Hossa

Hossa

Buduje mieszkania od 1993
Ceny od 5 100 zł / m2
$1 360
Oficjalna strona – hossa.gda.pl

Zapytaj dewelopera Hossa

Napisz wiadomość
Zaloguj się, aby część pól została wypełniona automatycznie
Twoje pytanie
Imię
E-mail
Telefon
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy an Terms of Service apply.

Wszystkie inwestycje Hossa na mapie

są mieszkania na sprzedaż
sprzedaż nie rozpoczęła się
wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane

O deweloperze

Deweloper Hossa jest lokalną firmą budowlaną działającą na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Siedziba główna firmy znajduje się w Gdańsku. Deweloper funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat i obecnie jest jednym z liderów branży w regionie Aglomeracji Trójmiejskiej.

Wznosi inwestycje mieszkalne, biurowe, hotelowe, handlowe i usługowe. Wśród mieszkaniowych realizacji dewelopera ― wielkomiejskie inwestycje o podwyższonym standardzie, osiedla o własnej wewnętrznej infrastrukturze, apartamenty inwestycyjne oraz kameralne kompleksy mieszkalne.

Do wyróżnień dewelopera należą nagroda Prezydenta Miasta Gdańska dla Najlepszej Gdańskiej Realizacji Architektonicznej 2011-2015, wyróżnienia Mieszkanie Roku i Budowa Roku, Złote Wiertło, Pomorska Nagroda Jakości. Firma posiada tytuły Mieszkaniowej Marki Roku i Przyjaznego Dewelopera. Ponadto firma należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Hossa oferuje usługi kompleksowej obsługi w zakresie finansowania zakupu mieszkania oraz różnorodne pakiety usług wykończeniowych.

Jeszcze deweloperzy w Polsce