Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj
    Nowe mieszkania Wrocław i okolice

Kalinowa
w Wilkszynie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Wilkszyn, ul. Kalinowa (0,8 km od Wrocławia)

Więcej o budynkach

Kalinowa Etap I
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Kalinowa 2-12 (Domy K15-K20)
1 piętro
Sprzedane
4 kw. 2016
Oddano w 1 kw. 2018
Sprzedane
Kalinowa Etap II
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Kalinowa 26-36 (Domy K27-K32)
1 piętro
Sprzedane
4 kw. 2016
Nie wiadomo
Sprzedane
Kalinowa Etap III
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Kalinowa 50-60 (Domy K39-K44)
1 piętro
Sprzedane
4 kw. 2016
Nie wiadomo
Sprzedane

Kalinowa na mapie Wilkszyna

Wilkszyn, ul. Kalinowa (0,8 km od Wrocławia)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba domów60
🟧 Liczba mieszkań40
🟧 Liczba pięter1–2
🟧 Ogrzewanieindywidualne (piec gazowy)
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań28,69–118,57 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania, domy
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, rolety zewnętrzne, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Kalinowa to domy w zabudowie szeregowej oraz dwa 2-piętrowe budynki wielorodzinne o funkcji mieszkalno-usługowej, usytuowane na wsi, w odległości 800 m od granicy Wrocławia.

Lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest w sąsiedztwie lasu, a jednocześnie w zasięgu pełnej infrastruktury podwrocławskiego Wilkszyna.

Okolica inwestycji

W promieniu 700 m od inwestycji znajdują się sklepy spożywcze, supermarket i restauracja Kredens, cukiernia, bar, stacja benzynowa, kościół pw. św. Wawrzyńca z 1721 r. W odległości 400 m ulokowany jest kompleks Orlik z boiskiem, placem zabaw, siłownią plenerową i boiskiem piłkarskim. W okolicy dostępne są publiczne przedszkole i żłobek oraz szkoła podstawowa. W bezpośredniej bliskości osiedla znajduje się zajmujący 551 hektarów Las Mokrzański.

Architektura

Projekt zawiera połączone szeregowo niepodpiwniczone dwukondygnacyjne domy, o dwuspadowych dachach w grafitowym kolorze i elewacjach wykończonych tynkiem w jasnych odcieniach oraz kameralne budynki o spójnym designie. Ganki oraz tarasy z tyłu domów osłonięte są wykuszami na piętrach. Do budynków z przeszklonymi balkonami przylegają przybudowki parterowe z garażami.

Infrastruktura osiedla

Cały kompleks położony jest na ogrodzonym terenie, wzdłuż wewnętrznej drogi, wykonanej z kostki brukowej. Teren zagospodarowany jest w trawniki i miejsca postojowe przynależne do domów i mieszkań. Są także indywidualne garaże przy budynkach. Inwestycja posiada osiedlowy plac zabaw. Do mieszkań przypisane są komórki lokatorskie.

Komunikacja

Na terenie Wilkszyna kursuje komunikacją podmiejską. Oddalony od inwestycji o 350 m przystanek „Polna” obsługiwany jest przez linię autobusowę nr 923, która dojeżdża do Leśnicy, skąd dostępna jest linia tramwajowa oraz połączenia kolejowe IC, KD, P, RB93. Dogodne poruszanie się samochodem zapewniają obwodnica A8 Wrocławia oraz obwodnica Leśnicy łącząca miejscowość z lotniskiem. Dojazd autem do centrum Wrocławia zajmuje 20 – 25 min.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera mieszkania w rozkładach od 1 do 4 pokoi o metrażach od 28 do 118 m2 z balkonami, loggiami lub ogródkami oraz domy: o powierzchni 86 m2 z działką od 138 do 277 m2 lub o powierzchni 99 m2 z działką od 156 do 327 m2. We wszystkich segmentach na parterze z wiatrołapem znajdują się salon z kuchnią, toaleta, zaś na piętrze mieszczą się sypialnia, jeszcze dwa pokoje, garderoba i łazienka. Do dyspozycji mieszkańców jest także strych. W domach przewidziane jest ogrzewanie z piecu gazowego. Zainstalowane są grzejniki, na parterze – kominek. Zainstalowane są rolety zewnętrzne w salonie. Jest możliwość zmiany rozkładu ścian, w tym wydzielenia zamkniętej kuchni. Także jest możliwość zadaszenia miejsca postojowego przy domu.

O deweloperze

Inwestycję realizuje Spółka Ekdom, powstała w 2008 r. W portfolio firmy są zrealizowane inwestycje mieszkaniowe, w tym osiedla domów jednorodzinnych – Osiedle Zacisze w Brzezinie oraz budynki w zabudowie wielorodzinnej Familia Park w Środzie Śląskiej.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera

Jaki jest adres Kalinowa?

Wilkszyn, ul. Kalinowa (0,8 km od Wrocławia).

Kto jest deweloperem Kalinowa w Wilkszynie?

Deweloperem Kalinowa jest Ekdom.

Kiedy Kalinowa zostanie oddany do użytkowania?

Domy K15-K20, Domy K21-K26, Domy K27-K32, Domy K33-K38, Domy K39-K44, Domy K45-K50, Domy K51-K56, Domy K57-K62, Domy K9-K14, Domy K3-K8, Budynek K1, Budynek K2 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Kalinowa na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o