Nowe mieszkaniaNowe domyDeweloperzy
Sprzedaż mieszkańSprzedaż domów
    Nowe mieszkania Warszawy
    Apartamenty Płużnicka

Sprzedaż mieszkań w Apartamenty Płużnicka

Rzuty mieszkań
Mieszkanie
1
2
3
4+
od
od
727 199 zł
do
do
1 194 490 zł
od
od
58 m²
do
do
86 m²
7 rzutów
7 rzutów
3-pokojowe mieszkanie, od 727 199 zł, 59.17 m², Apartamenty Płużnicka
1 mieszkanie
od ‍727 199 zł
‍12 290 zł za m2
3 pokoje59.17 m22, 3 z 4
ul. Płużnicka
Budynek 1
oddano w 3 kw. 2025
3-pokojowe mieszkanie, od 861 665 zł, 58.26 m², Apartamenty Płużnicka
1 mieszkanie
od ‍861 665 zł
‍14 790 zł za m2
3 pokoje58.26 m21 z 4
ul. Płużnicka
Budynek 1
oddano w 3 kw. 2025
3-pokojowe mieszkanie, od 867 491 zł, 58.26 m², Apartamenty Płużnicka
2 mieszkania
od ‍867 491 zł
‍14 890 zł za m2
3 pokoje58.26 m22, 3 z 4
ul. Płużnicka
Budynek 1
oddano w 3 kw. 2025
3-pokojowe mieszkanie, od 871 065 zł, 58.5 m², Apartamenty Płużnicka
1 mieszkanie
od ‍871 065 zł
‍14 890 zł za m2
3 pokoje58.5 m22, 3 z 4
ul. Płużnicka
Budynek 1
oddano w 3 kw. 2025
Zobacz mieszkania na planie budynku
Rzuty, lista mieszkań... Jest to wygodne, ale spójrzmy na cały budynek!
3-pokojowe mieszkanie, od 875 124 zł, 59.17 m², Apartamenty Płużnicka
1 mieszkanie
od ‍875 124 zł
‍14 790 zł za m2
3 pokoje59.17 m21 z 4
ul. Płużnicka
Budynek 1
oddano w 3 kw. 2025
3-pokojowe mieszkanie, od 1 142 518 zł, 86.62 m², Apartamenty Płużnicka
1 mieszkanie
od ‍1 142 518 zł
‍13 190 zł za m2
3 pokoje86.62 m21 z 4
ul. Płużnicka
Budynek 1
oddano w 3 kw. 2025
3-pokojowe mieszkanie, od 1 194 490 zł, 86.62 m², Apartamenty Płużnicka
1 mieszkanie
od ‍1 194 490 zł
‍13 790 zł za m2
3 pokoje86.62 m24 z 4
ul. Płużnicka
Budynek 1
oddano w 3 kw. 2025
AzerbejdżanGruzjaKazachstanKirgistanMołdawiaPolskaRumuniaUkrainaWielka BrytaniaZEA
О Korter
  • Korter na świecie
  • Skontaktuj się z Korter
Warunki korzystania
  • Wykorzystanie cookies
  • Polityka prywatności
  • Warunki korzystania z aplikacji mobilnej
  • Warunki korzystania
  • Oferta dla klientów
© korter.com.pl 2019 — 2026
Niezależne dziennikarstwo. Biznes medialny jest prowadzony przez LUN Sp. z o.o.. (ul. Radiańska 2, wieś Pliachowa, Rejon koziatyński, Obwód winnicki, Ukraina, 22132).