Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Melia Apartamenty
w Łodzi

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Górna, ul. Opałowa 19, ul. Grażyny 16

Melia Apartamenty na mapie Łodzi

Górna, ul. Opałowa 19, ul. Grażyny 16

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Melia Apartamenty — 4 kw. 2017
Melia Apartamenty
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2019
Melia Apartamenty II
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań39
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań44,5–80,6 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, rowerownia, komórki lokatorskie, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Kilkuetapowy kompleks budynków apartamentowych Melia Apartamenty jest realizowany w dwóch lokalizacjach południowej części Łodzi.

Lokalizacja

Inwestycja jest podzielona na dwie części: jeden z apartamentowców leży przy ulicy Opałowej 19 (I etap), drugi ― przy ulicy Grażyny 16 (II etap). Obydwa adresy należą do administracyjnej dzielnicy Górna. Odległość od centrum Łodzi (okolice ulicy Piotrkowskiej) wynosi blisko 4,5 kilometrów. Okolica inwestycji ma charakter mieszkaniowy i wyróżnia się dobrym zagospodarowaniem terenu. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do innych części miasta i wyjazd poza jego teren.

Okolica inwestycji

W okolicy kompleksu znajdują się liczne obiekty infrastruktury miejskiej ― lokale gastronomiczne i usługowe, sklepy wielobranżowe, punkty bankowe i pocztowe, centra medyczne i publiczne szpitale, apteki, salony kosmetyczne, drogerie, supermarkety spożywcze Biedronka, Żabka, Delikatesy, Carrefour i inne, placówki oświatowe (przedszkole Tuptuś, przedszkola nr 66 i nr 26, szkoły podstawowe nr 110, nr 162 i nr 109, XLIII liceum ogólnokształcące), siłownie, szkoły sportowe, kościoły. O około 2 kilometry jest oddalone Centrum Handlowe Nowa Górna. W pobliżu są dostępne miejskie tereny zielone (w tym las Rudzki i park Stawy Jana).

Architektura

Trzypiętrowe apartamentowce są wzniesione w minimalistycznym stylu nowoczesnym. Elewacje utrzymano w stonowanych odcieniach ― bieli, szarości, beżu ― z elementami dekoracyjnymi o teksturze i kolorze drewna w partii balkonów. Wykonano betonowo-stalowe balustrady balkonowe oraz duże przeszklenia.

Infrastruktura osiedla

Każda z części inwestycji ― zarówno przy ul. Opałowej, jak i ul. Grażyny ― posiada zamknięty, monitorowany i zagospodarowany teren. Wykonano na nim aranżacje roślinne, elementy oświetlenia zewnętrznego, chodniki i drogi dojazdowe. W podziemnej kondygnacji budynków zaprojektowano wielostanowiskowe hale garażowe, na terenie inwestycji przewidziano naziemne miejsca parkingowe. Do dyspozycji mieszkańców są również pomieszczenia na przechowywanie rowerów, komórki lokatorskie i cichobieżne windy. Inwestycję wyposażono w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki dostęp do takich arterii komunikacyjnych, jak ulica Rzgowska, ulica Paderewskiego należąca do drogi krajowej nr 14, aleja Władysława Bartoszewskiego należąca do drogi krajowej nr 91, aleja Jana Pawła II. Do centrum Łodzi można dojechać w około 10 minut. W pobliżu znajduje się stacja PKP Łódź Chojny oraz liczne przystanki komunikacji miejskiej.

O mieszkaniach

Mieszkania o układzie od dwóch do czterech pokoi posiadają powierzchnię od 44 do 80 metrów kwadratowych. Do lokali przynależą balkony, tarasy (w górnej kondygnacji) lub prywatne ogródki (w kondygnacji parterowej).

O deweloperze

Firma VRD Development będąca deweloperem danej inwestycji działa na rynku lokalnym (łódzkim) nieruchomości od 2006 roku. Realizuje głównie wielorodzinne inwestycje mieszkaniowe. Wśród dotychczasowych projektów ― budynki przy ulicach Franciszkańskiej 173, Zakopiańskiej 6, Królewskiej 22, Pięknej 27, Złotno 28.

Szczegóły oferty, aktualne stawki za metr kwadratowy oraz dane o obowiązujących promocjach są dostępne w oficjalnym Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Melia Apartamenty?

Górna, ul. Opałowa 19, ul. Grażyny 16.

Kto jest deweloperem Melia Apartamenty w Łodzi?

Deweloperem Melia Apartamenty jest VRD Development.

Kiedy Melia Apartamenty zostanie oddany do użytkowania?

Melia Apartamenty, Melia Apartamenty II – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Melia Apartamenty na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o