Mprojekt

Nowe mieszkania od dewelopera Mprojekt

buduje od 2016
mprojekt.net.pl
5 obiektów
w budowie
0 obiektów
zrealizowano
Wszystkie miasta
Kościan
Głogów
Leszno

O deweloperze Mprojekt

Mprojekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa to firma z siedzibą w Lesznie, która powstała w 2016 roku, aby zrealizować inwestycje mieszkaniowe pomiędzy Poznaniem i Wrocławiem. W krótkim czasie deweloper zbudował i oddał do użytku kilka projektów mieszkaniowych w Kościanie, Lesznie i Głogowie.

Jakie są kierunki działalności firmy?

Mprojekt specjalizuje się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Wznosi osiedla domów szeregowych oraz kameralne budynki wielomieszkaniowe o niskiej zabudowie. Deweloper każdą z inwestycji oddaje z kompleksowo przygotowanym zapleczem osiedlowym, w tym m.in. zadbanym terenem rekreacyjnym z placem zabaw dla dzieci.

Jakie usługi oferuje deweloper?

Firma oferuje swoim klientom także bezpłatne doradztwo finansowe oraz pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Specjaliści Mprojekt służą fachową radą i wsparciem w procesie zakupu mieszkania, zapewniając swoim klientom spokojny i bezstresowy proces zakupu nieruchomości. Deweloper dba o każdy szczegół swoich projektów, zapewniając komfortowe i funkcjonalne rozwiązania dla swoich klientów.