Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Awiator
w Bydgoszczy

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Bartodzieje, ul. Koszalińska 14

Awiator na mapie Bydgoszczy

Bartodzieje, ul. Koszalińska 14

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Awiator — 4 kw. 2017
Apartamenty Awiator
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań87
🟧 Liczba pięter10
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań37–109 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, klimatyzacja, wideodomofon, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,7–3 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Awiator w Bydgoszczy to 10-piętrowy apartamentowiec ulokowany w centralnej części miasta.

Lokalizacja

Apartamentowiec znajduje się na Dolnym Tarasie Bydgoszczy, przy ul. Koszalińskiej 14, na terenie Bartodziejów, na północnym brzegu Brdy, w bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych. Bezpośrednia okolica zdominowana jest przez zabudowę mieszkaniową wysoką.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy inwestycji znajdują się wszystkie najważniejsze punkty. W sąsiednim bloku mieści się Polo Market. W pobliżu położone są sklepy spożywcze Żabka (240 m), BBS (350 m), Biedronka (410 m), supermarket Aldi (350 m), piekarnia, pizzeria, bar, liczne place zabaw dla dzieci, salon fryzjerski, klub fitness (320 m), poczta, bank, gabinet stomatologiczny (310 m), apteka (110 m), przychodnia rejonowa lekarska, stacja paliw, wybieg dla psów. W niedużej odległości znajduje się centrum handlowe wielkopowierzchniowe Galeria Pomorska z kinem Helios (1 km), Targowisko Bartodzieje z produktami rolnymi. W pieszej odległości zlokalizowane są placówki edukacyjne: Żłobek nr 17 (210 m), Niepubliczny Żłobek (460 m), Przedszkole niepubliczne (210 m), Przedszkole nr 59 (130 m), Szkoła Podstawowa nr 32 im. F. Kaji (410 m), Zespół Szkół Handlowych im. M. Dąbrowskiej (780 m), Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (900 m), VIII Liceum Ogólnokształcące (630 m). Na terenie Bartodziejów istnieją obiekty sportowe: basen kryty, boiska, korty tenisowe, kręgielnia. W odległości 450 m znajduje się park z infrastrukturą rekreacyjną nad akwenem Balaton z bulwarem i przystanią żeglarską. Od Lasu Gdańskiego inwestycję dzieli 1 km.

Architektura

Apartamentowiec Awiator zaprojektowany został w pracowni biura Sobociński Architekci. Podpiwniczony budynek o wysokości 36 m z płaskim dachem z prostej bryły cechują dzielące elewacje pilastry i gzymsy, bogate panoramiczne przeszklenia, kameralna strefa wejściowa z elementami małej architektury i aranżacjami roślinnymi. Wnętrza zachowane w stylu retro z elementami inspirowanymi lotnictwem lat 20. Tematyczna galeria zdjęć wykonana jest przez znanego fotografa lotniczego Sławka „Hesję” Krajniewskiego.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja ulokowana jest na ogrodzonej, zamkniętej działce. Części wspólne objęte są monitoringiem. Od najbliższej zabudowy apartamentowiec dzieli co najmniej 30 m. Do dyspozycji lokatorów są parking zewnętrzny i dwie niezależne hale garażowe z ponadprzeciętnie szerokimi miejscami parkingowymi. W każdej klatce schodowej są dwie windy. Inwestycja dostosowana jest do potrzeb seniorów oraz osób z niepełnosprawnością.

Komunikacja

W pobliżu kursują tramwaje i autobusy komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy znajduje się przy ul. M. Skłodowskiej Curie. Pobliskie ulice Wyszyńskiego, Kamienna i Fordońska zapewnienia dogodne połączenia z różnymi częściami miasta. W pobliżu inwestycji krzyżują się droga krajowa nr 5 i DK 80. Do stacji kolejowej Bydgoszcz Bielawy odległość wynosi 560 m.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się 87 mieszkań jedno-, dwu-, trzy- cztero- oraz pięciopokojowych o metrażach od 37 do 109 m2 z przeszkleniami od podłogi do sufitu, przestronnymi tarasami, balkonami i loggiami. Mieszkania wyposażone są w 3-szybowe energooszczędne okna i drzwi wysokiej klasy. Każde mieszkanie zaopatrzone jest w wideodomofon. Przgotowano instalację pod klimatyzację, światłowodowy Internet do 600 mb/s.

O deweloperze

Projekt realizuje założona w 1999 r. firma AWZ Deweloper posiadająca w swoim dorobku liczne zrealizowane inwestycje mieszkaniowe.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Awiator?

Bartodzieje, ul. Koszalińska 14.

Kto jest deweloperem Awiator w Bydgoszczy?

Deweloperem Awiator jest AWZ Deweloper.

Kiedy Awiator zostanie oddany do użytkowania?

Awiator – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Awiator na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o