Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Soho Apartamenty Koźmin
w Krotoszynie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Koźmin Wielkopolski, ul. Mikołaja Kopernika

Więcej o budynkach

Soho Apartamenty Etap I
ul. Mikołaja Kopernika (Budynek 1)
4 piętra
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane
Soho Apartamenty Etap II
ul. Mikołaja Kopernika (Budynek 2)
4 piętra
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane
Soho Apartamenty Etap III
ul. Mikołaja Kopernika (Budynek 3)
4 piętra
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2022
Sprzedane

Soho Apartamenty Koźmin na mapie Krotoszyna

Koźmin Wielkopolski, ul. Mikołaja Kopernika

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań82
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań38,46–67,77 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, plac zabaw, teren rekreacyjny, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Soho Apartamenty Koźmin to realizowana etapowo inwestycja wielorodzinna położona w Koźminie Wielkopolskim.

Lokalizacja

Inwestycja została zrealizowana przy ul. Mikołaja Kopernika w odległości 1,3 km od centrum Koźmina Wielkopolskiego (powiat krotoszyński). Miejscowość i bezpośrednia okolica inwestycji posiadają kameralny charakter. Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki dojazd do innych części województwa i większych centrów urbanistycznych (Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Środy Wielkopolskiej).

Okolica inwestycji

Okolica osiedla wyróżnia się zabudową mieszkaniową – wielo- oraz jednorodzinną, a także dobrym zagospodarowaniem terenu. W promieniu do 500 m są dostępne takie obiekty infrastruktury, jak placówki oświatowe (między innymi, publiczne przedszkole, Liceum Ogólnokształcące nr I im. Powstańców Wielkopolskich, szkoła podstawowa nr 3 im. K. Makuszyńskiego), różnorodne punkty gastronomiczne, apteki, prywatne poradnie lekarskie oraz laboratoria medyczne, sklepy ogólnospożywcze (w tym Społem). W odległości 850 m znajduje się wejście do parku miejskiego, sklep Biedronka, oddziały banków oraz agencje pocztowe. Duże centra handlowe są położone w pobliskich Jarocinie i Krotoszynie (Galeria Jarocińska, Galeria Krotoszyńska), do których dojazd samochodem trwa blisko 15 minut.

Architektura

Inwestycja składa się z minimalistycznych, o prostej bryle budynków mieszkalnych. Ich wysokość wynosi 5 kondygnacji naziemnych. W wykończeniu użyto połączenia odcieni bieli i szarości, zaaranżowano panoramiczne okna i dodano poszczególne elementy w kolorze drewna (zwłaszcza w partii okien i klatek schodowych).

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest oświetlony, zagospodarowany zielenią i wyposażony w sieć dróg wewnętrznych oraz ciągów pieszych. Na terenie wyodrębniono naziemne miejsca do parkowania samochodów. Ponadto przewidziano wspólny teren rekreacyjny dla mieszkańców oraz plac zabaw dla najmłodszych. W budynkach zamontowano cichobieżne windy osobowe i zaprojektowano indywidualne komórki lokatorskie. W wybranych blokach funkcjonują lokale usługowe na parterze.

Komunikacja

Inwestycja jest położona w pobliżu takich strategicznych ciągów komunikacyjnych, jak ulica Borecka oraz droga krajowa nr 15. Do centrum Koźmina można dojść piechotą w około 15 minut; dojazd do Krotoszyna czy Jarocina zajmuje blisko 15-20 minut. W odległości blisko 200 m znajduje się dworzec kolejowy obsługujący pociągi Kolei Wielkopolskich. Ponadto w okolicy są dostępne przystanki lokalnych i regionalnych autobusów.

O mieszkaniach

Mieszkania zaprojektowane w obrębie osiedla posiadają od dwóch do czterech pokoi, ich powierzchnia wynosi od 38 do 67 mkw.. Do lokali jest przynależna powierzchnia dodatkowa w postaci balkonów. Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie mieszkania.

O deweloperze

Soho Investments działa na polskim rynku nieruchomości od 2016 roku, kompleksowo realizuje inwestycje mieszkaniowe – budynki wielorodzinne oraz kameralne osiedla domów jednorodzinnych – na terenie Wielkopolski. Do zrealizowanych projektów firmy należą m.in. Soho Park, Wille Wrzosowa, Łanowa Aleja, Apartamenty Koźmin, Apartamenty Południe.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o danej inwestycji należy zwracać się do oficjalnego Biura sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Soho Apartamenty Koźmin?

Koźmin Wielkopolski, ul. Mikołaja Kopernika.

Kto jest deweloperem Soho Apartamenty Koźmin w Krotoszynie?

Deweloperem Soho Apartamenty Koźmin jest Soho Investments.

Kiedy Soho Apartamenty Koźmin zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Soho Apartamenty Koźmin na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o