Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj
    Nowe mieszkania Warszawa i okolice

Villa Moderna
w Michałowicach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Pęcice Małe, ul. Parkowa 50/52/54

Villa Moderna na mapie Michałowic

Pęcice Małe, ul. Parkowa 50/52/54

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeprąd, woda, kanalizacja, gaz, internet, tv kablowa, wideodomofon
🟧 Liczba domów26
🟧 Liczba pięter1
🟧 Ogrzewanieindywidualne (piec gazowy)
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia działek500–1000 m2
🟧 Powierzchnia mieszkań166–214,6 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowyjednorodzinna, bliźniacza
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościdom
🟧 Udogodnieniamonitoring

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,9 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Villa Moderna to kompleks osiedlowy z domów jednorodzinnych wolnostojących i segmentów bliźniaczych, zlokalizowany na południowo-zachodnim przedmieściu Warszawy.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się w gminie Michałowice, w odległości 16 km od centrum Warszawy, w zadbanej, zielonej miejscowości Pęcice Małe, przy ul. Parkowej, w dolinie rzeki Utraty. Plan zagospodarowania całej okolicy przewiduje wyłącznie zabudowę jednorodzinną.

Okolica inwestycji

W pieszej odległości od inwestycji leży Zalew Komorowski ze strefą rekreacji – 900 m, park Suchy Las – 350 m, plac zabaw dla dzieci. W pobliżu osiedla dostępne są mały sklep spożywczy – 500 m, supermarket Biedronka – 1 km, restauracja – 600 m, kościół katolicki – 1,8 km.

Edukacja

W okolicy dostępne są placówki edukacyjne, w tym żłobek Radosny Brzdąc – 1,6 km, niepubliczne przedszkole zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Rodziny – 2 km, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące im. M. Dąbrowskiej – 2,4 km.

Opieka medyczna

Najbliższa apteka funkcjonuje w odległości 2,6 km, prywatna praktyka lekarska – 800 m, gabinet stomatologiczny – 1,8 km, SPZOZ w Pruszkowie – 4 km.

Sport

Wśród pobliskich obiektów sportowych są siłownia – 950 m, boisko do piłki nożnej Orlik Sokołów – 1,7 km, kort tenisowy – 1,5 km. Okoliczne tereny pozwalają na uprawianie licznych sportów outdoorowych: spacerów, biegania, wycieczek rowerowych.

Komunikacja

Bliskość zjazdu na drogę ekspresową S8 pozwala na szybkie dotarcie do obwodnicy Warszawy; do Dworca Centralnego poza godzinami szczytu można dostać się samochodem w 20 – 25 min; dojazd do centrum stolicy, na lotnisko i do in. punktów kluczowych zajmuje 35 – 45 min. Istnieje opcja pozostawienia pojazdu na parkingu w okolicy Urzędu Gminy Michałowice w Regułach i dojazdu do Centrum Warszawy kolejką WKD. Lokalizacja posiadłości pozwala tak na dogodny wyjazd w kierunku Krakowa i Wrocławia drogą ekspresowa S8, jak w kierunku Łodzi i Poznania autostradą A2. Obok osiedla kursują autobusy linii nr 62: Raszyn – Janki – Sokołów – Komorów – Pruszków – Piastów.

Architektura

Kompleks obejmuje domy o dwóch pełnych kondygnacjach, z prostej bryły urozmaiconej ryzalitami, budowane są w tradycyjnej technologii murowanej, nakryte kopertowymi dachami o antracytowym kolorze. Elewacje utrzymane są w jasnoszarej kolorystyce, wyposażone w balkony z ażurowymi balustradami.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest ogrodzone, z kontrolą dostępu na teren i monitoringiem; wjazd odbywa się przez zamykaną bramę; furtka wyposażona jest w wideodomofon, zaprojektowano budynek wartowni; ciągi wewnętrzne wyłożone są kostką. Większe domy posiadają garaże dwustanowiskowe i dodatkowo miejsca na 2 auta na podjeździe, natomiast do segmentów przynależy garaż jednostanowiskowy, jedno miejsce na podjeździe i kolejne miejsce na działce. Goście korzystają z ogólnodostępnego parkingu na 15 aut. Osiedle uzbrojone jest w media: prąd, wodę, gaz, kanalizację sanitarną i deszczową.

O mieszkaniach

Kompleks obejmuje dwa rodzaje 5-pokojowych lokali jednorodzinnych: domy o powierzchni użytkowej 214 m2, z dużym ogrodem zimowym, garażem i pomieszczeniem gospodarczym z kotłownią oraz segmenty w bliźniakach o metrażu 166 m2 powierzchni mieszkalnej, z garażem i kotłownią. We wszystkich domach do urządzenia są parter, piętro i użytkowe poddasze. Rozprowadzono internet i tv kablową; przewidziano ogrzewanie indywidualne z pieca gazowego.

O deweloperze

Inwestycję Villa Moderna w Pęcicach Małych realizuje założona w 2003 r. firma CPM Development.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Jaki jest adres Villa Moderna?

Pęcice Małe, ul. Parkowa 50/52/54.

Kto jest deweloperem Villa Moderna w Michałowicach?

Deweloperem Villa Moderna jest CPM Development.

Kiedy Villa Moderna zostanie oddany do użytkowania?

Dom 1, Dom 2, Dom 3, Dom 4, Dom 5, Dom 6, Dom 7, Dom 8, Dom 9, Dom 10, Dom 11, Dom 12, Dom 13, Domy 14/J1-14/J2, Dom 15, Dom 16, Dom 17, Dom 18, Dom 19, Dom 20, Dom 21, Dom 22, Dom 23, Dom 24, Dom 25 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Villa Moderna na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o