Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Rycerskie
w Będzinie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Będzin, ul. 11 listopada 18

Więcej o budynkach

Osiedle Rycerskie Etap I
ul. 11 listopada 18B (Budynek C)
5 pięter
Sprzedane
3 kw. 2017
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane
Osiedle Rycerskie Etap II
ul. 11 listopada 18A (Budynek B)
5 pięter
Sprzedane
3 kw. 2017
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane
Osiedle Rycerskie Etap III
ul. 11 listopada 18 (Budynek A1-A3)
5 pięter
Sprzedane
3 kw. 2017
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane

Osiedle Rycerskie na mapie Będzina

Będzin, ul. 11 listopada 18

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeklimatyzacja
🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań104
🟧 Liczba pięter5
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (46 miejsc), miejsca postojowe naziemne (71 miejsce)
🟧 Powierzchnia mieszkań40,76–116,78 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, plac zabaw, patio / dziedziniec, rowerownia, wózkarnia, komórki lokatorskie, ogrzewanie podłogowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,7 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Rycerskie w Będzinie to trzy sześciokondygnacyjne apartamentowce tworące kompleks meszkalny z wachlarzem udugodnień i własnym zapleczem usługowym, ulokowany na działce w centrum jednego z ważniejszych miast konurbacji katowickiej.

Lokalizacja

Osiedle usytuowane jest w centralnej części Będzina nieopodal głównych arterii komunikacyjnych miasta i rzeki Przemsza, u zbiegu ul. Jasnej z ul. 11 listopada od północnej strony pierwszej. Po drugiej stronie ul. Jasnej znajduje się osiedle mieszkaniowe złożone z 5-piętrowych budynków wielorodzinnych.

Okolica inwestycji

W promieniu kilkuset metrów zlokalizowane są sklepy i usługi sklepy spożywcze (Biedronka – 430 m), supermarket Kaufland (270 m), dyskont spożywczy Lidl, kawiarnie, restauracje, banki, poczta, apteka, szpital, stomatolog, fryzjer i cały wachlarz punktów usługowych. W odległości 3 km od inwestycji znajduje się centrum handlowe M1. Z licznych w okolicy ośrodków edukacyjnych najbliżej położone są Miejskie Przedszkole nr 1 (315 m), Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej (170 m), Liceum Ogólnokształcące nr III im. C.K. Norwida (400 m). W dzielnicy istnieje rozwinięta infrastruktura sportowa: siłownie, stadion, lodowisko, korty tenisowe. Są w pobliżu ośrodki rozrywkowe, obiekty kultury i zabytki: Kino Nowość (300 m), galerie, teatry, kompleks zamkowy, Podziemia Będzińskie, Pałac Mieroszewskich. W niedużej odległości dostępne są tereny zielone – Park Syberka, skwer przy Przemszy, Park na Warpiu z Wodnym Placem Zabaw.

Architektura

Kompleks osiedlowy tworzą podpiwniczone 7-kondygnacyjne budynki o płaskich dachach z prostej bryły, wyróżniające się oryginalnie rozwiązaną elewacją z dużymi przeszkleniami. Biała kolorystyka uzupełniona została elementami o kolorze i fakturze drewna.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest zamknięty, objęty monitoringiem. Na parterze mieszczą się 1000 m2 powierzchnie usługowe. Do dyspozycji lokatorów są rowerownia, wózkownia, komórki lokatorskie. Przewidziany jest podziemny parking z 46 miejscami postojowymi oraz 71 miejsc na parkingu naziemnym. Przestrzeń działki zagospodarowana jest w dziedziniec z elementami małej architektury i nowoczesnym placem zabaw dla dzieci, skwer z alejkami. Budynki wyposażone są w ciche i szybkie windy. Całość inwestycji dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

W mieście działa system komunikacji miejskiej. Obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy „Będzin Urząd Miasta” dziewięciu linii – w tym dwie nocnych. Na najbliższym przystanku tramwajowym „Będzin Stadion” zatrzymują się tramwaje linii nr 21, 24, 26 i 27. W bliskiej odległości od osiedla krzyżują się droga krajowa nr 94 i droga krajowa nr 86 stanowiąca połączenie Katowic i miast Zagłębia Dąbrowskiego z Łodzią i z Częstochową. Na odległej 570 m stacji kolejowej Będzin Miasto zatrzymują się pociągi osobowe Kolei Śląskich, Przewozów Regionalnych, TLK i InterCity.

O mieszkaniach

Inwestycja mieści łącznie 104 lokale mieszkalnych o różnej konfiguracji, o rozkładach dwu-, trzy-, oraz czteropokojowych i o wysokości sufitów 270 cm. Dostępne metraże są od 40 do 116 m2. Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony lub tarasy. Przewidziano ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej. Deweloper oferuje opcję podwyższenia standardu mieszkania o instalację klimatyzacji oraz ogrzewania podłogowego.

O deweloperze

Inwestycja Osiedle Rycerskie w Będzinie jest realizowana przez firmę deweloperską SMG Development działającą na rynku od 2014 r.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Osiedle Rycerskie?

Będzin, ul. 11 listopada 18.

Kto jest deweloperem Osiedle Rycerskie w Będzinie?

Deweloperem Osiedle Rycerskie jest SMG Śląsk.

Kiedy Osiedle Rycerskie zostanie oddany do użytkowania?

Budynek C, Budynek B, Budynek A1-A3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Rycerskie na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o