Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Zielone Tarasy
w Wysokim Mazowieckim

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Wysokie Mazowieckie, ul. Kościelna 49A-49D

Więcej o budynkach

Zielone Tarasy Etap I
ul. Kościelna 49A (Budynek A)
4 piętra
Sprzedane
4 kw. 2016
Oddano w 3 kw. 2018
Sprzedane
Zielone Tarasy Etap II
ul. Kościelna 49B (Budynek B)
4 piętra
Sprzedane
4 kw. 2016
Oddano w 1 kw. 2020
Sprzedane
Zielone Tarasy Etap III
ul. Kościelna 49C (Budynek C)
4 piętra
Sprzedane
4 kw. 2016
Oddano w 2 kw. 2021
Sprzedane

Zielone Tarasy na mapie Wysokiego Mazowieckiego

Wysokie Mazowieckie, ul. Kościelna 49A-49D

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków4
🟧 Liczba mieszkań200
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań34–118 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, plac zabaw, rowerownia, wózkarnia, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Zielone Tarasy w Wysokiem Mazowieckiem to zespół 4 nowoczesnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych z garażami podziemnymi i usługami na parterze tworzący kompleks osiedlowy na zachodnim skraju miasta.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Kościelnej w Wysokiem Mazowieckiem w odległości około 51 km od Białegostoku i ok. 125 km od Warszawy. Odległości pomiędzy punktami w granicach samego miasta nie przekraczają 2,5 km. W bezpośredniej okolicy inwestycji dominuje zabudowa jednorodzinna. Nieco dalej zlokalizowane są obiekty użytkowe, hurtownie, biurowce, zakłady przemysłowe.

Okolica inwestycji

Nieopodal osiedla (180 m) usytuowany jest Rynek Miejski. W okolicy położone są punkty gastronomiczne: Żabka (650 m), supermarket Biedronka, zakład piekarniczy, restauracja, bar. CH Galeria Zielona Sowa znajduje się w przeciwnym końcu miasta – 1,5 km. W bliskiej okolicy jest myjnia samochodowa, boisko, plac zabaw. Przedszkole Miejskie nr 1 oddalone jest o 750 m, Szkoła Podstawowa nr 1 – 650 m. W Wysokiem Mazowieckiem działają także szkoły ponadpodstawowe: Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Jagiellończyka, Centrum Kształcenia Zawodowego. W mieście dostępne są Centrum Medyczne Specjaliści, Szpital Ogólny. W centrum miasta zlokalizowane są oddziały banków, poczta. W Wysokiem Mazowieckiem działa Miejska Pływalnia Wodnik. Miejski Ośrodek Kultury z parkiem znajduje się w oddaleniu około 800 m. Nie o wiele dalej ulokowany jest Park miejski.

Architektura

Osiedle tworzą nowoczesne budynki o skośnych dwuspadowych dachach, posiadające 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemną, wzniesione z prostej bryły. Elewacje są białe, urozmaicone stonowaniem oddzielnych fragmentów.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, zamknięty, dostęp do osiedla kontrolowany. Części wspólne są objęty całodobowym monitoringiem. Założono chodniki oraz drogi dojazdowe. Na poziomie parteru znajdują się lokale usługowe. Na kondygnacji –1 mieszczą się miejsca postojowe dla pojazdów. Do dyspozycji lokatorów są także komórki gospodarcze oraz pomieszczenia na rowery lub wózki. Na dziedzińcu przewidziano plac zabaw. Cichobieżne windy zainstalowane są w każdej klatce schodowej.

Komunikacja

W pobliżu osiedla przebiega droga krajowa nr 66 i droga wojewódzka nr 678 Wysokie Mazowieckie – Białystok. W odległości około 1 km od inwestycji znajduje się Dworzec autobusowy. Wysokie Mazowieckie ma bezpośrednie połączenie przez linie PKS z Warszawą, Łomżami i Białymstokiem oraz licznymi lokalnymi punktami. Najbliższa kolejowa stacja znajduje się w pobliskim mieście Szepietowie. Na terenie miasta znajdują się liczne ścieżki rowerowe.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z mieszkań o powierzchni od 34 do 118 m2. Dostępne rozkłady są od 2 do 5 pokoi z panoramicznymi oknami w salonach. Lokale na piętrach wyposażone są w balkony. Mieszkania parterowe mają dostęp do ogródków przydomowych.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest spółka Firma Master Emil Borys powstała w roku 1984, jako Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Emil Borys. Od 2002 pod szyldem MASTER Emil Borys firma rodzinna działa jako generalny wykonawca budowy obiektów sportowych, szkół i budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

Aktualne ceny mieszkań, promocje i szczegółowa oferta dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Zielone Tarasy?

Wysokie Mazowieckie, ul. Kościelna 49A-49D.

Kto jest deweloperem Zielone Tarasy w Wysokim Mazowieckim?

Deweloperem Zielone Tarasy jest Master Emil Borys.

Kiedy Zielone Tarasy zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Zielone Tarasy na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o