1/14
Kobyłka Natolińska w Kobyłce
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Kobyłka Natolińska
w Kobyłce

Cena / m2
od ‍6 453 zł $1 620
na ‍5 zł $1.3
Adres
Kobyłka, ul. Natolińska

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Kobyłka Natolińska

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 28 października 2021 r.
segmentyod 96.08 m2od ‍6 452 zł / m2 $1 620od ‍620 000 zł $155 650

Kobyłka Natolińska na mapie Kobyłki

Kobyłka, ul. Natolińska

Etap budowy

Domy 14-14H
oddane do użytku
w sprzedaży
termin oddania – 3 kw. 2021
Kobyłka Natolińska Etap I
Domy 17-19H, Domy 21-23K
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania – 4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Instalacjeprąd, woda, gaz, kanalizacja, domofon, tv kablowa
Liczba domów44
Liczba mieszkań8
Liczba pięter1
Ogrzewanieindywidualne (piec gazowy kondensacyjny)
Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
Powierzchnia mieszkań64–108 m2
Powierzchnie dodatkoweogródek
Rodzaj zabudowywielorodzinna, jednorodzinna, szeregowa
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie, dom
Udogodnieniaogrzewanie podłogowe

O mieszkaniach

Liczba pokoi3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Kobyłka Natolińska to kompleks domów szeregowych zlokalizowany w miejscowości Kobyłka na północno-wschodnim przedmieściu Warszawy.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ul. Natolińskiej w Kobyłce powiatu wołomińskiego. Odległość od centrum Warszawy wynosi blisko 18 km. Miejscowość ta posiada kameralny charakter i jednorodzinną zabudowę. Lokalizacja inwestycji umożliwia dogodny dojazd do Warszawy i innych destynacji regionu zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją publiczną.

Okolica inwestycji

W promieniu do 700 m od inwestycji znajdują się salony fryzjerskie, placówka Poczty Polskiej, miejski ośrodek kultury, sklep spożywczy Stokrotka, cukiernia, sklepy samochodowy, odzieżowy, budowlany, gabinety weterynaryjne. O ok. 1 km są oddalone sklep Żabka, liczne lokale gastronomiczne, stacje paliw, placówki bankowe. W 8 minut można dojechać samochodem do galerii handlowej Wołomin.

Edukacja

Przy inwestycji znajduje się przedszkole Konik Na Biegunach, o 350 m jest oddalona szkoła podstawowa nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce. Pozostałe placówki oświatowe położone w pobliżu to niepubliczne przedszkole i szkoła Montessori w Kobyłce, szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek Słoneczna Polana.

Opieka medyczna

W sąsiedztwie osiedla są położone takie ośrodki opieki zdrowotnej, jak poradnia POZ, centrum medyczne Pro-Med, ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci; o 1,3 km jest oddalony Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie.

Sport

W pobliżu osiedla znajduje się sala fitness, międzyzakładowy klub sportowy Wicher, klub sportowy Volley oraz tereny zielone ze ścieżkami spacerowymi.

Komunikacja

Kluczowe arterie komunikacyjne położone w okolicy kompleksu to ulica Wołomińska, ulica Księdza Marcina Załuskiego oraz trasa Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. (odcinek drogi krajowej nr 8 oraz drogi ekspresowej S8). Dojazd do ścisłego centrum Warszawy zajmuje blisko pół godziny. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, w odległości 1 km leży stacja PKP Kobyłka obsługująca liczne połączenia kolejowe.

Architektura

W obrębie inwestycji wzniesiono domy w zabudowie szeregowej oraz dwulokalowe budynki. Segmenty są wykonane w lakonicznym nowoczesnym stylu, z użyciem prostej bryły i stonowanych odcieni (połączenie bieli i szarości). W części domów dodano elementy imitujące drewno.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest zamknięty i zagospodarowany, wyposażony w sieć dróg wewnętrznych i chodników oraz w pełni oświetlony i zaaranżowany roślinnością. Przewidziano naziemne miejsca postojowe przy lokalach oraz indywidualne garaże w bryle budynków.

O mieszkaniach

W inwestycji przewidziano dwa typy lokali – mieszkania oraz jednorodzinne domy. Powierzchnia lokali wynosi od 64 do 108 mkw., składają się one z trzech bądź czterech pokoi. Wśród dodatkowych udogodnień przewidzianych w lokalach – instalacja domofonowa oraz ogrzewanie podłogowe. Do domów i mieszkań przynależą prywatne ogródki.

O deweloperze

Firma Artois Developer została założona w 1993 roku. Buduje domy i mieszkania na terenie gminy Kobyłka. Niektóre z dotychczasowych realizacji firmy – Osiedle Brzóski, Osiedle Załuskiego, Osiedle Rataja, Osiedle Sienkiewicza.

Informacje o promocjach, aktualne ceny lokali mieszkalnych oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Kobyłka Natolińska?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Kobyłka Natolińska w Kobyłce?

Dostępne są segmenty.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Kobyłka Natolińska?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od 6453 zł.

Kto jest deweloperem Kobyłka Natolińska w Kobyłce?

Deweloperem Kobyłka Natolińska jest Artois Developer.

Kiedy Kobyłka Natolińska zostanie oddany do użytkowania?

Kobyłka Natolińska Etap II, Kobyłka Natolińska Etap I – oddane do użytku.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o