Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Vettera
w Lublinie

Wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane.
Adres
Stare Miasto, ul. Misjonarska 20

Więcej o budynkach

ul. Misjonarska 20 (Budynek A)
3 piętra
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 3 kw. 2020
Sprzedane
ul. Misjonarska 20 (Budynek B)
4 piętra
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 3 kw. 2020
Sprzedane

Apartamenty Vettera na mapie Lublina

Stare Miasto, ul. Misjonarska 20

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań50
🟧 Liczba pięter3–4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań26,33–160,6 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniawinda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,55–2,66 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Vettera to nowoczesne, kameralne osiedle przy Starym Mieście w Lublinie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w centrum Lublina, przy ulicy Misjonarskiej 20, w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja posiada rozwiniętą infrastrukturą miejską, wyróżnia się bliskością obiektów kultury, rozrywki, edukacji i sportu.

Okolica inwestycji

Apartamenty Vettera usytuowane są w bezpośredniej bliskości zabytkowego Starego Miasta, w promieniu 800 m położone są Zamek Królewski, Brama Krakowska, Centrum Kultury, Fontanna Multimedialna, Archikatedra św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty, Pałac Czartoryskich. W pobliżu dostępne są liczne kawiarnie, restauracje, apteki, drogerie, przychodnie rodzinne, punkty usługowe, placówki edukacyjne. Odległość do najbliższego supermarketu spożywczego wynosi 650 m, do centrum handlowego - 800 m. W odległości 1000 m od inwestycji znajdują się pływalnia z basenem olimpijskim i aquaparkiem, kryte lodowisko sportowo-rekreacyjne, klub tenisa.

Architektura

Apartamenty Vettera to kompleks dwóch budynków mieszkalnych o nowoczesnym designie, z dużymi oknami i przestronnymi tarasami. Bloki mają zróżnicowaną wysokość - od dwóch do czterech kondygnacji naziemnych, elewacja wykonana jest w odcieniach bieli i szarości, z minimalistycznymi, drewnianymi elementami dekoracyjnymi.

Infrastruktura osiedla

W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są aleje, strefy zieleni. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Komunikacja

Inwestycja ma dobre połączenie z innymi częściami miasta. W odległości około 400 m znajdują się stacja Lubelskiego Roweru Miejskiego oraz przystanek autobusowy (linie 1, 3, 6, 7, 13, 17, 23, 55, 156, 159, 160, 950). W bezpośredniej bliskości położona jest Aleja Unii Lubelskiej, jedna z głównych ulic Lublina, która pozwala na szybki dojazd do innych dzielnic oraz wyjazd poza miasto. Odległość do dworca kolejowego wynosi 1700 m, dojazd samochodem do portu lotniczego zajmuje około 20 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie zaprojektowane są 50 apartamentów o zróżnicowanych metrażach i układach, z możliwością ich łączenia. Dostępne są mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Metraże kształtują się od 26 do 161 metrów kwadratowych. Do każdego mieszkania przynależy jest taras, balkon lub ogródek.

O deweloperze

Inwestycja Apartamenty Vettera jest realizowana przez firmę Tim Development oraz spółkę celową Misjonarska 20 sp. z o.o., ściśle powiązane z grupą kapitałową Wodrol z Lublina.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Apartamenty Vettera?

Stare Miasto, ul. Misjonarska 20.

Kto jest deweloperem Apartamenty Vettera w Lublinie?

Deweloperem Apartamenty Vettera jest Tim Development.

Kiedy Apartamenty Vettera zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Vettera na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o