Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Fabryczna 35
w Białymstoku

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Sienkiewicza, ul. Fabryczna 35 (0,8 km od centrum Białegostoku)

Więcej o budynku

ul. Fabryczna 35
5 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane

Fabryczna 35 na mapie Białegostoku

Sienkiewicza, ul. Fabryczna 35 (0,8 km od centrum Białegostoku)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań51
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań33,04–78,62 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Fabryczna 35 w Białymstoku to nowoczesny 5-piętrowy budynek mieszkalny położony w niedużej odległości od centrum miasta.

Lokalizacja

Budynek ulokowany jest przy ul. Fabrycznej 35 w odległości 850 m od ścisłego centrum miasta. Okoliczna miejscowość charakteryzuje się zabudową wielorodzinną i bliskością licznych obiektów infrastruktury miejskiej.

Okolica inwestycji

Inwestycja położona jest w obrębie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W promieniu 200 m są sklepy spożywcze Biedronka, Żabka. Są w pobliżu także piekarnie, pizzeria, apteka, oddziały banków, poczta, supermarket Lidl. W niewielkiej odległości znajdują się galerie handlowe: Galeria Jurowiecka, centrum handlowe Alfa, CH Atrium Biała i supermarket Auchan. W granicach najbliższych osiedli zlokalizowane są ośrodki medyczne, apteki, kina. Liczne placówki edukacyjne dostępne są w pieszej odległości, jak to przedszkole nr 26 (550 m), przedszkole nr 22 (950 m), przedszkole samorządowe nr 42 (700 m), szkoła podstawowa innowacyjnej edukacji (700 m), informatyczno-językowa szkoła podstawowa (1300 m), szkoła podstawowa nr 4 im. Sybiraków (2400 m), liceum społeczne (650 m), III liceum ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego (900 m), VI liceum ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego (2300 m), XIII liceum ogólnokształcące (2300 m). W okolicy są tereny spacerowe park im. Józefa Poniatowskiego (1300 m), park Branickich (1600 m), park centralny (1900 m).

Architektura

Budynek o nowoczesnym designie i płaskim dachu wykonany jest w stylu industrialnym i dopełniony kaskadowymi elementami architektonicznymi. Białe elewacje urozmaicone są cegłami wykończeniowymi i wzbogacone panoramicznymi przeszkleniami. Wyraźnie podkreślony wspólny taras widokowy.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji Fabryczna 35 jest ogrodzony, zaaranżowany w zieleń, zagospodarowany w chodniki oraz drogi dojazdowe. Do samochodów są naziemne miejsca postojowe oraz w garażu podziemnym. Do dyspozycji mieszkańców są także komórki lokatorskie. Budynek wyposażony jest w bezpieczne windy. Na parterze są lokale handlowo-usługowe.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy Sienkiewicza, który umożliwia dojazd autobusami nr 3, 6, 9, 13, 16, 18, 100, 108. Do Stacji kolejowej Białystok – 2100 m. W pobliżu inwestycji przebiega droga wojewódzka nr 676. Droga krajowa nr 19 klasy GP, która łączy trzy aglomeracje we wschodniej Polsce: białostocką, lubelską oraz rzeszowską jest oddalona o 2200 m. Położenie inwestycji pozwala także na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 33 do 78 m2 z balkonami lub tarasami. Deweloper oferuje pakiety wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Fabryczna 35 w Białymstoku realizowana jest przez firmę deweloperską Belveder Podlaski działającą na rynku budowlanym w Polsce od 2006 roku. Inne projekty realizowane w Białymstoku to Dębowe Osiedle, Apartamenty Branickiego, Osiedle Przylesie.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Fabryczna 35?

Sienkiewicza, ul. Fabryczna 35 (0,8 km od centrum Białegostoku).

Kto jest deweloperem Fabryczna 35 w Białymstoku?

Deweloperem Fabryczna 35 jest Belveder Podlaski.

Kiedy Fabryczna 35 zostanie oddany do użytkowania?

ul. Fabryczna 35 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Fabryczna 35 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o