Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Marcinkowskiego 8
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Śródmieście, Plac Grunwaldzki, ul. Marcinkowskiego 8 (2,2 km od centrum Wrocławia)

Więcej o budynku

ul. Marcinkowskiego 8 (Apartamenty Marcinkowskiego 8)
3 piętra
Sprzedane
1 kw. 2012
Oddano w 2 kw. 2015
Sprzedane

Apartamenty Marcinkowskiego 8 na mapie Wrocławia

Śródmieście, Plac Grunwaldzki, ul. Marcinkowskiego 8 (2,2 km od centrum Wrocławia)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań15
🟧 Liczba pięter3
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne (15 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań47,8–156 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaodrestaurowana kamienica, winda, komórki lokatorskie, wideodomofon

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–3,5 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Marcinkowskiego 8 to wysokiej klasy inwestycja mieszkaniowa ulokowana w centrum Wrocławia.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ul. Karola Marcinkowskiego 8 (osiedle Plac Grunwaldzki, dzielnica Śródmieście) – przy linii brzegowej Starej Odry i w odległości 3 km od Rynku we Wrocławiu. Położenie w centralnej części miasta zapewnia dogodny dojazd do dowolnej jego części oraz umożliwia korzystanie z różnorodnej infrastruktury. Okolica wyróżnia się dobrym zagospodarowaniem przestrzennym i gęstą zabudową, głównie historyczną, o przeznaczeniu mieszkaniowym i użytkowym.

Okolica inwestycji

W promieniu do 300 od budynku są położone liczne lokale gastronomiczne, kluby muzyczne, kampus Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Medycznego, szpital Uniwersytecki, sklep Żabka, stacja paliw, salon fryzjerski, przychodnia weterynaryjna, bulwary spacerowe nad Starą Odrą. Przez położony w odległości 450 m most Zwierzyniecki można dostać się do terenów wrocławskiego zoo, parku przy Hali Stulecia z licznymi obiektami rozrywkowymi oraz parku Szczytnickiego. W promieniu do 900 m leżą liczne supermarkety popularnych sieci oraz CH Pasaż Grunwaldzki, różnorodne ośrodki oświatowe (przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i wyższe, m.in. Politechnika Wrocławska), mariny nad Odrą oraz różnorodne punkty usługowe.

Architektura

Inwestycja mieści się w zrewitalizowanej kamienicy z początku XX wieku, wykonanej w stylu art-deco. Przy renowacji zachowano wszystkie historyczne elementy zdobnictwa – zarówno płyciny, płaskorzeźby, pilastry i gzymsy w partii fasady, jak i elementy wykończenia wewnętrznych części wspólnych. Kamienica jest wykończona w stonowanych odcieniach i nakryta spadzistym dachem pokrytym czerwoną dachówką ceramiczną.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest ogrzewana z miejskiej sieci ciepłowniczej. Od strony podwórza znajduje się wyjście na kameralny wewnętrzny dziedziniec. W budynku zainstalowano windę i wyodrębniono komórki lokatorskie; do dyspozycji właścicieli samochodów jest przynależna do inwestycji naziemna strefa parkingowa na 15 stanowisk.

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji jest strategiczna pod względem komunikacyjnym: w odległości 850 m leży rondo Ronalda Reagana będące zbiegiem ulic Marii Curie-Skłodowskiej, Piastowskiej i Plac Grunwaldzki. Te arterie transportowe umożliwiają dostęp do dowolnej części Wrocławia. Do wrocławskiego Rynku można dojechać rowerem w 10-15 minut. W odległości 400 m, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej, leżą najbliższe przystanki tramwajowe i autobusowe.

O mieszkaniach

Inwestycja obejmuje 15 apartamentów o powierzchni od 47 do 156 mkw.. Mieszkania składają się z dwóch, trzech, czterech lub pięciu pokoi i są wyposażone w instalację wideodomofonową. Do wybranych lokali przynależą loggie. Dostępne są dodatkowe usługi projektowania i wykończenia wnętrz.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez spółkę Carrie Investments założoną w 2005 roku i działającą na terenie Wrocławia.

Ze szczegółową ofertą, aktualnymi cenami i stanem dostępności apartamentów można zapoznać się w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Apartamenty Marcinkowskiego 8?

Śródmieście, Plac Grunwaldzki, ul. Marcinkowskiego 8 (2,2 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem Apartamenty Marcinkowskiego 8 w Wrocławiu?

Deweloperem Apartamenty Marcinkowskiego 8 jest Carrie Investments.

Kiedy Apartamenty Marcinkowskiego 8 zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty Marcinkowskiego 8 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Marcinkowskiego 8 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o