Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Cegielnia
w Markach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Fabryczna 91

Osiedle Cegielnia na mapie Marków

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Cegielnia — 1 kw. 2021
Osiedle Cegielnia
Budynek AB, Budynek CD, Budynek EF, Budynek GH, Budynek IJ, Budynek K, Budynek LM, Budynek NO, Budynek PR, Budynek ST, Budynek UV, Budynek WX, Budynek YZ
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2022

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeklimatyzacja, centralny odkurzacz, instalacja alarmowa, instalacja fotowoltaiczna
🟧 Liczba budynków8
🟧 Liczba domów20
🟧 Liczba mieszkań30
🟧 Liczba pięter1
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań67–144 m2
🟧 Powierzchnie dodatkoweogródek
🟧 Rodzaj zabudowyjednorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie, dom
🟧 Udogodnieniadziedziniec, plac zabaw

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Cegielnia w Markach to osiedle parterowych pasywnych domów jednorodzinnych wolnostojących, domów w zabudowie bliźniaczej i kameralnych budynków mieszkalnych czterolokalowych, zlokalizowane w podwarszawskich Markach.

Lokalizacja

Osiedle wzniesione zostało na terenie byłej cegielni, przy ul. Fabrycznej w Markach, w zielonej okolicy, nad rzeką Długą, w odległości 1 km od granicy Warszawy.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się supermarkety Netto – 200 m i Biedronka – 100 m, targowisko – 850 m, restauracja – 200 m, stacja paliw – 100 m, myjnia, mechanik, apteka, stomatologia – 450 m, gabinety lekarskie, fitness klub – 950 m, kompleks sportowy Orlik – 1,6 km. Do centrum Handlowego M1 Marki odległość wynosi 1,5 km. W okolicy działają Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Smerfy i Smerfusie – 1,4 km, Szkoła Podstawowa i przedszkole publiczne – 700 m, szkoła językowa, kościół parafialny, Marecki Ośrodek Kultury – 700 m. Nieopodal inwestycji przebiegają trasy rowerowe – wzdłuż Obwodnicy Marek oraz wzdłuż rzeki Długiej. Do parku miejskiego – 750 m, do jeziora Czarnego – 1,5 km, do lasu Marki – 2,9 km, do gliniaków Zielonka – 4 km.

Architektura

Obiekty osiedla cechuje nowoczesna funkcjonalność, płaskie dachy, duże przeszklenia, przestronne tarasy. W wykończeniu elewacji wykorzystano tynki o kontrastowej kolorystyce i okładziny o kolorze czerwonej cegły.

Infrastruktura osiedla

Ogrodzony i zamykany teren osiedla jest wyposażony w szeroki ciąg pieszo-jezdny, przy którym wydzielona została strefa parkowania dla gości. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca postojowe. Domy wolnostojące mieszczą garaże w brylę. Na terenie osiedla założony jest dziedziniec, zawierający strefę do rekreacji dla mieszkańców, w tym plac zabaw dla dzieci.

Komunikacja

Osiedle położone jest w bezpośredniej bliskości Obwodnicy Marek, będącej fragmentem drogi ekspresowej S8. Przebiegająca w niedużej odległości al. Piłsudskiego jest częścią drogi wojewódzkiej nr 629, która krzyżuje się nieopodal z innymi drogami wojewódzkimi. Niedaleko znajduje się przystanek autobusowy „Ząbkowska” z linią L43. Przez Marki prowadzą liczne podmiejskie i międzymiejskie linie autobusowe skierowane m.in. do warszawskich stacji metra Wileńska oraz Trocka.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera domy jednorodzinne i mieszkania w kameralnych budynkach. Lokale o powierzchni od 67 do 144 m2 dostępne są w układach cztero- i pięciopokojowych z wyjściem na duży ogródek bezpośrednio z lokalu. Każdy lokal przygotowany jest do montażu pompy ciepła z fotowoltaiką. W standardzie zainstalowana jest klimatyzacja i centralny odkurzacz, przygotowana jest instalacja alarmowa.

O deweloperze

Osiedle Cegielnia w Markach realizowane jest przez firmę BKC-Invest, działającą od 2006 r.

Informacje o promocjach, aktualne ceny mieszkań oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Osiedle Cegielnia?

ul. Fabryczna 91.

Kto jest deweloperem Osiedle Cegielnia w Markach?

Deweloperem Osiedle Cegielnia jest BKC-Invest.

Kiedy Osiedle Cegielnia zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Cegielnia – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Cegielnia na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o