Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Family Hub
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Prądnik Biały, ul. Stelmachów 46-48

Więcej o budynkach

Family Hub I etap
Jeszcze 3 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 3 budynki
ul. Stelmachów (Budynek 7-9)
2 piętra
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane
Family Hub II etap
Jeszcze 3 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 3 budynki
ul. Stelmachów (Budynek 1-3)
2 piętra
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 2 kw. 2021
Sprzedane

Family Hub na mapie Krakowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków8
🟧 Liczba mieszkań44
🟧 Liczba pięter2
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań62,93–114,72 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, boisko, teren rekreacyjny, komórki lokatorskie, klimatyzacja, odkurzacz centralny, ogrzewanie podłogowe

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe, 6‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Family Hub w Krakowie to realizowana etapowo kameralna inwestycja mieszkaniowa na działce o powierzchni 1,5 ha, składająca się z dwupiętrowych budynków w zabudowie szeregowej, zlokalizowana na północno-zachodnim skraju miasta, nad potokiem Sudół.

Lokalizacja

Osiedle położone jest na Prądniku Białym, przy ulicy Stelmachów. W okolicy dominuje niska zabudowa jednorodzinna i szeregowa. Od północy rozciągają się zielone brzegi małego potoku Sudół.

Okolica inwestycji

W pobliżu dostępne są sklepy spożywcze (Żabka, Tabiś, Biedronka, Lidl), restauracje, piekarnie, a także inne punkty gastronomiczne, gabinet weterynaryjny, apteka, salon urody, stacja paliw, kościół. W odległości 1 – 1,5 km od osiedla zlokalizowane są wielkie powierzchnie handlowe CH Galeria Bronowice, sklepy JYSK, Castorama, hipermarket IKEA, hurtownia Makro Cash&Carry, drogerie, restauracje, oddziały banków, a także CM Lux Med – 1,8 km. W okolicy znajdują się liczne placówki edukacyjne, m.in. to Szkoła językowa Centrum Edukacyjne Feniks – 130 m, Domowe przedszkole Gaduś – 350 m, Prywatne Przedszkole św. Franciszka – 1,6 km, Katolicka Szkoła Podstawowa – 320 m, Szkoła Podstawowa nr 51 – 1,7 km, Prywatna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2, Liceum Ogólnokształcące nr XIV. Basen z Nauką pływania oddalony jest o 700 m, Centrum Sportu i Szkoła Sztuk Walki IRBIS – 1,4 km. W promieniu 1,5 km znajduje się Krowoderski park ze stadionem, Park im. S. Wyspiańskiego.

Architektura

Osiedle tworzą kameralne budynki pod skośnymi dachami wzniesione z bryły podzielonej na dwa lub trzy segmenty dwumieszkaniowe z zewnętrznymi schodami do górnego mieszkania. Elewacje i dachy wykonane są w jasno grafitowej kolorystyce. Projekt wyróżniają duże przeszklenia okienne o zróżnicowanym układzie i rozmiarach okien. Balustrady balkonowe są ażurowe.

Infrastruktura osiedla

Osiedle zlokalizowane jest na zamkniętym terenie zagospodarowanym w wewnętrzną infrastrukturę włącznie ze strefą rekreacyjno wypoczynkową oraz sportową z boiskiem do koszykówki. Na bezpiecznym terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci. Inwestycja zawiera miejsca postojowe naziemne oraz podziemne. Do każdego mieszkania przewidziano komórkę lokatorską.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej. Najbliższy to jest przystanek autobusowy „Chabrowa” linii nr 120, 220, 240. Przystanek „Chełmońskiego / Osiedle” linii nr 114 i 168 oddalony jest o 600 m. W oddaleniu 700 m przebiega ul. Opolska (tak samo z liniami autobusowymi) w ciągu drogi krajowej nr 7. Stacja kolejowa i autobusowa Kraków Bronowice odległa jest o około 2 km, Lotnisko Kraków-Balice im. Jana Pawła II – 8,8 km.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są 44 mieszkania o układzie od 3 do 6 pokoi o metrażu od 62 do 114 m2. W każdym z segmentów zabudowy mieszczą się dwa mieszkania, z których jedno zajmuje parter i część piętra, zaś drugie zajmuje część piętra i poddasze. Wszystkie lokale parterowe i część górnych mieszkań posiadają własne ogródki o powierzchni do 200 m2. Pozostałe mieszkania wyposażone są w balkony. W mieszkaniach przygotowano okablowanie do instalacji alarmowej, klimatyzacji. Istnieje opcja ogrzewania podłogowego, rekuperacji oraz instalacji odkurzacza centralnego.

O deweloperze

Inwestycja Family Hub jest realizowana przez obecną na rynku od 2002 r. firmę Modern Living Development, w dorobku której są realizowane projekty mieszkaniowe w Krakowie, w tym Wood House, Cubic House, Lea 251, ML House, Osiedle Rainbow, Apartamenty Agrestowa, osiedla Black oraz Black & White, Brick House.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Family Hub?

Prądnik Biały, ul. Stelmachów 46-48.

Kto jest deweloperem Family Hub w Krakowie?

Deweloperem Family Hub jest Modern Living Development.

Kiedy Family Hub zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 7-9, Budynek 10-12, Budynek 13-14, Budynek 15-16, Budynek 1-3, Budynek 4-6, Budynek 17-19, Budynek 20-22 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Family Hub na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o