Budlex

Budlex

Buduje mieszkania od 1987
Ceny od 5 300 zł/m2
( 1 340 $/m2)
Oficjalna strona – budlex.pl

Zapytaj dewelopera Budlex

Aby wysłać wiadomość, wypełnij pola
Twoje pytanie
Zaloguj się, aby część pól została wypełniona automatycznie
Imię
Twój e-mail
Telefon

Wszystkie inwestycje Budlex na mapie

są mieszkania na sprzedaż
wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane

O deweloperze

Spółkę Budlex powołano w 1987 roku w Toruniu. Jest obecna na rynku nieruchomości Warszawy, Torunia, Bydgoszczy i Olsztyna. Specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym.

Jako pierwsza w Polsce zdobyła certyfikat dewelopera, przystąpiła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, przeszła weryfikację CSR, zdobyła certyfikat ISO i założyła rachunek powierniczy. Należy do Europejskiej Unii Deweloperów (UEPC).

Zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, zwłaszcza medal Thorunium, najwyższe wyróżnienie Prezydenta Torunia, Medal Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Obiekt Roku, Budowa na Medal Pomorza i Kujaw.

Posiada Certyfikat Rzetelności, Certyfikat Zgodności z normą SA8000 i stosuje Kodeks Dobrych Praktyk sporządzony przez PZFD.

Oferuje doradztwo w wyborze nieruchomości i projektowania wnętrz oraz kompleksową darmową obsługę klientów na drodze uzyskania kredytu hipotecznego. Prowadzi dział aranżacji wnętrz i proponuje różnorodne pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

Posiada program rabatowy Karta Korzyści Budlex oraz specjalną ofertę Mieszkanie dla Seniora przewidującą zniżki, pomoc w wykończeniu mieszkania, sprzedaży posiadanej nieruchomości oraz przeprowadzce, a także wsparcie w zakresie przygotowania dokumentacji.

Jeszcze deweloperzy w Polsce