Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Warszawska
w Wysokim Mazowieckim

Cena / m2
od ‍6 850 zł $1 560
na ‍150 zł $34.2
Adres
ul. Warszawska

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Apartamenty Warszawska

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 6 maja
2-pokojowe33.16–47.06 m2od ‍6 600 zł / m2 $1 510od ‍233 520 zł $53 260
3-pokojowe48.67–54.58 m2od ‍6 800 zł / m2 $1 550od ‍330 956 zł $75 490

Apartamenty Warszawska na mapie Wysokiego Mazowieckiego

Etap budowy

Budynek 1
planowane
w sprzedaży
Apartamenty Warszawska Etap II
planowane

Szczegóły inwestycji

O budynku

Instalacjeinternet, tv kablowa, domofon
Liczba budynków1 (I etap)
Liczba mieszkań98 (I etap)
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań26,53–60,96 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniawinda, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Wielorodzinny kompleks mieszkalny Apartamenty Warszawska jest ulokowany w Wysokiem Mazowieckiem województwa podlaskiego.

Lokalizacja

Kompleks jest usytuowany przy ul. Warszawskiej w miejscowości Wysokie Mazowieckie, położonej o 53 km na zachód od Białegostoku. Miejscowość ma kameralny charakter i posiada różnorodną infrastrukturę, w tym komunikacyjną umożliwiającą dogodny dojazd do kluczowych punktów docelowych województwa podlaskiego i mazowieckiego.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie kompleksu znajdują się: rodzinne ogrody działkowe, różnorodne sklepy wielobranżowe, stacje paliw, przychodnia dla zwierząt, punkty naprawy samochodów, o ok. 1 km jest oddalony park handlowy ze sklepami Biedronka, Rossmann, Mrówka. W okolicy również dostępne są różne punkty gastronomiczne oraz miejskie parki.

Edukacja

W pobliżu inwestycji są położone takie placówki oświatowe, jak szkoła podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Jagiellończyka, przedszkole nr 2, przedszkole nr 1, szkoły zawodowe i policealne, językowe i artystyczne.

Opieka medyczna

W promieniu do kilku kilometrów od inwestycji leżą następujące placówki opieki zdrowotnej: pracownia rentgenologiczna, różnorodne gabinety lekarzy-specjalistów (protetyczny, alergologiczny, ortopedyczny, dentystyczny, ginekologiczny, pediatryczny) oraz Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem.

Sport

Bliskość terenów zielonych pozwala na uprawianie sportów outdoorowych, w tym bieganie i kolarstwo. Poza tym w miejscowości są dostępne klub fitness Forma, siłownie pod chmurką, studio jogi.

Komunikacja

Przez Wysokie Mazowieckie przebiega droga wojewódzka nr 66 prowadząca w kierunku Bielska Podlaskiego i Zambrowa. Dojazd samochodem do Białegostoku zajmuje blisko 50 minut. Przez Wysokie Mazowieckie kursują autobusy lokalne i regionalne.

Architektura

Sześciopiętrowy blok o nowoczesnej stylistyce został zaprojektowany na planie prostokąta. Elewacje wykończono w odcieniu bieli i przyozdobiono w elementy dekoracyjne w partii okien, dodano obszerne przeszklenia i stalowe barierki balkonów.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, wyposażony w ciągi pieszo-jezdne, oświetlenie, aranżacje roślinne. Przewidziano ułatwienia dla osób o ograniczonej mobilności, cichobieżne windy oraz lokale handlowo-usługowe na parterze. Do dyspozycji mieszkańców są naziemne strefy parkingowe oraz podziemne hale garażowe.

O mieszkaniach

Mieszkania o powierzchni od 26 do 60 mkw. posiadają od jednego do trzech pokoi i są uzupełnione w różnego rodzaju powierzchnię dodatkową (balkony, tarasy, przydomowe ogródki na parterze). Sprzedawane są w stanie deweloperskim bądź z wykończeniem pod klucz i dodatkowo wyposażone w domofony.

O deweloperze

Daną inwestycją opiekuje się grupa Rogowski Development działająca na rynku od 2004 roku. Specjalizacją firmy jest budownictwo mieszkalno-usługowe, a obszarem działalności – Białystok i Warszawa. Do zrealizowanych projektów dewelopera położonych w Białymstoku należą: Nowa Blokowa, Apartamenty Kręta, Apartamenty Szeroka, Słoneczne Tarasy, Apartamenty Tysiąclecia, Rezydencja Nowy Świat, Bulwary Piasta, Kamieniczka na Czystej.

W Biurze sprzedaży dewelopera można uzyskać szczegółowe informacje na temat danej oferty, zwłaszcza dostępności i dokładnych cen lokali.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Apartamenty Warszawska?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Apartamenty Warszawska w Wysokim Mazowieckim?

Dostępne są 2-pokojowe, 3-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Apartamenty Warszawska?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od 6850 zł.

Kto jest deweloperem Apartamenty Warszawska w Wysokim Mazowieckim?

Deweloperem Apartamenty Warszawska jest Rogowski Development.

Kiedy Apartamenty Warszawska zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty Warszawska Etap I, Apartamenty Warszawska Etap II – planowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o