Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowe Orłowo
w Gdyni

Cena / m2
sprawdzamy
Adres
Gdynia, Orłowo, ul. Orłowska 50-56

Nowe Orłowo na mapie Gdyni

Gdynia, Orłowo, ul. Orłowska 50-56

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Nowe Orłowo — 2 kw. 2012
Nowe Orłowo VI etap
Budynek P, Budynek R
zbudowane
w sprzedaży
termin oddania1 kw. 2021
Nowe Orłowo I etap
Budynek D, Budynek C, Budynek B, Budynek A
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2013
Nowe Orłowo II etap
Budynek F, Budynek E
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2014
Nowe Orłowo III etap
Budynek G, Budynek H
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2015
Nowe Orłowo IV etap
Budynek T1, Budynek T2, Budynek M, Budynek L, Budynek K, Budynek J
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2017
Nowe Orłowo V etap
Budynek N, Budynek O
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2018
Nowe Orłowo VI etap
Budynek X
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków19
🟧 Liczba mieszkań600
🟧 Liczba pięter2–3
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań44–185 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniawinda, ochrona, monitoring, sygnalizacja antynapadowa, wideodomofon, kompleks fitness, sauna, sala klubowa, baterie fotowoltaiczne

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,8–2,96 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nowe Orłowo jest wieloetapowym rozległym kompleksem apartamentowym położonym w południowej części Gdyni.

Lokalizacja

Kompleks znajduje się przy ulicy Orłowskiej, na pograniczu gdyńskich dzielnic Orłowo i Redłowo, w pobliżu terenów rekreacyjnych i stref wypoczynkowych nad wybrzeżem Bałtyku. Odległość od centrum Gdyni wynosi blisko 5,5 kilometra. Okolica o niegęstej zabudowie jednorodzinnej i willowej posiada infrastrukturę edukacyjną, rekreacyjną, sportową, handlowo-usługową, pozwala na szybki dojazd do innych punktów Aglomeracji Trójmiejskiej.

Okolica inwestycji

W okolicy kompleksu położone są Promenada Królowej Marysieńki, molo w Orłowie, tereny Kępy Redłowskiej, plaża w Orłowie oraz park i plaża Przy Letniej Scenie Teatru Gdyńskiego (w promieniu 650 metrów), park golfowy, szkoła jazdy konnej, siłownie, centra medyczne, restauracje i kawiarnie, oddziały banków, zakłady fryzjerskie, małe sklepy spożywcze, supermarket spożywczy Żabka (400 metrów), targ farmerski, szkoły artystyczne i językowe, centrum handlowe Klif Gdynia (650 metrów), szkoła podstawowa nr 5 (200 metrów), IX Liceum Ogólnokształcące im. J. Piłsudskiego (400 metrów), przedszkole samorządowe nr 5 (600 metrów), przedszkole Montessori (800 metrów). Do parku wodnego w Sopocie można w 5 minut dojechać samochodem.

Architektura

Dwu- i trzypiętrowe budynki osiedla wzniesiono w stylu minimalistycznym nawiązującym do architektury zabudowy willowej. Elewacje wykończono w jasnych odcieniach, dodano obszerne elementy dekoracyjne z drewna, liczne przeszklenia, w tym wypełniane szkłem balustrady balkonowo-tarasowe. W wykończeniach części wspólnych użyto naturalnego kamienia i drewna. Na dachach niektórych budynków zamontowano panele fotowoltaiczne

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty, chroniony i monitorowany, wyposażony w sygnalizację antynapadową. Wykonano tu liczne aranżacje roślinne, chodniki, wspólną strefę wypoczynku, do dyspozycji mieszkańców są prywatny kompleks fitness, sauna, sala klubowa ze strefą do bilardu. Przewidziano miejsca parkingowe naziemne oraz w podziemnej hali garażowej. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy osobowe.

Komunikacja

Osiedle jest położone w pobliżu alei Zwycięstwa należącej do drogi wojewódzkiej nr 468, zjazdu na ulicę Wielkopolską i drogę wojewódzką nr 474. Dojazd samochodem do centrum Gdyni zajmuje blisko 12 minut, do Sopotu ― 7 minut, do Gdańska ― 25 minut. W odległości 250 metrów od kompleksu leżą liczne przystanki autobusowe. Stacja PKP Gdynia Orłowo (połączenia SKM i REG) oddalona jest o 700 metrów.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera apartamenty o układzie od 2 do 5 pokoi i powierzchni od 44 do 185 metrów kwadratowych. Lokale na parterze posiadają ogrodzone żywopłotem ogródki, mieszkania w górnej kondygnacji ― prywatne tarasy, pozostałe mieszkania uzupełniono w balkony. Wszystkie apartamenty wyposażone są w instalację wideodomofonową.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest spółka Invest Komfort działająca na rynku budowlanym od roku 1995 i będąca członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Działa na terenie Aglomeracji Trójmiejskiej. Dotychczasowe realizacje firmy na terenie Gdańska i okolic to Botanica, Karlikowski Młyn, Nowe Kolibki, Nowa Lastadia, Nadmorze, Rezydencja Tarasy, Bursztynowa, Altus, Jaśkowa Dolina, Okrzei, Nadmorski Dwór, Rivus, Silva, Apartamenty Króla Jana.

Szczegóły oferty, aktualne ceny mieszkań i promocje dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Nowe Orłowo?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania
Inna nazwa tej inwestycji Nowe Orlowo.

Jaki jest adres Nowe Orłowo?

Gdynia, Orłowo, ul. Orłowska 50-56.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Nowe Orłowo?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Nowe Orłowo w Gdyni?

Deweloperem Nowe Orłowo jest Invest Komfort.

Kiedy Nowe Orłowo zostanie oddany do użytkowania?

Nowe Orłowo VI etap, Nowe Orłowo I etap, Nowe Orłowo II etap, Nowe Orłowo III etap, Nowe Orłowo IV etap, Nowe Orłowo V etap – zbudowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o