka szkoła podstawowa im. Jana Pawła II, szkoła podstawowa nr 3, szkoła podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, zespół szkół techniczno-ekonomicznych, szkoły językowe. W tej samej okolicy są park miejski im. Józefa Piłsudskiego, Skawina Park, Park Energii.

Architektura

Bryły czteropiętrowych budynków o nieregularnym układzie i prostym nowoczesnym designie pod płaskimi dachami rozmieszczone są na terenie z zachowaniem optymalnych odległości. Jasne elewacje wzbogacone są zestawieniem bieli, szarości i elementów o zielonym kolorze, oraz dużymi oszkleniami.

Infrastruktura osiedla

Osiedle zagospodarowane jest w chodniki, drogi dojazdowe, miejsca parkingowe naziemne i podziemne, zieleń. Na terenie osiedla jest plac zabaw. Budynki wyposażone są w windy. Przewidziane jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej. Na parterze zaprojektowane są lokale handlowo-usługowe.

Komunikacja

Od centrum Krakowa inwestycja jest oddalona o 15 kilometrów. Przebiegająca obok inwestycji ul. Krakowska umożliwia zjazd na drogę krajową nr 44 i trasę A4. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek Skawina Podlipki z autobusami linii 201, 213, 223, 233, 253, 263, 283. Do stacji kolejowej Skawina i dworcu autobusowego ― 2600 m.

O mieszkaniach

Inwestycję Krakowskie Przedmieście tworzą jedno-,dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 26 do 75 m2. Mieszkania posiadają balkony, wyposażone są w domofony i drzwi antywłamaniowe.

O deweloperze

Osiedle Krakowskie Przedmieście to inwestycja dewelopera Orion Investment. Firma działa na rynku od 2007 roku. Specjalizuje się w budowie inwestycji mieszkaniowych na terenie Krakowa. W portfolio dewelopera są osiedla Zodiak, Trzy Ogrody.

Szczegóły oferty oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Krakowskie Przedmiescie.

Jaki jest adres Krakowskie Przedmieście?

ul. Lipowa 5 (0,1 km od Krakowa).

Kto jest deweloperem Krakowskie Przedmieście w Skawinie?

Deweloperem Krakowskie Przedmieście jest Orion Investment.

Kiedy Krakowskie Przedmieście zostanie oddany do użytkowania?

Krakowskie Przedmieście, Krakowskie Przedmieście II etap – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Krakowskie Przedmieście na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o