Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Parkowe Radwanice
w Siechnicach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Radwanice, ul. Dębowa 16-42

Parkowe Radwanice na mapie Siechnic

Radwanice, ul. Dębowa 16-42

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Parkowe Radwanice — 2 kw. 2017
Parkowe Radwanice
Budynek R1, Budynek R2, Budynek R3, Budynek R4, Budynek R5, Budynek R6, Budynek R7, Budynek R8, Budynek R9, Budynek R10, Domy R40-R47, Domy R31-R39, Domy R21-R30, Budynek R11-R20
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków10
🟧 Liczba domów38
🟧 Liczba mieszkań120
🟧 Liczba pięter1–2
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań46–116 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania, domy
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Udogodnieniaogrzewanie podłogowe

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Parkowe Radwanice to osiedle składające się z domów w zabudowie szeregowej oraz budynków wielorodzinnych wzniesione w Radwanicach, na południowym przedmieściu Wrocławia.

Lokalizacja

Osiedle jest położone przy ulicy Dębowej w miejscowości Radwanice powiatu wrocławskiego. Okolica inwestycji wyróżnia się otoczeniem rozległych terenów zieleni i kameralną zabudową jednorodzinną, pozwala na szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych regionu oraz obiektów podstawowej infrastruktury. Odległość od centrum Wrocławia wynosi blisko 9,5 kilometra.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy osiedla znajdują się park Radwanice, tereny rodzinnych ogrodów działkowych, przedszkole Kolorowy Kącik (450 metrów), szkoła podstawowa im. J. Brzechwy w Radwanicach (600 metrów), kawiarnia, gabinety lekarskie, apteka, sklepy spożywcze ABC (800 metrów), Biedronka i Lewiatan (w promieniu 2 kilometrów), placówka pocztowa, kościół. W promieniu do 5 kilometrów ulokowane są szkoła podstawowa nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia, przedszkole nr 51, żłobki Przygody w Obłokach i Cztery Słonie, salony fryzjerskie, szpital im. Falkiewicza, przychodnia weterynaryjna, szereg punktów gastronomicznych i małych sklepów spożywczych, park Brochowski, boiska sportowe, centrum rozrywki dla dzieci Bobolandia.

Architektura

Trzykondygnacyjne budynki wielorodzinne oraz dwukondygnacyjne domy szeregowe o spadzistych dachach wykonane są w stylu nowoczesnym. Do wykończenia użyto paneli w kolorze białym i szarym, dodano liczne przeszklenia oraz ażurowe metalowe balustrady balkonowe. W dolnej kondygnacji domów zainstalowano przesuwne okna panoramiczne.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest ogrodzony. Wykonano na nim chodniki i aranżacje roślinne, drogi dojazdowe i naziemne strefy do parkowania, przewidziano także miejsca postojowe w podziemnych garażach oraz indywidualne garaże przy domach szeregowych.

Komunikacja

Inwestycja leży w pobliżu Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, ulic Wrocławskiej będącej częścią drogi krajowej nr 94, Głównej, Szkolnej i Kolejowej. Dojazd samochodem do centrum Wrocławia zajmuje 15-20 minut. W promieniu 2 kilometrów od osiedla ulokowane są stacje kolejowe Wrocław Brochów oraz Siechnice pozwalające na korzystanie z pociągów KD i REG. Na terenie gminy Siechnice, do której należą Radwanice, kursują także autobusy lokalne, regionalne oraz szereg linii wrocławskiego MPK.

O mieszkaniach

Powierzchnia mieszkań w budynkach wielorodzinnych wynosi od 46 do 63 metrów kwadratowych, składają się one z 2 lub 3 pokoi i wyposażone są w balkony. Segmenty domów jednorodzinnych mają powierzchnię od 95 do 116 metrów kwadratowych, każdy z nich posiada 4 pokoje, ogródek z tarasem oraz indywidualny garaż jedno- lub dwustanowiskowy. Wyposażone są w instalację ogrzewania podłogowego.

O deweloperze

Osiedle jest realizowane przez firmę deweloperską Milart założoną w 1992 roku i specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym wielo- i jednorodzinnym. Działa głównie na terenie Wrocławia i okolic. Niektóre z dotychczasowych realizacji firmy ― inwestycje Sołtysowice, Kamieńskiego, Stabłowice, Stanisławowska, Semaforowa, Żmudzka.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, cenach i promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Parkowe Radwanice?

Radwanice, ul. Dębowa 16-42.

Kto jest deweloperem Parkowe Radwanice w Siechnicach?

Deweloperem Parkowe Radwanice jest MW Deweloper, Milart.

Kiedy Parkowe Radwanice zostanie oddany do użytkowania?

Parkowe Radwanice – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Parkowe Radwanice na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o