Immobart

Nowe mieszkania od dewelopera Immobart

buduje od 2010
immobart.pl
1 obiekt
w budowie
3 obiekty
zrealizowano
Wszystkie miasta
Zgorzała
Warszawa i okolice
Piaseczno
Nowa Wola

O deweloperze Immobart

Immobart Sp. z o.o. sp. k. to deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 2010 roku specjalizuje się w projektowaniu oraz budowie nowoczesnych nieruchomości mieszkaniowych w Piasecznie i okolicach.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

W dorobku dewelopera znajdują się osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, zlokalizowane w ościennych miejscowościach pod Warszawą, takich jak Nowa Wola, Zgorzała, Mysiadło, z dogodnym dojazdem do stolicy. Wszystkie inwestycje Immobart charakteryzują się wysoką jakością, estetycznym wyglądem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy rekuperacja.

Jakie nagrody i wyróżnienia posiada deweloper?

Firma posiada szereg branżowych wyróżnień, takich jak Inwestycja Roku oraz Deweloper Roku 2016 Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. Deweloper Immobart jest również członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, co świadczy o profesjonalizmie i rzetelności firmy.

Jaki jest standard realizowanych inwestycji?

Deweloper współpracuje z doświadczonymi podwykonawcami oraz korzysta z wysokiej jakości materiałów, aby zagwarantować klientom bezpieczeństwo oraz zadowolenie z inwestycji.