Ziółkowski

Nowe mieszkania od dewelopera Ziółkowski

buduje od 1997
ziolkowski.info.pl
1 obiekt
w budowie
2 obiekty
zrealizowano
Wszystkie miasta
Kobyłka
Warszawa i okolice
Zielonka

O deweloperze Ziółkowski

Ziółkowski to firma rodzinna, której początki sięgają 1997 roku. Od dwudziestu lat deweloper inwestuje w budowanie domów oraz wznoszenie inwestycji o wysokim standardzie wykonania. Firma ta ma swoją siedzibę w Zielonkach powiatu wołomińskiego, a swoją działalność koncentruje głównie w podwarszawskiej okolicy.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

Ziółkowski oferuje mieszkania w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych, a także zabudowie segmentowej. Każdy lokal jest oddawany do użytku w wysokim standardzie wykonania, co stanowi gwarancję satysfakcji dla klientów.

Jak deweloper prowadzi proces inwestycyjny?

Firma dba o swoją reputację, jako sprawdzonego dewelopera i zapewnia bezpieczny zakup mieszkania. Deweloper nadzoruje cały proces inwestycyjny ― od wyboru lokalizacji i pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi architektami, uzyskanie zezwoleń i nadzór nad wykonawstwem, aż do przekazania gotowego mieszkania klientowi.

Gdzie zlokalizowane są realizacje firmy?

Ziółkowski skupia się głównie na inwestycjach w podwarszawskiej okolicy, a szczególnie w Zielonkach i ich okolicach. Deweloper oferuje również swoje usługi w innych lokalizacjach.