Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj
    Nowe mieszkania Warszawa i okolice

Batorego 4
w Ząbkach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Batorego 4 (1,3 km od Warszawy)

Więcej o budynku

ul. Batorego 4
9 pięter
Sprzedane
4 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2021
Sprzedane

Batorego 4 na mapie Ząbek

ul. Batorego 4 (1,3 km od Warszawy)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań131
🟧 Liczba pięter6–9
🟧 Ogrzewaniewłasna kotłownia gazowa
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom, 153 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań33,62–110,66 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, komórki lokatorskie, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,58 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Batorego 4 w Ząbkach to wielorodzinny budynek mieszkalny z garażem podziemnym i usługami na parterze, ulokowany w szybko rozwijającym się mieście aglomeracji warszawskiej, w oddaleniu ok. 10 km od centrum stolicy.

Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest w odległości około 1,3 km od Warszawy, przy ulicy Batorego 4, w centralnej części Ząbek, w pobliżu urzędu miasta. W bezpośredniej okolicy budynku dominuje zabudowa niskopiętrowa oraz parterowa.

Okolica inwestycji

Budynek położony jest w obrębie pełnej infrastruktury miejskiej centrum Ząbek. W pobliżu inwestycji zlokalizowane są liczne sklepy spożywcze (Żabka – 150 m), supermarkety, sklepy branżowe, banki, poczta, paczkomaty, fryzjer, inne punkty usługowe. W najbliższej okolicy jest stomatolog. Na terenie Ząbek działają 11 przychodni medycznych, w tym jedna publiczna. Obok inwestycji znajduje się park z placem zabaw. Po drugiej stronie ulicy usytuowana jest Szkoła Podstawowa nr 2. W mieście działa Szkoła Podstawowa Prywatna im Ks. Jerzego Popiełuszki, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa. Na terenie Ząbek znajduje się co najmniej 5 publicznych oraz kilkadziesiąt niepublicznych przedszkoli. Z najbliżej położonych to Leśny Zakątek (450 m, publiczne). Miejski Ośrodek Kultury zlokalizowany jest w dwóch miejscach – w zabytkowej willi, której właścicielem był gen. W. Sikorski oraz w budynku trybuny głównej z dobrze wyposażoną salą widowiskową. Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji (900 m) posiada basen pływacki oraz basen do nauki pływania. W okolicy są także boiska, siłownie. Nieopodal inwestycji znajdują się rozległe tereny zielone lasu Drewnicy.

Architektura

Budynek został wzniesiony z ukształtowanej kaskadowo bryły na prostokątnym – z niewielkimi uskokami – planie. Budynek w różnych swoich części posiada od 7 do 10 kondygnacji nadziemnych. Elewacje urozmaicone są zestawieniem powierzchni o kolorze białym i grafitowym. Na parterze wysokiej części bryły zaprojektowano lokale usługowe.

Infrastruktura osiedla

Budynek ulokowany jest na ogrodzonej, zagospodarowanej działce. Części wspólne inwestycji objęte są całodobowym monitoringiem. Przy budynku znajduje się niewielki parking zewnętrzny, zaś na poziomie –1 są 153 miejsc postojowych dla pojazdów. Także inwestycja oferuje 48 komórek lokatorskich. Wejście do części mieszkaniowych jest od strony ulicy. W budynku zainstalowano trzy windy przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Przewidziano ogrzewanie budynku z własnej kotłowni gazowej.

Komunikacja

W odległości 1,8 km od budynku biegnie droga wojewódzka nr 629 lącząca Warszawę z Ząbkami i sąsiednimi Markami. Na skraju miasta droga wojewódzka nr 631 (kierunek Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) krzyżuje się z przebiegającą nieopodal inwestycji DW nr 634 (Warszawa – Tłuszcz). W pobliżu inwestycji ulokowana jest stacja kolejowa Ząbki na linii kolejowej prowadzącej z dworca Warszawa Wileńska do Zielonki. Na stacji zatrzymują się pociągi podmiejskie Kolei Mazowieckich. W Ząbkach kursują linie autobusowe ZTM Warszawa 145, 199, 345, N62, N66. Najbliższy przystanek (linii 199 oraz N66) znajduje się przy ul. Leszyckiego, w odległości 100 m. W odległości krótkiego dojazdu znajduje się stacja metra Dworzec Wileński.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z mieszkań o rozkładach 1‑, 2‑, 3‑ oraz 4‑pokojowych o powierzchni od 33 do 110 m2, z balkonami lub ogródkami indywidualnymi.

O deweloperze

Projekt jest realizowany przez firmę Batorego 4 Sp. z o.o. powstałą w celu zrealizowania inwestycji Batorego 4. Generalnym Wykonawcą projektu jest Probud Inwestycje Sp. z o.o. działająca na rynku od 2000 roku.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Batorego 4?

ul. Batorego 4 (1,3 km od Warszawy).

Kto jest deweloperem Batorego 4 w Ząbkach?

Deweloperem Batorego 4 jest Batorego 4.

Kiedy Batorego 4 zostanie oddany do użytkowania?

ul. Batorego 4 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Batorego 4 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o