Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Zielona Apartamenty
w Krynicy-Zdroju

Cena / m2
od ‍8 500 zł $1 880
Adres
ul. Zielona 18A

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Zielona Apartamenty

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 24 stycznia
2-poziomoweod 97.1 m2od ‍8 496 zł / m2 $1 880od ‍825 000 zł $182 370

Zielona Apartamenty na mapie Krynicy-Zdroju

Etap budowy

Zielona Apartamenty
zbudowane
w sprzedaży
termin oddania2 kw. 2015

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań43
Liczba pięter5
Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań35–97,1 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Typ nieruchomościapartament wakacyjny
Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie, zarządzanie najmem

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Zielona to kompleks wypoczynkowy zrealizowany w rekreacyjnej miejscowości Krynica-Zdrój.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się pod adresem ul. Zielona 18A, w odległości 500 m od głównego deptaka Krynicy-Zdroju. Lokalizacja kompleksu pozwala na korzystanie z różnorodnej infrastruktury rekreacyjnej i uzdrowiskowej, a także na dojazd do strategicznych punktów regionu lub na Słowację.

Okolica inwestycji

Inwestycja jest położona w otulinie lasu oraz w pobliżu głównych atrakcji turystycznych – pijalni wód mineralnych, tężni solankowych, górskich szlaków, wyciągów narciarskich. W okolicy dostępne są też takie obiekty, jak liczne punkty handlowe, w tym miejskie targowisko, sklepy Lewiatan, Żabka, Delikatesy, centrum handlowe, liczne restauracje, karczmy, kawiarnie, punkty usługowe, placówki pocztowe i bankowe.

Edukacja

W pobliżu są zlokalizowane takie ośrodki edukacyjne, jak Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju, państwowa szkoła muzyczna, niepubliczne przedszkole Ochronka Sióstr Służebniczek NMP NP, niepubliczne przedszkole Przystań.

Opieka medyczna

W sąsiedztwie kompleksu są dostępne: niepubliczny zakład opieki zdrowotnej Magnus w Krynicy-Zdroju, Poradnia Ogólna NZOZ Zdrowie, Szpital im. dr. J. Dietla, poradnia gastrologiczna, specjalistyczny gabinet ortopedyczno-traumatologiczny oraz liczne ośrodki uzdrowiskowo-sanatoryjne.

Sport

Położenie inwestycji pozwala na uprawianie różnorodnych sportów zimowych i letnich. W pobliżu znajdują się ośrodek narciarski Słotwiny Arena, liczne wyciągi narciarskie, sankostrada i lodowisko, szkółki narciarskie i snowboardowe, wypożyczalnia skuterów śnieżnych, różnorodne trasy rowerowe i ścieżki piesze.

Komunikacja

Główne arterie komunikacyjne prowadzące przez Krynicę-Zdrój to drogi wojewódzkie nr 981 i nr 971, w odległości blisko 7 km znajduje się zjazd na drogę krajową nr 75 prowadzącą między innymi w kierunku Nowego Sącza i granicy polsko-słowackiej. Dojazd samochodem do Nowego Sącza zajmuje ok. 35 minut. Stacja PKP i PKS obsługująca lokalne i regionalne połączenia znajduje się w odległości 2,5 km od inwestycji.

Architektura

Pięciopiętrowy budynek został zaprojektowany w stylu łączącym elementy regionalnej zabudowy z koncepcją nowoczesną. Elewacje wykończono w odcieniu bieli, dodano elementy z naturalnego drewna oraz płytek klinkierowych. Zaprojektowano obszerne przeszklenia oraz szklane barierki balkonów.

Infrastruktura osiedla

Teren wokół apartamentowca jest w pełni zagospodarowany, przewidziano elementy małej architektury, oświetlenia, drogi wewnętrzne i chodniki. Do dyspozycji mieszkańców są podziemny garaż oraz naziemne stanowiska parkingowe, cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie.

O mieszkaniach

Powierzchnia dwu-, trzy- i czteropokojowych apartamentów wynosi od 35 do 97 mkw.. Lokale zaprojektowane w obrębie kompleksu są sprzedawane jako apartamenty inwestycyjne lub mieszkania własnościowe, dostępne są opcje z wykończeniem oraz w stanie deweloperskim, a także możliwość łączenia lokali. Przynależą do nich balkony lub ogródki. Deweloper oferuje dodatkowe usługi zarządzania najmem.

O deweloperze

Firma MTW Development działa na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku. Specjalizuje się w branży budownictwa mieszkaniowego i apartamentowego, sprzedaży nieruchomości oraz świadczeniu usług wykończeniowych. Biuro firmy znajduje się w Krakowie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o danej inwestycji należy zwracać się do oficjalnego Biura sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Zielona Apartamenty?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Zielona Apartamenty w Krynicy-Zdroju?

Dostępne są 2-poziomowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Zielona Apartamenty?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od 8500 zł.

Kto jest deweloperem Zielona Apartamenty w Krynicy-Zdroju?

Deweloperem Zielona Apartamenty jest MTW Development.

Kiedy Zielona Apartamenty zostanie oddany do użytkowania?

Zielona Apartamenty – zbudowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o