Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Pogodno
w Szczecinie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Pogodno, ul. Sadowskiego 8-10 (4,5 km od centrum Szczecina)

Więcej o budynkach

ul. Sadowskiego 8 (Budynek A)
4 piętra
Sprzedane
3 kw. 2017
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane
ul. Sadowskiego 10 (Budynek B)
4 piętra
Sprzedane
3 kw. 2017
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane

Apartamenty Pogodno na mapie Szczecina

Pogodno, ul. Sadowskiego 8-10 (4,5 km od centrum Szczecina)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań82
🟧 Liczba pięter4
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań42–106 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, patio / dziedziniec

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Pogodno to dwa modernistyczne budynki w spokojnej i zielonej okolicy historycznej dzielnicy Szczecina.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest przy ulicy Sadowskiego, na osiedlu Pogodno, w drugiej linii zabudowy, pomiędzy ulicami Bracką i Łukasińskiego. Jest to cicha okolica, dobrze skomunikowana z centrum miasta, strefa ochrony krajobrazu kulturowego. Inwestycja usytuowana jest pomiędzy budynkami mieszkalnymi, wybudowanymi dla żołnierzy stacjonujących w szczecińskich jednostkach wojskowych, a Kwaterą Główną Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego NATO.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla dostępne są apteka, przychodnia rodzinna, pizzerie, piekarnie, sklepy spożywcze (Żabka, Stokrotka). Najbliższe centrum handlowe usytuowane jest w odległości około 2300 m, w nim mieszczą się między innymi hipermarket BI1, sklepy Empik, MediaMarkt, Rossmann. W okolicy znajduje się kilka obiektów sportowo-rekreacyjnych, jak to korty tenisowe, Międzyosiedlowy Park Rekreacyjny z boiskami sportowymi, wybiegiem dla psów, miejscami do rozpalania ognisk. Pobliskie placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, I Prywatne Liceum Ogólnokształcące, przedszkola niepubliczne, w tym językowe.

Architektura

Apartamenty Pogodno zostały zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Mellon Architekci. Osiedle tworzą dwa kameralne 4-kondygnacyjne budynki z antresolami, w stylu modernistycznym. Elewacja zewnętrzna wykonana jest w kolorystyce monochromatycznej, od strony wewnętrznego dziedzińca - w kolorystyce ciepłej, z dużymi, nieregularnymi oknami. W podziemnej części budynków znajduje się garaż podziemny.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest przyjazna osobom niepełnosprawnym. Na jej terenie zaprojektowane są strefa rekreacyjna, plac zabaw dla dzieci, przestronny zielony dziedziniec - powierzchnia zabudowana stanowi tylko 30% terenu działki. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, komórki lokatorskie na piętrach oraz w garażu podziemnym. W inwestycji przewidziane są miejsca postojowe naziemne, podziemne oraz 4 miejsca parkingowe, wyposażone w instalację przygotowaną do podłączenia stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowaną z centrum miasta. W promieniu 500 m znajduje się kilka przystanków autobusowych. Przystanki tramwajowe usytuowane są przy ulicy Żołnierskiej, w odległości około 1000 m. Dojazd samochodem do centrum Szczecina zajmuje około 15 minut.

O mieszkaniach

Apartamenty Pogodno to łącznie 82 mieszkania o układach od 1 do 4 pokoi. Metraże kształtują się od 42 do 106 metrów kwadratowych. Do mieszkań na parterze przynależne są tarasy ogrodowe, do wszystkich mieszkań powyżej - balkony. Apartamenty na ostatnim piętrze posiadają antresole oraz duże tarasy, poziom antresoli wyposażony jest w instalację do podłączenia klimatyzacji. Dostępne są lokali z aneksami kuchennymi oraz z osobnymi kuchniami.

O deweloperze

Inwestycja Apartamenty Pogodno jest realizowana przez spółkę Sowińskiego 72 Sp. z o.o. z grupy Rezydent. Firma jest obecna na szczecińskim rynku od 2007 roku, wybudowała kompleks mieszkalny Osiedle Pionierów przy ulicy Sowińskiego. Wśród projektów grupy Rezydent są między innymi biurowiec klasy A Centrum Królewska w Warszawie, budynek handlowo-usługowy Krzywy Domek w Sopocie, budynek apartamentowy Browarna w Warszawie, RadissonBLU Hotel Gdańsk, Hotel Rezydent Sopot.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Apartamenty Pogodno?

Pogodno, ul. Sadowskiego 8-10 (4,5 km od centrum Szczecina).

Kto jest deweloperem Apartamenty Pogodno w Szczecinie?

Deweloperem Apartamenty Pogodno jest Grupa Rezydent.

Kiedy Apartamenty Pogodno zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Pogodno na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o