Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Księżno
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Krzyki, ul. Siemianowicka 1-10 (5,3 km od centrum Wrocławia)

Księżno na mapie Wrocławia

Krzyki, ul. Siemianowicka 1-10 (5,3 km od centrum Wrocławia)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Księżno — 3 kw. 2016
Księżno I etap
Budynek P1, Budynek P2a, Budynek P3a, Budynek P4, Budynek P2b, Budynek P3b
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2018
Księżno II etap
Budynek P5a, Budynek P6a, Budynek P7, Budynek P5b, Budynek P6b
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków7
Liczba mieszkań390
Liczba pięter4
Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań38–79 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaochrona całodobowa, monitoring, internet, tv kablowa, winda, plac zabaw, boisko, fitness klub

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,55 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Księżno to nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wysokim standardzie wykończenia, usytuowane we Wrocławiu.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest przy ulicy Siemianowickiej, we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w odległości około 5,3 km od centrum Wrocławia. Osiedle znajduje się w otoczeniu zabudowy niskiej, w pobliżu parków i niewielkiej rzeki Zielonej. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą miejską i doskonałą komunikacją z pozostałymi częściami Wrocławia.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej: sklep spożywczy Żabka, vegamarket, kawiarnia, placówki medyczne, punkty usługowe. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości około 1120 m. Centrum handlowe Family Point oddalone jest o około 3200 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Punkt Przedszkolny BINGO – 480 m, Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu „Husarz” i Szkoła Fryzjerska „Copacabana” – 640 m, Przedszkole 57 "Mały Książę" – 1120 m, Niepubliczne Przedszkole “Tuptusie” – 1280 m, Szkoła Podstawowa nr 99 im. Tadeusza Kościuszki oraz Przedszkole “Logicus” – 1400 m. W pobliżu znajdują się miejsca do rekreacji, jak to Park Rozrywki Bobolandia – 900 m, Park Brochowski i Park majątkowy – 2400 m, Park Koreański – 2700 m.

Architektura

Osiedle Księżno to realizowany etapowo kompleks czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Budynki są o nowoczesnym designie i prostej formie. Elewację utrzymano w jasnych odcieniach, dodano także kontrastujące elementy kolorystyczne z cegły.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest objęty całodobową ochroną i monitoringiem. Budynki wyposażone są w windy. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym, parking rowerowy. W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są chodniki, roślinne kompozycje, zielone alejki, miejsca dla odpoczynku, plac zabaw dla dzieci, boisko, siłownię plenerową, klub fitness. Na parterach budynków znajdują się lokale handlowo-usługowe.

Komunikacja

Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic Wrocławia. Tuż przy osiedlu znajduję się przystanek autobusowy Sosnowiecka z liniami autobusów nr 124, 134, 243. Najbliższy przystanek tramwajowy Księże Małe (linie 3, 5) usytuowany jest w odległości około 800 m od osiedla. Inwestycja jest zlokalizowana obok drogi krajowej nr 94, która jest bezpłatną trasą alternatywną dla autostrady A4. Stacja kolejowa Wrocław Brochów znajduje się w odległości około 1500 m.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano lokale mieszkalne o układach od 2 do 4 pokoi i powierzchniach od 38 do 79 metrów kwadratowych. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,55 m. Mieszkania posiadają balkony oraz zielone ogródki na parterze. Deweloper oferuje opcję wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Księżno realizowana jest przez dewelopera Archicom. Firma prowadzi działalność od 1986 roku, oferując klientom mieszkania, apartamenty, biura. Archicom jest jednym z najstarszych deweloperów w Polsce, wielokrotnie nagradzany wyróżnieniami branżowymi i ministerialnymi. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu są między innymi osiedla Olimpia Port, Browary Wrocławskie, River Point, Czwarty Wymiar, Słoneczne Stabłowice, Cztery Pory Roku, Akacjowy Zakątek, Forma, Młodnik, Róży Wiatrów, Awipolis.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Ksiezno.

Jaki jest adres Księżno?

Krzyki, ul. Siemianowicka 1-10 (5,3 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem Księżno w Wrocławiu?

Deweloperem Księżno jest Archicom.

Kiedy Księżno zostanie oddany do użytkowania?

Księżno I etap, Księżno II etap – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Księżno na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o