Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Zacisze ― Myślenice
w Myślenicach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Zarabie, ul. Zacisze

Zacisze ― Myślenice na mapie Myślenic

Zarabie, ul. Zacisze

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba domów12
🟧 Liczba pięter1
🟧 Ogrzewanieindywidualne (piec gazowy)
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań79,95–80,05 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowetaras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowyjednorodzinna, szeregowa
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościdom

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej Zacisze jest ulokowany w kameralnej części Myślenic.

Lokalizacja

Kompleks wzniesiono przy ul. Zacisze, na południowym obrzeżu Myślenic. Inwestycja jest ulokowana na naturalnych wzgórzach, w otoczeniu rozległych terenów zieleni. Lokalizacja kompleksu pozwala również na dogodny dojazd do strategicznych destynacji regionów oraz szybki dostęp do obiektów różnorodnej infrastruktury miejskiej. Odległość od Rynku w Myślenicach wynosi 2,4 km.

Okolica inwestycji

W promieniu od 400 m do 1 km od inwestycji są zlokalizowane strefa rekreacyjna Zarabie, ścieżki spacerowe i rowerowe, dolina rzeki Raby, miejski stadion i klub sportowy, małe sklepy spożywcze, wypożyczalnie rowerów i sprzętu górskiego, place zabaw dla dzieci, bistro, restauracje i kawiarnie, gabinety spa, szkoła jazdy konnej, szkoła podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi. W promieniu do 2 km znajdują się liczne supermarkety (Lewiatan, Top Market, Żabka, Carrefour i inne), różnorodne sklepy i punkty usługowe (placówki pocztowe i bankowe, apteki, biura, zakłady fryzjerskie, warsztaty samochodowe i stacje benzynowe itd.), lokalne centrum kultury i sportu, punkty opieki zdrowotnej, klinika weterynaryjna, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach, przedszkola Eko-Ludek, nr 5, Bullerbyn, szkoły językowe, muzyczne i artystyczne. W 6 minut można dojechać samochodem do ośrodka narciarskiego Sports Arena Myślenice.

Architektura

W skład kompleksu wchodzą segmenty mieszkalne wzniesione w jednej linii i wykonane w modernistycznym stylu nawiązującym do koncepcji architektury skandynawskiej. Każdy z segmentów jest nakryty dwuspadowym dachem, elewacje wykończono w odcieniu jasnego drewna, dodano panoramiczne przeszklenia na obu poziomach.

Infrastruktura osiedla

Kompleks jest wpisany w naturalny krajobraz. Posiada zamknięty i zagospodarowany teren, wyposażony w drogi wewnętrzne, elementy oświetlenia ulicznego i małej architektury. Na terenie wyodrębniono strefę działań do wyłącznego użytku mieszkańców oraz zaprojektowano domki gospodarcze. Przewidziano naziemne miejsca parkingowe.

Komunikacja

Kompleks jest położony w sąsiedztwie ulicy Piłsudskiego, pozwalającej na zjazd na drogę ekspresową S7 – ta arteria transportowa zapewnia szybki, w mniej niż pół godziny, dojazd do granic Krakowa. Przez Myślenice kursują liczne autobusy obsługujące połączenia regionalne.

O mieszkaniach

Czteropokojowe segmenty mieszkalne posiadają powierzchnię ok. 80 mkw.. Są to dwupoziomowe domki jednorodzinne z obszernymi przeszkleniami i indywidualnymi ogródkami. Dostępna jest opcja dodatkowej instalacji ogrzewania podłogowego, klimatyzacji oraz systemu alarmowego.

O deweloperze

Procesem realizacji kompleksu opiekuje się firma Modern Living – deweloper obecny na rynku nieruchomości od 2012 roku i działający w sektorze budownictwa mieszkaniowego o podwyższonym standardzie. Obszar działalności firmy to Kraków i województwo małopolskie. Do ukończonych projektów dewelopera należą między innymi inwestycje Black&White, Apartamenty Agrestowa, Osiedle Black, Osiedle Rainbow, ML House, Lea 251, Cubic House, Brick House, Family Hub.

Szczegółowe dane o promocjach, cenach mieszkań i aktualnej ofercie deweloperskiej dostępne są w Biurze sprzedaży firmy.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Zacisze ― Myślenice?

Zarabie, ul. Zacisze.

Kto jest deweloperem Zacisze ― Myślenice w Myślenicach?

Deweloperem Zacisze ― Myślenice jest Modern Living Development.

Kiedy Zacisze ― Myślenice zostanie oddany do użytkowania?

ul. Zacisze – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Zacisze ― Myślenice na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o