Domex

Nowe mieszkania od dewelopera Domex

buduje od 2007
domex-rzeszow.com.pl
1 obiekt
w budowie
2 obiekty
zrealizowano

O deweloperze Domex

Domex to rodzinna firma wywodząca się z Rzeszowa. Na rynku nieruchomości działa od 2007 roku, oferując usługi budowlane oraz kompleksową realizację inwestycji deweloperskich.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

Do projektów firmy należą m.in. budynki wielorodzinne, realizowane etapowo osiedla, kompleksy domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz inwestycje o charakterze łączonym, czyli domy oraz mieszkania w zabudowie szeregowej. Deweloper wykonuje też obiekty komercyjne i użytkowe. Realizacje firmy znajdują się na terenie Rzeszowa oraz mniejszych miejscowości w okolicach stolicy Podkarpacia.

Jakie usługi oferuje deweloper?

Domex oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z realizacją inwestycji deweloperskich. Współpracując ze specjalistyczną agencją, firma oferuje usługi doradztwa kredytowego i finansowego oraz udziela wsparcia w dopełnieniu formalności niezbędnych do uzyskania kredytu mieszkaniowego. Dzięki temu nabywcy mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo w każdym etapie inwestycji.

Gdzie znajduje się biuro dewelopera?

Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie. Jest to wygodne rozwiązanie dla klientów z tego regionu, którzy chcą uzyskać pomoc i wsparcie w wyborze nieruchomości.