Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowe Miasto Różanka
we Wrocławiu

Cena
na zapytanie
Deweloper
Adres
Psie Pole, ul. Obornicka 79-95

Więcej o budynkach

Nowe Miasto Różanka Młynarska
ul. Młynarska
6 pięter
W sprzedaży
2 kw. 2017
Oddanie w 3 kw. 2023
W sprzedaży
Nowe Miasto Różanka
Psie Pole, ul. Obornicka 79-95 (Etap 1)
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 3 kw. 2018
Sprzedane
Nowe Miasto Różanka II
Psie Pole, ul. Obornicka 79-95 (Etap 2)
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Nowe Miasto Różanka

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 9 kwietnia 2022
1-pokojowe
25.19–33.56 m2
zapytaj o cenę
2-pokojowe
36.91–52.8 m2
zapytaj o cenę
3-pokojowe
53.75–77.91 m2
zapytaj o cenę
4-pokojowe
42.66–125.48 m2
zapytaj o cenę
5-pokojowe
109.07 m2
zapytaj o cenę

Nowe Miasto Różanka na mapie Wrocławia

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków10
🟧 Liczba mieszkań988
🟧 Liczba pięter6–9
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań25–126 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nowe Miasto Różanka we Wrocławiu to nowoczesne osiedle o zróżnicowanej architekturze, łączy w sobie nowo wybudowane oraz zrewitalizowane budynki, jak to Spichlerz, Villa „Rosa”, Młyn Różanka. Osiedle jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicach Obornickiej i Młynarskiej, w obrębie osiedla Różanka, w sąsiedztwie Odry. Jest to prężnie rozwijająca się część Wrocławia, poza ścisłym centrum miasta, a przy tym z bliskością terenów rekreacyjnych i dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej.

Okolica inwestycji

W bliskim sąsiedztwie osiedla zlokalizowane są lokale gastronomiczne, apteki, drogerie, stacje benzynowe, szpital, gabinety medyczne, sklepy spożywcze (Lidl, Biedronka, Żabka). W pobliżu dostępne są liczne ścieżki pieszo-rowerowe, parki, tereny zielone, obiekty kultury i rozrywki. W okolicy dużo jest placówek edukacyjnych, między innymi to Szkoły Podstawowe nr 20 i nr 101, Szkoła Podstawowa nr 50 z basenem, Liceum Ogólnokształcące nr X im. S. Sempołowskiej, Przedszkola nr 126, nr 149, nr 82 oraz przedszkola i żłobki niepubliczne.

Architektura

Inwestycja realizowana jest etapowo, w jej skład wchodzą nowo wybudowane bloki mieszkalne o nowoczesnej architekturze i stonowanej kolorystyce oraz zrewitalizowane obiekty zabytkowego Młyna Różanka, zbudowanego na początku XX wieku. To są Villa ”Rosa” - budynek o dwóch kondygnacjach, liczy 8 mieszkań, dawniej część biurowo-mieszkalna młyna. Budynek IB - dawniej spichlerz, o 9 kondygnacjach z 40 mieszkaniami, w tym dwu- i trzypoziomowymi. Młyn Różanka - odrestaurowany budynek dawnej „Kaszarni”, w postindustrialnym stylu, wpisany do rejestrów zabytków, liczy 5 kondygnacji i 112 mieszkań.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest w pełni przystosowane do potrzeb seniorów i osób niepełnosprawnych - na terenie inwestycji zaprojektowano wygodne nawierzchnie, niskie krawężniki, szerokie ciągi piesze, przestronne windy. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, wózkownie, rowerownie, miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz naziemnym, stacja ładowania samochodów elektrycznych. W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są tereny zielone i rekreacyjne, alejki, ławeczki, elementy dekoracyjne, place zabaw dla dzieci.

Komunikacja

Inwestycja jest bardzo dobrze usytuowana pod względem dostępności środków komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla kursują liczne linie tramwajowe (1, 7, 8, 15, 17) i autobusowe (102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 115, 116, 118, 119, 121, 122, 128, 129, 130, 141, 144, 148, 248, 908, D, N). Bliskość ulic Bałtyckiej i Żmigrodzkiej pozwala na szybki dojazd do pozostałych części Wrocławia, obwodnicy autostradowej A8 i drogi krajowej nr 5 - na wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach. W ofercie są jedno-, dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe lokale, w tym dwu- i trzypoziomowe. Metraże kształtują się od 25 do 126 metrów kwadratowych. Do większości mieszkań przynależne są balkony, loggie, ogródki lub tarasy. Deweloper ma w ofercie pakiety wykończeniowe mieszkań.

O deweloperze

Nowe Miasto Różanka realizowane jest przez znanego ogólnopolskiego dewelopera Grupę Atal. Firma działa na rynku od 1990 roku, jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Aglomeracji Śląskiej i Trójmieście. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji we Wrocławiu są między innymi Atal Towers, Stara Odra Residence, Osiedle Mieszczańskie, Dmowskiego 19, Ville Murano, Zielone Wojszyce.

Szczegóły oferty oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Podoba Ci się Nowe Miasto Różanka?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania
Inna nazwa tej inwestycji Młyn Różanka, Nowe Miasto Rozanka, Nowe Miasto Różanka Młyn, Mlyn Rozanka.

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Nowe Miasto Różanka w Wrocławiu?

Ile kosztuje metr kwadratowy w Nowe Miasto Różanka?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Nowe Miasto Różanka w Wrocławiu?

Deweloperem Nowe Miasto Różanka jest ATAL.

Kiedy Nowe Miasto Różanka zostanie oddany do użytkowania?

  • – oddanie w 3 kw. 2023
  • Etap 1, Etap 2, Etap 1B, Etap 3, Etap 4, Różanka Młyn, Różanka Villa Rosa – zbudowane
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o