Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Murapol Atrium Służewiec
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 15

Murapol Atrium Służewiec na mapie Warszawy

Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 15

Etap budowy

Murapol Atrium Służewiec
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań488
Liczba pięter7
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań26–128 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniaplac zabaw, internet, winda, patio / dziedziniec

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Murapol Atrium Służewiec to kompleks dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych na warszawskim Mokotowie.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest przy ul. Cybernetyki, w nowej części Mokotowa. Jest to najludniejsza dzielnica Warszawy oraz największy centrum biurowy, a razem z tym mieści się tu dużo parków miejskich i zieleni. Osiedle znajduje się w otoczeniu zabudowy wielkomiejskiej, posiada dogodną lokalizację pod względem komunikacji.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji znajduje się wiele sklepów i restauracji, kluby sportowe McFIT, Zdrofit i Energy Fitness Club, placówki medyczne Medicover, Lux Med, Enel-Med, Centrum Medyczne Damiana, Warszawskie Centrum Medyczne. Centrum handlowe Galeria Mokotów położone jest w odległości około 1000 m. W pobliżu osiedla mieści się dużo placówek edukacyjnych, między innymi to Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 95, VI LO im. Tadeusza Reytana, LO nr X im. Królowej Jadwigi, XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego, XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego, Uczelnia Łazarskiego, Przedszkola nr 244, nr 270, nr 305 oraz liczne przedszkola niepubliczne.

Architektura

Osiedle Murapol Atrium Służewiec to dwa 7-piętrowe budynki z wysokimi, panoramicznymi oknami. W części parterowej budynków znajduje się 14 lokali handlowo-usługowych.

Infrastruktura osiedla

W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są duże, reprezentacyjne dziedzińce, nasadzenia zieleni, wybrukowane alejki, plac zabaw dla dzieci. Budynki wyposażone są w windy cichobieżne. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca postojowe zewnętrzne. Przewidziane jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Komunikacja

Tuż przy osiedlu znajduje się kilka przystanków autobusowych (linie 317, 365, 402) oraz stacja roweru miejskiego. W odległości 400 metrów, przy ulice Marynarskiej, zlokalizowane są przystanki tramwajów 17, 18, 31, 41 oraz autobusów 189, 401, 402, 504. Do stacji PKP Służewiec odległość wynosi około 700 m. W pośredniej bliskości znajduje się południowa obwodnica Warszawy, droga ekspresowa S79. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje około 20 minut, do Lotniska im. Chopina - 7 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie znajduje się 488 lokali mieszkalnych o układach od 1 do 5 pokoi i powierzchniach od 26 do 128 metrów kwadratowych. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależne są balkony, lokale na parterze posiadają tarasy i ogródki.

O deweloperze

Inwestycja Murapol Atrium Służewiec realizowana jest przez firmę Murapol, jednego z wiodących deweloperów w Polsce. Firma działa na rynku od 2001 roku, realizuje inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie całej Polski, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Wśród zrealizowanych przez Murapol inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są między innymi osiedla Cztery Pory Roku, Królewskie Ogrody, Parki Warszawy, Ordona, Jana Kazimierza, Natura, Apartamenty Praskie.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Murapol Atrium Sluzewiec.

Jaki jest adres Murapol Atrium Służewiec?

Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 15.

Kto jest deweloperem Murapol Atrium Służewiec w Warszawie?

Deweloperem Murapol Atrium Służewiec jest Murapol.

Kiedy Murapol Atrium Służewiec zostanie oddany do użytkowania?

Murapol Atrium Służewiec – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Murapol Atrium Służewiec na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o