Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Lipova Living
w Konstancinie-Jeziornie

Cena / m2
sprawdzamy
Deweloper
Adres
ul. Lipowa

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Lipova Living

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 01 kwietnia 2022
Domy293.81–327.86 m2sprawdzamy cenę

Lipova Living na mapie Konstancina-Jeziorny

Etap budowy

Lipova Living
Rezydencja C1, Rezydencja D2, Rezydencja C3, Rezydencja D4, Rezydencja A5, Rezydencja A6, Rezydencja E7, Rezydencja A8, Rezydencja A10, Rezydencja B11
planowane
w sprzedaży
Lipova Living
Rezydencja A9
planowane
sprzedane

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba domów11
🟧 Liczba pięter1
🟧 Ogrzewanieindywidualne (piec gazowy)
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań293,69–327,74 m2
🟧 Rodzaj zabudowydomy
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, wideofon, inteligentny dom

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi7‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,96–3,17 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Kompleks willi miejskich o wysokim standardzie Lipova Living jest ulokowany w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą.

Lokalizacja

Kompleks leży przy ul. Lipowej, w pobliżu głównych arterii transportowych łączących Konstancin-Jeziornę z Warszawą i innymi strategicznymi punktami regionu. Bezpośrednia okolica wyróżnia się kameralnością, jest cicha i zielona, a zarazem posiada niezbędną infrastrukturę miejską.

Okolica inwestycji

W najbliższym sąsiedztwie inwestycji – w promieniu do 500 m – są dostępne angielskojęzyczne przedszkole Montessori, kawiarnie, sklepy odzieżowe, sklep spożywczy Api Market, stacja paliw, myjnia samochodowa oraz klub fitness. W promieniu do 1 km od inwestycji znajdują się supermarkety Biedronka, Lidl i Abc, szkoła podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego, Zespół szkół im. W.S. Reymonta, salony kosmetyczne i fryzjerskie, prywatne przychodnie, punkty apteczne, placówki bankowe i pocztowe oraz różnorodne lokale usługowe, lokalne CH Galeria Lima. Do dużego centrum handlowego Galeria Ursynów można dojechać samochodem w około 15 minut. W odległości 1,5 km od kompleksu znajdują się tereny Parku Kultury w Powsinie oraz oddział ogrodu botanicznego PAN.

Architektura

Wykonawcą projektu architektonicznego danej inwestycji jest pracownia 81.WAW. Inwestycja składa się z piętrowych rezydencji zaprojektowanych na planie prostokąta i utrzymanych w koncepcji minimalistycznej. Do wykończenia fasad użyto materiałów o wysokim standardzie (w tym spieku kwarcowego). Wille utrzymano w jasnej kolorystyce – odcieniach bieli, beżu oraz jasnego drewna. Dodano panoramiczne przeszklenia oraz szklane balustrady w partii tarasów.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty i zajmuje ponad 1 ha. Jest dodatkowo objęty całodobowym monitoringiem. Osiedle posiada podstawową wewnętrzną infrastrukturę: utwardzone drogi dojazdowe, chodniki, różnorodne aranżacje roślinne oraz elementy oświetlenia ulicznego, elementy małej architektury o przeznaczeniu użytkowym. Do dyspozycji mieszkańców są naziemne miejsca parkingowe na placach podjazdowych do lokali oraz indywidualne garaże zaprojektowane w bryle domów.

Komunikacja

Kompleks jest położony w odległości 200 m od zjazdu na ulicę Warszawską będącą jedną z kluczowych arterii transportowych łączących Konstancin-Jeziornę ze stolicą. Dojazd samochodem do ścisłego centrum Warszawy (poza godzinami szczytu) zajmuje blisko pół godziny. W 7 minut można dojść pieszo do przystanków, z których kursują autobusy dojeżdżające do stacji metra linii M1 Kabaty. W pobliżu znajdują się również stacje roweru miejskiego.

O mieszkaniach

W obrębie inwestycji przewidziano 11 siedmiopokojowych rezydencji o powierzchni od 293 do 327 mkw.. Każdy dom jest trzypoziomowy – posiadają wysoki parter, półpiętro oraz piętro; każdy z poziomów ma blisko 3 m wysokości. Do willi przynależą ogrody o powierzchni od 400 do 1200 mkw.. Lokale są wyposażone w system inteligentnego domu, indywidualne piece gazowe, wideofony oraz prywatne garaże. Dostępne są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest firma Albero Invest specjalizująca się w realizacji projektów zabudowy mieszkaniowej o podwyższonym standardzie. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, działa na terenie Warszawy i okolic. Zrealizowała m.in. kompleks mieszkalny Klonowy Zakątek (Warszawa Ursus).

O cenach i dostępności lokali, szczegółach oferty deweloperskiej oraz obowiązujących promocjach można dowiedzieć się w Biurze sprzedaży firmy.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Lipova Living?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Lipova Living w Konstancinie-Jeziornie?

Dostępne są domy.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Lipova Living?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Lipova Living w Konstancinie-Jeziornie?

Deweloperem Lipova Living jest Albero Invest.

Kiedy Lipova Living zostanie oddany do użytkowania?

Lipova Living – planowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o