Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Zgoda 5 i 7
w Kielcach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Centrum, ul. Zgoda 5-7 (0,3 km od centrum Kielc)

Więcej o budynkach

ul. Zgoda 5
5 pięter
Sprzedane
4 kw. 2016
Oddano w 3 kw. 2018
Sprzedane
Centrum, ul. Zgoda 5-7 (0,3 km od centrum Kielc) (Zgoda 7)
Sprzedane
4 kw. 2016
Oddano w 3 kw. 2018
Sprzedane

Apartamenty Zgoda 5 i 7 na mapie Kielc

Centrum, ul. Zgoda 5-7 (0,3 km od centrum Kielc)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań67
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy, 67 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań30–174 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,55 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Zgoda to inwestycja o podwyższonym standardzie składająca się z dwóch apartamentowców realizowana w pobliżu ścisłego centrum Kielc.

Lokalizacja

Inwestycję wzniesiono przy ulicy Zgoda 5 i 7 w dzielnicy Centrum, w odległości 1,2 kilometra od Rynku w Kielcach. Okolica jest cicha, o niskiej zabudowie mieszkaniowej, przeważnie willowego typu, posiada rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, kulturowo-rozrywkową, edukacyjną i zdrowotną, jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W pobliżu inwestycji znajdują się park miejski im. Stanisława Staszica, Skwer Harcerski, rezerwat przyrody Kadzielnia, liczne muzea, teatry i kina, biblioteki, Filharmonia Świętokrzyska, salony urody i punkty gastronomiczne, liczne prywatne poradnie lekarskie, publiczne szpitale, oddziały banków i urzędy pocztowe, kryty basen, boiska i ośrodki sportowe, targ farmerski, sklepy spożywcze Gama i Żabka (150 metrów), Gasko (500 metrów), Lewiatan (750 metrów), CH Telegraf City (1,2 kilometra), Galeria Korona z Multikinem (1,7 kilometra). Najbliższe placówki oświatowe to Przedszkole Wyspa Odkrywców (tuż przy inwestycji), przedszkole prywatne Baja Patataja (300 metrów), prywatne przedszkole Katolickie, szkoła podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły, VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego (w promieniu około 550 metrów).

Architektura

Pięciopiętrowe apartamentowce wzniesiono z prostej bryły w stylu modernistycznym. W elewacjach użyto odcieni bieli i drewna, wykonano przeszklone balustrady balkonowe i duże okna.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony i zagospodarowany zielenią. Przewidziano miejsca postojowe w dwukondygnacyjnym podziemnym garażu oraz schowki lokatorskie. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy.

Komunikacja

Inwestycja jest położona w pobliżu węzła komunikacyjnego będącego zbiegiem alei Jana Pawła II oraz ulic Krakowskiej i Wojska Polskiego, niedaleko dostępny jest również zjazd na ulice Tarnowską i Bohaterów Warszawy. W promieniu blisko 400 metrów leżą przystanki autobusowe obsługujące m.in. linie nr 4 i nr 103.

O mieszkaniach

Inwestycja liczy 67 apartamentów o powierzchni od 30 do 174 metrów kwadratowych i układzie od 1 do 4 pokoi. Do mieszkań w kondygnacji parterowej przynależą tarasy, do lokali na 1-4 piętrze ― balkony, na 5. piętrze położone są penthousy z tarasami. Przewidziano możliwość elastycznej aranżacji wnętrz.

O deweloperze

Inwestycję realizuje firma budowlana KielBud założona w 2000 roku i zajmująca się projektami zabudowy mieszkaniowej, użytkowej, hotelarskiej, biurowej i sportowej. Działa na terenie całej Polski. W Kielcach zrealizowała zwłaszcza Osiedle Parkowe, Leśne Tarasy oraz centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Korona.

Szczegóły oferty, aktualne ceny mieszkań i promocje są dostępne w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Apartamenty Zgoda 5 i 7?

Centrum, ul. Zgoda 5-7 (0,3 km od centrum Kielc).

Kto jest deweloperem Apartamenty Zgoda 5 i 7 w Kielcach?

Deweloperem Apartamenty Zgoda 5 i 7 jest Kiel Bud.

Kiedy Apartamenty Zgoda 5 i 7 zostanie oddany do użytkowania?

ul. Zgoda 5, Zgoda 7 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Zgoda 5 i 7 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o