Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Leśnica Las
w Środzie Śląskiej

Cena / m2
sprawdzamy
Deweloper
Adres
Leśnica, Krępice

Osiedle Leśnica Las na mapie Środy Śląskiej

Leśnica, Krępice

Etap budowy

Osiedle Leśnica Las
Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3, Budynek 4, Budynek 5, Budynek 6, Budynek 7, Budynek 8, Budynek 9, Budynek 10, Budynek 11, Budynek 12, Budynek 13, Budynek 14, Budynek 15, Budynek 16, Budynek 17, Budynek 18
planowane
w sprzedaży
termin oddania4 kw. 2023

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków18
Liczba mieszkań72
Liczba pięter1
Parkingmiejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań71,9–127,9 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniaplac zabaw, komórki lokatorskie, rolety zewnętrzne

O mieszkaniach

Liczba pokoi3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Leśnica Las to kameralna inwestycja wielorodzinna ulokowana w Krępicach koło Wrocławia.

Lokalizacja

Inwestycja jest zlokalizowana w miejscowości Krępice powiatu średzkiego, w odległości blisko 12 km na północny zachód od granic Wrocławia. Miejscowość ma kameralny charakter i jest otoczona rozległymi terenami zieleni. Lokalizacja inwestycji umożliwia dogodny dojazd do kluczowych destynacji regionu, w tym Wrocławia.

Okolica inwestycji

W promieniu do 1,5 km od inwestycji są położone las Mokrzański, sklepy spożywcze, w tym market Biedronka, myjnie samochodowe i punkty naprawy pojazdów. W ok. 10 minut można dojechać samochodem do Leśnicy, gdzie znajdują się różnorodne sklepy (odzieżowe, zoologiczne, budowlane), supermarkety Lidl, Biedronka i Aldi, zakłady fryzjerskie, lecznica weterynaryjna i inne obiekty infrastruktury miejskiej.

Edukacja

W odległości kilkuminutowego dojazdu, w Leśnicy, istnieją placówki oświatowe, jak przedszkole im. Kardynała J. Meissnera, przedszkole Montessori Latawiec, szkoła podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II i in.

Opieka medyczna

W Leśnicy funkcjonują punkty apteczne, apteka. W zasięgu 7 – 10 km dostępne są CM NawMedica (medycyna estetyczna i stomatologia); centrum medycyny i rehabilitacji Villa Medica NZOZ; Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka – centrum medycyny ratunkowej; poradnia onkologiczna; Wrocław Medical Center.

Sport

W Krępicach znajduje się siłownia i Scorpion Kickboxing MMA Club. Niedaleko inwestycji znajduje się boisko piłkarskie.

Komunikacja

Kluczową arterią komunikacyjną położoną w pobliżu jest droga krajowa nr 94, która prowadzi między innymi w kierunku Wrocławia i umożliwia zjazd na autostradę A8. Dojazd własnym środkiem transportu do stolicy Dolnego Śląska zajmuje blisko 40 minut. Przez Krępice kursują lokalne autobusy, umożliwiające między innymi dojazd do Leśnicy, gdzie znajduje się stacja kolejowa obsługująca połączenia IC, KD i RB.

Architektura

W obrębie osiedla zaprojektowano dwukondygnacyjne kameralne budynki wykonane w stylu nawiązującym do koncepcji architektury jednorodzinnej. Są nakryte dwuspadowymi dachami, elewacje wykończono z użyciem tynków w odcieniu bieli i szarości oraz paneli o teksturze i kolorze naturalnego drewna. Od strony przynależnych do lokali ogródków wykonano także panoramiczne okna w dolnej kondygnacji oraz metalowe balustrady balkonów.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla posiada podstawowe wewnętrzne zagospodarowanie: założono na nim sieć dróg dojazdowych i chodników, w częściach wspólnych zaprojektowano aranżacje roślinne oraz elementy małej architektury. Zaprojektowano również plac zabaw dla najmłodszych. W budynkach wyodrębniono indywidualne komórki lokatorskie. Obok budynków znajdują się naziemne miejsca parkingowe przynależne do lokali mieszkalnych.

O mieszkaniach

Trzy- i czteropokojowe mieszkania zaprojektowane w obrębie danej inwestycji posiadają powierzchnię od 71 do 127 mkw.. Do mieszkań są przynależne prywatny ogród (o powierzchni od 70 do ok. 200 mkw.), dwa miejsca parkingowe oraz komórka lokatorska. Część lokali posiada też antresole.

O deweloperze

Firma deweloperska Sogo specjalizuje się w realizacji kameralnych osiedli mieszkalnych w małych miejscowościach na przedmieściach Wrocławia (lokalizacje – Smolec, Krzeptów, Lutynia i in.). Wśród dotychczasowych realizacji dewelopera – Osiedle Smolec, Osiedle Przyjazne, Osiedle Krzeptów.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępnych jest więcej informacji na temat aktualnej oferty, stawek za metr kwadratowy oraz obowiązujących promocji.

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Osiedle Leśnica Las?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jaki jest adres Osiedle Leśnica Las?

Leśnica, Krępice.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Osiedle Leśnica Las?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Osiedle Leśnica Las w Środzie Śląskiej?

Deweloperem Osiedle Leśnica Las jest Sogo.

Kiedy Osiedle Leśnica Las zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Leśnica Las – planowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o