Murapol

Nowe mieszkania od dewelopera Murapol

32 obiekty
w budowie
22 obiekty
zrealizowano
Wszystkie miasta
Warszawa
Warszawa i okolice
Katowice
Katowice i okolice
Wrocław
Wrocław i okolice
Gdańsk
Gliwice
Gdynia
Kraków
Kraków i okolice
Wieliczka
Łódź
Łódź i okolice
Poznań
Poznań i okolice
Będzin
Siewierz
Sosnowiec
Tychy
Toruń
Mikołów
Bydgoszcz
Bydgoszcz i okolice
Chorzów
Bielsko-Biała

Aktualne inwestycje

32 obiekty

Zrealizowane inwestycje

22 obiekty

O deweloperze Murapol

Ogólnopolski deweloper Murapol S.A. jest jednym z największych deweloperów działających na rynku nieruchomości w Polsce. Firma istnieje od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała wiele inwestycji mieszkaniowych na terenie całego kraju. Murapol specjalizuje się w budowie budynków mieszkalnych, zarówno w dużych aglomeracjach, jak i w mniejszych miejscowościach.

Jakie nagrody i wyróżnienia posiada deweloper?

Murapol S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a także laureatem licznych nagród i wyróżnień branżowych. Firma zdobyła tytuł Perły Polskiej Gospodarki, Gazeli Biznesu, a także tytuł Odpowiedzialny Pracodawca. W 2009 roku obligacje Murapol S.A. zadebiutowały na rynku Catalyst.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

W portfolio dewelopera znajduje się ponad 60 zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych, w tym kameralne budynki wielorodzinne, kompleksy mieszkalne oraz osiedla domów jednorodzinnych. Murapol zawsze stara się wybierać najlepsze lokalizacje dla swoich inwestycji, dzięki czemu mieszkańcy mogą korzystać z wygodnej infrastruktury miejskiej i komunikacyjnej.

Murapol oferuje swoim klientom szeroki wybór mieszkań o różnym metrażu i standardzie wykończenia. Firma stawia na nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które zapewniają komfortowe warunki mieszkalne. Deweloper dba również o otoczenie swoich inwestycji, tworząc przyjazne i estetyczne miejsca do życia.

Gdzie znajdują się biura dewelopera?

Siedziba główna Murapol S.A. znajduje się w Bielsku-Białej, firma posiada również oddziały w wielu innych miastach w Polsce.