Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Kompozycja Residence
w Konstancinie-Jeziornie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Wilanowska 24 (2,7 km od Warszawy)

Kompozycja Residence na mapie Konstancina-Jeziorny

ul. Wilanowska 24 (2,7 km od Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Kompozycja Residence — 1 kw. 2017
Kompozycja Residence
Domy A1-A2-A3, Domy B1-B2-B3, Domy C1-C2-C3, Domy D1-D2-D3, Domy E1-E2-E3, Domy F1-F2-F3
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba domów18
Liczba pięter2
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
Powierzchnia mieszkań145,03–292,26 m2
Rodzaj zabudowydomy
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniakomórki lokatorskie

O mieszkaniach

Liczba pokoi5‑pokojowe, 6‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,9 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Kompozycja Residence to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych o podwyższonym standarcie, realizowane w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Wilanowskiej, w centrum Konstancina. Od centrum Warszawy jest oddalona o około 19,5 km. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą miejską, bliskością terenów, rekreacyjnych i zielonych, a także stref ochrony uzdrowiskowej.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są sklepy spożywcze Mini-Stan, Aura, Lidl, Biedronka, Pod Strzechą, Centrum handlowe Stara Papiernia, placówki medyczne, apteka, restauracje, biblioteka. Placówka pocztowa oddalona jest o 500 m. W odległości 1000 m znajduje się Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, klub piłkarski – 1700 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Przedszkole Niepubliczne "Ochronka im. bł. Edmunda Bojanowskiego" – 150 m, Szkoła Gitary Rock'n'Rollowej – 650 m, Niepubliczne Przedszkole „Skrzatka Oczatka” – 800 m, Zespół Szkół nr 2, Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Zielony Domek – 950 m, Zespół Szkół Integracyjnych nr 5 – 1500 m. W sąsiedztwie znajdują się obiekty historyczno-kulturalne, jak to Muzeum-Dom Stefana Żeromskiego i Wieża ciśnień – 600 m, Willa Natemi – 800 m. Tereny zielone, znajdujące w pobliżu to Park Zdrojowy im. hrabiego Witolda Skórzewskiego z amfiteatrem – 1000 m, Rezerwat przyrody Łęgi Oborskie – 2600 m, do Chojnowskiego Parku Krajobrazowego – 2800 m.

Architektura

Osiedle Kompozycja Residence tworzą 18 trzypoziomowych domów, zlokalizowanych w 6 budynkach. Elewację utrzymano w spokojnej, jasnej kolorystyce. Inwestycje wyróżniają duże, panoramiczne, drewniane okna oraz elementy dekoracyjne, jak to żaluzje, poręcze, balustrady. Dojście z domów do wspólnego garażu zapewniają klatki schodowe, które wychodzą na wewnętrzną osiedlową uliczkę.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest ogrodzone, dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Do dyspozycji mieszkańców są winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych, komórki lokatorskie, dwa miejsca postojowe w hali garażowej dla każdego z domów. Wokół budynków założono zadbane trawniki, kompozycje roślinne, alejki spacerowe, chodniki oraz prywatny park, który obejmuje jedną trzecią powierzchni osiedla.

Komunikacja

Tuż przy osiedlu, w odległości 170 m znajduję się przystanek autobusowy Osiedle Grapa i umożliwia komunikację autobusami nr 742, L21, L42, które oferują możliwość dojazdu także do stacji metra linii M1 Kabaty. W odległości 750 m dostępna jest stacja roweru miejskiego. Droga wojewódzka nr 721 (DW721) przebiega w odległości około 1700 m. Dojazd do centrum Warszawy samochodem przez ulicę Sobieskiego stanowi blisko 19,5 km i zajmuje około 25 minut.

O mieszkaniach

Kompozycja Residence to 18 kameralnych trzykondygnacyjnych domów o powierzchni od 145 do 292 metrów kwadratowych. Każdy dom posiada ogródek, 6 pokoi oraz 3 łazienki, po jednej na każdej kondygnacji. Wysokość pomieszczeń stanowi 2,9 m. Domy wyposażone są w grzejniki kanałowe. Dodatkowo istnieje możliwość aranżacji ogrodu na dachu domu. Dostępne są pakiety wykończeniowe domów pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Kompozycja Residence jest realizowana przez Metropolis Investments. Firma funkcjonuje na rynku budowlanym od ponad 25 lat. W portfolio dewelopera są inwestycje mieszkaniowe i publiczne, zrealizowane w Warszawie i okolicach. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji - osiedle mieszkaniowe MOKO Concept Apartments na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Kompozycja Residence?

ul. Wilanowska 24 (2,7 km od Warszawy).

Kto jest deweloperem Kompozycja Residence w Konstancinie-Jeziornie?

Deweloperem Kompozycja Residence jest Metropolis Investments.

Kiedy Kompozycja Residence zostanie oddany do użytkowania?

Kompozycja Residence – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Kompozycja Residence na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o