Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty na Wydmach
w Dziwnowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Międzywodzie, ul. Wojska Polskiego

Więcej o budynku

ul. Wojska Polskiego (Apartamenty na Wydmach)
5 pięter
Sprzedane
1 kw. 2019
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Apartamenty na Wydmach na mapie Dziwnowa

Międzywodzie, ul. Wojska Polskiego

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań102
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań23,59–100,76 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościapartament wakacyjny
🟧 Udogodnieniawinda, taras na dachu, lobby, portiernia, zarządzanie najmem

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Na Wydmach położone w centralnej części Międzywodzia to nowoczesna inwestycja o charakterze mieszkalno-wypoczynkowym.

Lokalizacja

Apartamentowiec znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego w Międzywodziu, w otoczeniu terenów zielonych i pobliżu nadbałtyckich plaż. Okolica o kameralnej zabudowie, głównie wczasowej, pozwala na korzystanie z głównych węzłów i arterii komunikacyjnych regionu oraz rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej, rekreacyjnej, zdrowotnej i turystycznej.

Okolica inwestycji

Inwestycja jest położona w bezpośredniej bliskości (100 metrów w linii prostej) plaży miejskiej w Międzywodziu. W okolicy dostępne są też promenada Międzywodzie, liczne kluby i mariny jachtowe, tereny wypoczynkowe nad Zalewem Kamieńskim wraz z pobliską infrastrukturą sportowo-rozrywkową, ośrodki zdrowotno-rekreacyjne, rehabilitacyjne i spa, restauracje, kawiarnie i bary, kościół, apteki, urząd pocztowy, kino Fala, supermarkety Groszek (350 metrów), Żabka i ABC (600 metrów). W Dziwnowie ― w odległości blisko 4 kilometrów ― dostępne są liczne obiekty infrastruktury sportowej, supermarkety Biedronka, Polomarket, Market Dino, oddziały banków, targowisko rybne, sklepy wielobranżowe.

Architektura

Pięciopiętrowy apartamentowiec o regularnym kształcie i prostej bryle wzniesiony jest w stylu nodermistycznym. W wykończeniach elewacji zastosowano odcienie bieli i czerwonej cegły, dodano obszerne przeszklenia (okna panoramiczne, balustrady tarasowe) oraz metalowe balustrady balkonów.

Infrastruktura osiedla

Wokół apartamentowca założono liczne aranżacje roślinne. Do dyspozycji mieszkańców są naziemna strefa do parkowania oraz podziemna hala garażowa, wspólny taras rekreacyjny na dachu, lobby z recepcją. Budynek wyposażono w cichobieżne windy.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną ulokowaną w pobliżu inwestycji jest droga wojewódzka nr 102. Pozwala ona na dojazd samochodem do strategicznych punktów regionu: Dziwnowa (10 minut) Międzyzdrojów lub Pobierowa (25 minut). W pobliżu inwestycji dostępne są przystanki komunikacji miejskiej.

O mieszkaniach

Apartamentowiec zawiera 102 mieszkania ― jedno-, dwu- i trzypokojowych ― o powierzchni od 23 do 100 metrów kwadratowych. Do apartamentów na parterze przynależne są ogródki z tarasami, lokale na piętrach posiadają jeden lub kilka balkonów, w mieszkaniach górnej kondygnacji zaprojektowano tarasy. Deweloper oferuje usługi zarządzania najmem.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest firma ArtCapital, której podstawowym kierunkiem specjalizacji jest doradztwo inwestycyjne. Jest obecna na rynku od 2014 roku. Działa na terenie Pomorza Zachodniego w zakresie doradztwa finansowego związanego z realizacją inwestycji mieszkaniowych, wypoczynkowych, hotelowych, biurowych i handlowych.

Więcej informacji o szczegółach oferty, aktualnych cenach i promocjach można uzyskać w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Apartamenty na Wydmach?

Międzywodzie, ul. Wojska Polskiego.

Kto jest deweloperem Apartamenty na Wydmach w Dziwnowie?

Deweloperem Apartamenty na Wydmach jest ArtCapital.

Kiedy Apartamenty na Wydmach zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty na Wydmach – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty na Wydmach na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o