Budlex

Budlex

Buduje mieszkania od 1987
Ceny 
od ‍23 544 zł / m2
 $6 390
Oficjalna strona – budlex.pl

Zapytaj dewelopera Budlex

Napisz wiadomość
Zaloguj się, aby część pól została wypełniona automatycznie
Twoje pytanie
Imię
Email
Telefon
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy an Terms of Service apply.

Wszystkie inwestycje Budlex na mapie

w sprzedaży
wszystkie mieszkania wyprzedane

O deweloperze

Spółkę Budlex powołano w 1987 roku w Toruniu. Jest obecna na rynku nieruchomości Warszawy, Torunia, Bydgoszczy i Olsztyna. Specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym.

Jako pierwsza w Polsce zdobyła certyfikat dewelopera, przystąpiła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, przeszła weryfikację CSR, zdobyła certyfikat ISO i założyła rachunek powierniczy. Należy do Europejskiej Unii Deweloperów (UEPC).

Zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, zwłaszcza medal Thorunium, najwyższe wyróżnienie Prezydenta Torunia, Medal Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Obiekt Roku, Budowa na Medal Pomorza i Kujaw.

Posiada Certyfikat Rzetelności, Certyfikat Zgodności z normą SA8000 i stosuje Kodeks Dobrych Praktyk sporządzony przez PZFD.

Oferuje doradztwo w wyborze nieruchomości i projektowania wnętrz oraz kompleksową darmową obsługę klientów na drodze uzyskania kredytu hipotecznego. Prowadzi dział aranżacji wnętrz i proponuje różnorodne pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

Posiada program rabatowy Karta Korzyści Budlex oraz specjalną ofertę Mieszkanie dla Seniora przewidującą zniżki, pomoc w wykończeniu mieszkania, sprzedaży posiadanej nieruchomości oraz przeprowadzce, a także wsparcie w zakresie przygotowania dokumentacji.

Jeszcze deweloperzy w Polsce