Perfekt Dom

Nowe mieszkania od dewelopera Perfekt Dom

1 obiekt
w budowie
2 obiekty
zrealizowano

Aktualne inwestycje

2 obiekty

Zrealizowane inwestycje

1 obiekt

O deweloperze Perfekt Dom

Przedsiębiorstwo budowlane Perfekt Dom Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski to lokalny deweloper z Brodnicy. Działa na rynku nieprzerwanie od 2004 roku.

Wznosi inwestycje mieszkaniowe, obiekty użyteczności publicznej, budynki handlowo-usługowe, przemysłowe, specjalne, obiekty drogowe i infrastrukturalne. Do realizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych należą osiedla budynków wielorodzinnych oraz wolnostojące domy jednorodzinne.

Deweloper dodatkowo świadczy różnorodne specjalistyczne usługi budowlane na zlecenie: są to między innymi sporządzanie projektów architektonicznych, inżynieryjnych, instalatorskich i konstrukcyjnych, przygotowanie planów zagospodarowania przestrzennego, sprawowanie nadzoru, obsługa formalno-prawna, koordynacja robót budowlanych i in. Działa także w zakresie pośredniczenia w procesach sprzedaży i najmu nieruchomości.

Deweloper posiada takie nagrody branżowe i biznesowe, jak Diamenty Forbesa, Tytuł Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionu i Nagroda Burmistrza Brodnicy w dziedzinie gospodarki.

Inna nazwa tego dewelopera Perfekt Dom Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o.