Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Dom Langiewicza
w Kielcach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Langiewicza

Więcej o budynku

ul. Langiewicza (Dom Langiewicza)
3 piętra
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 3 kw. 2020
Sprzedane

Dom Langiewicza na mapie Kielc

ul. Langiewicza

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań42
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań38–145 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Dom Langiewicza w centralnej części Kielc jest kameralnym budynkiem wielorodzinnym wykonanym w podwyższonym standardzie.

Lokalizacja

Inwestycja leży w kieleckiej dzielnicy Centrum, przy zbiegu ulic Generała Mariana Langiewicza i Mała Zgoda, w cichej okolicy o niskiej zabudowie mieszkaniowej i sąsiedztwie obiektów infrastruktury miejskiej, arterii komunikacyjnych oraz terenów spacerowych. Od Rynku w Kielcach dzieli ją blisko 1,8 kilometra.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie inwestycji położone są tereny rezerwatu przyrody Kadzielnia i parku Baranowskiego, centra kulturowe i muzea, teatry i kina, salony kosmetyczne, basen, kluby sportowe i boiska, poradnie lekarskie i szpitale, apteki, kościoły, oddziały banków, placówka pocztowa, biblioteki, uczelnie wyższe, Targowisko Miejskie, centrum rozrywki dla dzieci Bajkowa Kraina, Papugarnia, sklepy spożywcze Adaś (550 metrów), Lewiatan i Żabka (800 metrów), Biedronka (900 metrów), centrum handlowe Telegraf City (1,5 kilometra), Galeria Korona (2,3 kilometry). Znajdujące się w pobliżu placówki edukacyjne to Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (200 metrów), I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego (350 metrów), przedszkole Casa dei Bambini, żłobek U Nodiego, Szkoła Podstawowa nr 9 im. A. Dygasińskiego (ok. 1 kilometra), szkoła podstawowa nr 22 (700 metrów).

Architektura

Trzypiętrowy budynek wykonano z prostej bryły w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w stonowanych odcieniach brązu i bieli, dodano betonowo-stalowe balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Wokół budynku wykonano aranżacje roślinne, przewidziano plac zabaw dla dzieci oraz miejsca parkingowe w podziemnym garażu. Budynek wyposażono w cichobieżną windę.

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dostęp do ulic Wapiennikowej, Tarnowskiej, Witolda Pileckiego, Ks. Piotra Ściegiennego oraz dróg DW762 i DK73. O około 660 metrów są oddalone przystanki autobusowe umożliwiające korzystanie zwłaszcza z linii nr 4.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 42 mieszkań o powierzchni od 38 do 145 metrów kwadratowych. Są to lokale dwu-, trzy- i pięciopokojowe. Mieszkania w kondygnacji parterowej wyposażono w prywatne ogródki, pozostałe lokale posiadają balkony. W mieszkaniach o większej powierzchni zaprojektowano dwie łazienki. Oferowane są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez kielecką firmę Westech Nieruchomości specjalizującą się w projektach zabudowy mieszkaniowej i handlowo-usługowej. Inne zrealizowane przez Westech inwestycje w Kielcach to Willa Skalista, Willa Zgoda.

Szczegóły oferty, aktualne ceny mieszkań i promocje są dostępne w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Dom Langiewicza?

ul. Langiewicza.

Kto jest deweloperem Dom Langiewicza w Kielcach?

Deweloperem Dom Langiewicza jest Westech Nieruchomości.

Kiedy Dom Langiewicza zostanie oddany do użytkowania?

Dom Langiewicza – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Dom Langiewicza na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o