Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Murapol Atrium Służewiec
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Służewiec, ul. Cybernetyki 15

Więcej o budynkach

ul. Cybernetyki 15 (Budynek A)
7 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 1 kw. 2020
Sprzedane
ul. Cybernetyki 15 (Budynek B)
7 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 1 kw. 2020
Sprzedane

Murapol Atrium Służewiec na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań488
🟧 Liczba pięter7
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań26–128 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, internet, winda, patio / dziedziniec

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Murapol Atrium Służewiec to kompleks dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych na warszawskim Mokotowie.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest przy ul. Cybernetyki, w nowej części Mokotowa. Jest to najludniejsza dzielnica Warszawy oraz największy centrum biurowy, a razem z tym mieści się tu dużo parków miejskich i zieleni. Osiedle znajduje się w otoczeniu zabudowy wielkomiejskiej, posiada dogodną lokalizację pod względem komunikacji.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji znajduje się wiele sklepów i restauracji, kluby sportowe McFIT, Zdrofit i Energy Fitness Club, placówki medyczne Medicover, Lux Med, Enel-Med, Centrum Medyczne Damiana, Warszawskie Centrum Medyczne. Centrum handlowe Galeria Mokotów położone jest w odległości około 1000 m. W pobliżu osiedla mieści się dużo placówek edukacyjnych, między innymi to Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 95, VI LO im. Tadeusza Reytana, LO nr X im. Królowej Jadwigi, XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego, XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego, Uczelnia Łazarskiego, Przedszkola nr 244, nr 270, nr 305 oraz liczne przedszkola niepubliczne.

Architektura

Osiedle Murapol Atrium Służewiec to dwa 7-piętrowe budynki z wysokimi, panoramicznymi oknami. W części parterowej budynków znajduje się 14 lokali handlowo-usługowych.

Infrastruktura osiedla

W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są duże, reprezentacyjne dziedzińce, nasadzenia zieleni, wybrukowane alejki, plac zabaw dla dzieci. Budynki wyposażone są w windy cichobieżne. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca postojowe zewnętrzne. Przewidziane jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Komunikacja

Tuż przy osiedlu znajduje się kilka przystanków autobusowych (linie 317, 365, 402) oraz stacja roweru miejskiego. W odległości 400 metrów, przy ulice Marynarskiej, zlokalizowane są przystanki tramwajów 17, 18, 31, 41 oraz autobusów 189, 401, 402, 504. Do stacji PKP Służewiec odległość wynosi około 700 m. W pośredniej bliskości znajduje się południowa obwodnica Warszawy, droga ekspresowa S79. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje około 20 minut, do Lotniska im. Chopina - 7 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie znajduje się 488 lokali mieszkalnych o układach od 1 do 5 pokoi i powierzchniach od 26 do 128 metrów kwadratowych. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależne są balkony, lokale na parterze posiadają tarasy i ogródki.

O deweloperze

Inwestycja Murapol Atrium Służewiec realizowana jest przez firmę Murapol, jednego z wiodących deweloperów w Polsce. Firma działa na rynku od 2001 roku, realizuje inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie całej Polski, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Wśród zrealizowanych przez Murapol inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są między innymi osiedla Cztery Pory Roku, Królewskie Ogrody, Parki Warszawy, Ordona, Jana Kazimierza, Natura, Apartamenty Praskie.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Murapol Atrium Sluzewiec.

Jaki jest adres Murapol Atrium Służewiec?

Służewiec, ul. Cybernetyki 15.

Kto jest deweloperem Murapol Atrium Służewiec w Warszawie?

Deweloperem Murapol Atrium Służewiec jest Murapol.

Kiedy Murapol Atrium Służewiec zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Murapol Atrium Służewiec na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o