Budomex

Nowe mieszkania od dewelopera Budomex

buduje od 1987
budomex.wloclawek.pl
1 obiekt
w budowie
3 obiekty
zrealizowano

O deweloperze Budomex

Budomex to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała w 1987 roku. Firma działa na rynku budowlanym i inżynieryjnym od ponad 30 lat, a od 2003 roku posiada certyfikat z zakresu kompleksowej realizacji robót budowlanych i inżynieryjnych. Budomex działa na terenie całej Polski.

Jakie są kierunki działalności firmy?

Firma Budomex realizuje obiekty budownictwa ogólnego i przemysłowego oraz remontuje i modernizuje obiekty użyteczności publicznej. Deweloper skupia się na kierowaniu i nadzorowaniu wszystkimi robotami budowlanymi oraz dba o własny park maszynowy, inwestując w nowoczesne rozwiązania sprzętowe.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

W dorobku Budomex znajduje się ponad 30 budynków mieszkalnych i usługowych o podwyższonym standardzie wykończenia części wspólnych. Firma zrealizowała kilka kameralnych budynków wielomieszkaniowych zlokalizowanych we Włocławku. Wszystkie inwestycje Budomex charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Jaki jest standard realizowanych inwestycji?

Budomex to firma, która inwestuje w nowoczesne rozwiązania. Deweloper dba o ciągły rozwój swoich pracowników i kładzie duży nacisk na szkolenia. Dzięki temu firma jest w stanie zaoferować klientom innowacyjne rozwiązania w dziedzinie budownictwa. Budomex dba także o ochronę środowiska naturalnego, stosując materiały ekologiczne i dbając o minimalizację wpływu na środowisko.