Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Natura Soffia
w Zgorzale

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Zgorzała, ul. Rajskich Ptaków

Osiedle Natura Soffia na mapie Zgorzały

Zgorzała, ul. Rajskich Ptaków

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Natura Soffia — 4 kw. 2017
Osiedle Natura
Domy 1-4, Domy 5-8, Domy 9-12, Domy 13-16, Domy 17-20, Domy 21-22, Domy 23-26, Domy 27-30
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2019
Osiedle Natura Etap II
Domy 31-32, Domy 33-34, Domy 35-36, Domy 37-38, Domy 39-40, Domy 41-44, Domy 45-48, Domy 49-52, Domy 53-56, Domy 57-60
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020
Osiedle Natura Etap III
Domy 61-64, Domy 65-68, Domy 69-72, Domy 73-76, Domy 77-80, Domy 81-84, Domy 85-88, Domy 89-90
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba domów90
Liczba pięter1
Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
Powierzchnia mieszkań75–110 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
Rodzaj zabudowywielorodzinna, jednorodzinna, szeregowa
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie, dom
Udogodnieniaapartamenty w zabudowie szeregowej

O mieszkaniach

Liczba pokoi4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,75 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Natura Soffia jest realizowaną etapowo inwestycją domów apartamentowych w zabudowie szeregowej, położoną na południowej granicy Warszawy.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się pomiędzy ulicami Rajskich Ptaków i Gogolińską, w obrębie miejscowości Zgorzała powiatu piaseczyńskiego, graniczącego z warszawską dzielnicą Ursynów. Odległość od centrum Warszawy wynosi blisko 17,5 kilometrów. Okolica inwestycji jest cicha, o nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej, otoczona terenami zieleni, dobrze skomunikowana z miastem, posiada rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, rekreacyjną, sportową i oświatową.

Okolica inwestycji

W pobliżu położone są prywatne poradnie lekarskie, apteki, restauracje i kawiarnie, salony kosmetyczne, oddziały banków, urząd pocztowy, szkoły językowe, Centrum edukacji i sportu w Mysiadle, skatepark, Europejskie centrum tenisa, sale fitness, boisko, kościół, kino plenerowe, supermarkety spożywcze Lewiatan (800 metrów), Delikatesy Express (1,6 kilometra), centrum handlowe Designer Outlet (4,1 kilometra), hipermarket Auchan Piaseczno i sklep Leroy Merlin (4,3 kilometra). Ośrodki oświatowe położone w pobliżu to przedszkole prozdrowotne RamTamTam (850 metrów), przedszkole Smart Kids Academy (1,2 kilometra), przedszkole niepubliczne Zwierzaki (1,6 kilometra), Filia Zgorzała zespołu szkół publicznych w Mysiadle oraz niepubliczna szkoła podstawowa i przedszkole Akademia Dziecka, Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej (w promieniu blisko 2 kilometrów). Pobliskie tereny zielone to strefa rekreacyjna nad stawem Mysiadło, park Józefosław, lasy Kabackie. Dojazd samochodem do Chojnowskiego parku krajobrazowego zajmuje blisko 20-25 minut.

Architektura

Kameralne, jednopiętrowe, zorientowane horyzontalnie domy wzniesiono w minimalistycznym stylu nowoczesnym. Wykonano skośne dachy z oknami dachowymi, elewacje utrzymano w kolorystycznym połączeniu odcieniu bieli i drewna. Dodano szklane balustrady balkonowo-tarasowe.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja posiada zamknięty i zagospodarowany zielenią teren z drogami dojazdowymi i chodnikami. Zaprojektowano zewnętrzne miejsca parkingowe oraz garaże.

Komunikacja

Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje 25-30 minut. Osiedle leży w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych tej części warszawskich przedmieść, czyli ulicy Puławskiej, drogi krajowej nr 7 oraz dróg ekspresowych S2 i S79. Stacja PKP Nowa Iwiczna obsługująca linie KM i R8 leży w odległości blisko 1,5 kilometra, tu też dostępne są przystanki autobusowe pozwalające na korzystanie z linii nr L4.

O mieszkaniach

W szeregowcach inwestycji dostępne są czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 65 do 85 metrów kwadratowych i dwupoziomowe cztero- lub sześciopokojowe segmenty o metrażu od 104 do 110 metrów kwadratowych. Do lokali przynależą balkony, tarasy oraz ogródki o powierzchni od 40 do 120 metrów kwadratowych.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest firma Soffia Development zajmująca się realizacją projektów zabudowy jednorodzinnej. Działa na terenie warszawskich okolic. Posiada wyróżnienia, takie jak Laur Zaufania czy Rzetelna Firma. Wśród realizacji firmy są między innymi osiedla Natura, Willa Akacja.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Jaki jest adres Osiedle Natura Soffia?

Zgorzała, ul. Rajskich Ptaków.

Kto jest deweloperem Osiedle Natura Soffia w Zgorzale?

Deweloperem Osiedle Natura Soffia jest Soffia Development.

Kiedy Osiedle Natura Soffia zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Natura, Osiedle Natura Etap II, Osiedle Natura Etap III – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Natura Soffia na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o