Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowa Papiernia
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. T. Kościuszki 130A (1,1 km od centrum Wrocławia)

Więcej o budynkach

Nowa Papiernia
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. T. Kościuszki 142E (Budynek B)
5 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 1 kw. 2015
Sprzedane
Nowa Papiernia Ultra Nova
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. T. Kościuszki 130A (Budynek C1)
7 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 1 kw. 2019
Sprzedane
Kamienica pod Pelikanem
ul. T. Kościuszki 130 (Kamienica pod Pelikanem)
5 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane

Nowa Papiernia na mapie Wrocławia

Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. T. Kościuszki 130A (1,1 km od centrum Wrocławia)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków6
🟧 Liczba mieszkań290
🟧 Liczba pięter5–7
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań30–100 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaochrona, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,8–4 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Nowa Papiernia we Wrocławiu jest realizowane etapowo i obejmuje zespół budynków o podwyższonym standardzie z nowoczesnymi apartamentami oraz loftami.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona przy ulicy Tadeusza Kościuszki, na wrocławskim osiedlu Przedmieście Oławskie, będącym częścią dzielnicy Krzyki, w odległości 2,9 km od centrum miasta. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową i transportową, bliskością historycznych zabytków i turystycznych atrakcji.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. W pobliżu są sklepy spożywcze Żabka i Aldi, restauracje, apteka, kościół, stacje paliw, punkty usługowe. O około 1100 metrów od inwestycji jest oddalone centrum handlowe Wroclavia, do CH Renoma – 1300 m, do Galerii Dominikańskiej – 1500 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Przedszkole nr 35 Tęczowy Domek i Przedszkole Niepubliczne "Akademia Bystrzaków" – 300 m, Szkoła Podstawowa 2, Niepubliczny Żłobek i Przedszkole u Puchatka – 500 m, Zespół Szkół nr 5 – 650 m, Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych i Szkoła Podstawowa nr 96 im. L. Teligi – 800 m. Politechnika Wrocławska jest zlokalizowana w odległości 2200 m. Stadion Sportowy "Oławka" znajduje się w odległości 1500 m. W pobliżu osiedla dostępne są tereny zielone, jak to Park na Niskich Łąkach – 1100 m, Wzgórze Partyzantów – 1300 m. Park Juliusza Słowackiego jest oddalony o 1600 m, do terenów nad Oławą – 950 m.

Architektura

Nowa Papiernia to nowoczesne budynki o prostej formie, wykonane są w kontrastowych kolorach – białym i ciemnoszarym. Oddzielne części elewacji budynków wybudowane są z czerwonej cegły, co tworzy architektoniczny efekt łączenia historycznego charakteru miejsca, które w wieku XIX było fabryką papieru, i nowoczesności. Zastosowano dużo przeszklonych powierzchni. Dopełnieniem architektury budynków jest parkowo urządzony, oświetlony dziedziniec z ławeczkami i miejscami odpoczynku. W skład osiedla wchodzi kamienica Pod Pelikanem, odbudowana na wzór kamienicy Zum Pelikan z drugiej połowy XIX w. Architektoniczny projekt budynku łączy neorenesansowe i neogotyckie elementy z zachowaniem nowoczesnych trendów w architekturze. Fasada jest ozdobiona ceglanymi okładzinami, gzymsami i opaskami wokół okien. Części wspólne wewnątrz budynku utrzymane są w biało-czarnej kolorystyce, urozmaicone lustrami i sztukaterią.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, objęty monitoringiem, dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Budynki wyposażone są w nowoczesne cichobieżne windy. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, rowerownie, wózkarnie, miejsca postojowe w parkingu podziemnym. W inwestycji przewidziane jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Komunikacja

Położenie inwestycji pozwala na wygodny dojazd samochodem, autobusem lub tramwajem do centrum oraz innych części Wrocławia. Najbliższy przystanek tramwajowy Kościuszki (linie 0L, 3, 16, 31, 32, 33) jest zlokalizowany w odległości 200 m od inwestycji. Przystanek autobusów nr 114 i 120 Świstackiego znajduje się w odległości 250 m. Inwestycja jest zlokalizowana w odległości 200 m od drogi krajowej nr 98 klasy GP, która jest trasą alternatywną dla Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i 2,3 km od drogi krajowej nr 94, która jest bezpłatną trasą alternatywną dla autostrady A4. Dojazd do Starego Miasta samochodem zajmuje około 10 minut. Wokół inwestycji przebiegają ścieżki rowerowe i biegowe. Stacje wypożyczalnie rowerów są oddalone o około 300 m.

O mieszkaniach

Nowa Papiernia to jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe apartamenty, lofty i soft lofty. Metraże wahają się w granicach od około 30 do 100 metrów kwadratowych. W każdym apartamencie zaprojektowano duże okna portfenetry. Wysokość pomieszczeń wynosi od 2,8 do 4 m. Lokale posiadają balkony lub tarasy. Deweloper oferuje opcję łączenia lokali.

O deweloperze

Realizacją osiedla Nowa Papiernia opiekuje się RED Development. Firma jest doświadczonym deweloperem, prowadzi działalność od 2006 roku i oferuje nowe inwestycji mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Jaki jest adres Nowa Papiernia?

Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. T. Kościuszki 130A (1,1 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem Nowa Papiernia w Wrocławiu?

Deweloperem Nowa Papiernia jest RED Development.

Kiedy Nowa Papiernia zostanie oddany do użytkowania?

Budynek C1, Budynek C2, Kamienica pod Pelikanem, Budynek B, Budynek A, Budynek D - New Line – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nowa Papiernia na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o