Domesta

Nowe mieszkania od dewelopera Domesta

buduje od 1992
domesta.com.pl
4 obiekty
w budowie
6 obiektów
zrealizowano

O deweloperze Domesta

Firma Domesta jest jednym z lokalnych deweloperów Północnej Polski, którego inwestycje są skoncentrowane w Gdańsku i okolicach.

Jakie są kierunki działalności firmy?

Domesta to deweloper z siedzibą w Gdańsku, który działa na lokalnym rynku nieruchomości już od 1992 roku. Od 2010 roku firma wchodzi w skład grupy kapitałowej Inpro, która skupia wiodących deweloperów działających w regionie Trójmiasta.

Domesta skupia się na budowie nieruchomości o podwyższonym standardzie w bardziej ustronnych dzielnicach miasta, takich jak Chełm, Kokoszki, Jasień czy Piecki Migowo.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

Firma specjalizuje się w budowie osiedli wielorodzinnych i budynków apartamentowych, oferuje lokale o zróżnicowanym standardzie i powierzchni z powierzchnią dodatkową w postaci balkonów, tarasów czy ogródków. Wszystkie osiedla są wyposażone w miejsca parkingowe oraz infrastrukturę rekreacyjną, taką jak place zabaw, parki, aleje spacerowe. Deweloper oferuje również możliwość aranżacji mieszkań według własnych projektów. W ofercie firmy znajdują się inwestycje o różnej wielkości oraz różnym standardzie wykończenia.

Jakie usługi i programy oferuje deweloper?

Deweloper Domesta dba o zadowolenie swoich klientów i inwestorów. W ramach programu Gwarancja Plus firma oferuje bezpłatny przegląd gwarancyjny lokali oraz usuwa ewentualne usterki powstałe w ciągu roku od rozpoczęcia użytkowania mieszkania.

Domesta oferuje usługi doradztwa kredytowego we współpracy z firmami finansowymi, aby pomóc klientom w uzyskaniu odpowiedniego finansowania dla swojego mieszkania.

Deweloper oferuje również usługi w zakresie wynajmu oraz zarządzania nieruchomościami. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wynająć swoją nieruchomość, ale nie chcą zajmować się jej codziennym zarządzaniem.

Czy deweloper posiada członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich?

Domesta jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, co jest gwarancją profesjonalizmu i solidności.