Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowe Batorego
w Toruniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Mokre Przedmieście, ul. Batorego 51-51B (2,2 km od centrum Torunia)

Nowe Batorego na mapie Torunia

Mokre Przedmieście, ul. Batorego 51-51B (2,2 km od centrum Torunia)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Nowe Batorego — 1 kw. 2018
Nowe Batorego
Budynek B1, Budynek B2, Budynek B3
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków3
Liczba mieszkań180
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań36–110 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniawinda, rowerownia, plac zabaw

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nowe Batorego to nowoczesne osiedle w cichej i spokojnej okolicy Torunia.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest na prawobrzeżu, w obrębie dzielnicy Mokre, przy ulicy Stefana Batorego. Osiedle znajduje się w odległości około 2,2 kilometrów od centrum, z dala od ruchliwych ulic, w cichej i zielonej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą miejską i drogową.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla Nowe Batorego dostępne są liczne restauracje, apteki, stacje benzynowe, przychodnie rodzinne, punkty handlowo-usługowe, sklepy spożywcze (Lidl, Biedronka, Stokrotka). W odległości około 1500 m usytuowane jest centrum handlowe Atrium Copernicus, w którym między innymi mieszczą się hipermarket Auchan, sklepy Empik, Decathlon, MediaMarkt. W okolicy znajduje się dużo placówek sportowo-rekreacyjnych oraz edukacyjnych: szkoła muzyczna, Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej, Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939, VII Liceum Ogólnokształcące im. Wandy Szuman, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13, przedszkola miejskie nr 7, nr 15, nr 16, nr 5.

Architektura

W skład osiedla wchodzą trzy budynki o nowoczesnej formie, jasnej kolorystyce, zróżnicowanej wysokości - od sześciu do ośmiu kondygnacji naziemnych. Między budynkami zapewnione są duże odległości, na pierwszym oraz ostatnich piętrach zaprojektowane są przestronne tarasy.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji zaprojektowane są nasadzenia zieleni, alejki, strefy odpoczynku. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym.

Komunikacja

Inwestycja posiada bardzo dobrą lokalizację pod względem komunikacji. Osiedle usytuowane jest blisko jednych z głównych arterii Torunia, ulic Grudziądzkiej oraz Tadeusza Kościuszki, co pozwala na szybki dojazd do centrum lub wyjazd poza miasto - w około 7 minut. W odległości 1200 m znajduje się dworzec kolejowy Toruń Wschodni. W bezpośredniej bliskości są również przystanki autobusowe i tramwajowe (autobusy nr 12, 13, 14, 22, 26, 34, 40 oraz tramwaje nr 2, 3, 4).

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Metraże kształtują się od 36 do 89 metrów kwadratowych. Do mieszkań przynależne są przeszklone balkony, tarasy. Dostępne są lokali z aneksami kuchennymi oraz z odrębnymi kuchniami. Deweloper oferuje możliwość wykonania zmian w układzie mieszkań oraz pakiety wykończeń pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Nowe Batorego jest realizowana przez doświadczonego dewelopera Budlex. Firma jest jednym z najstarszych deweloperów w Polsce, działa na rynku od 1987 roku, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Budlex jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, kompleksowo zajmuje się budowaniem obiektów mieszkalnych. Realizuje inwestycje mieszkaniowe w Toruniu, Bydgoszczy oraz Warszawie, w Toruniu między innymi to są osiedla Strefa Czasu, Wiśniowa Rezydencja, Szosa Chełmińska, Koniuchy, Przy Skarpie, Rybaki.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Nowe Batorego?

Mokre Przedmieście, ul. Batorego 51-51B (2,2 km od centrum Torunia).

Kto jest deweloperem Nowe Batorego w Toruniu?

Deweloperem Nowe Batorego jest Budlex.

Kiedy Nowe Batorego zostanie oddany do użytkowania?

Nowe Batorego – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nowe Batorego na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o