Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowe Miasto Różanka
we Wrocławiu

Cena / m2
sprawdzamy
Deweloper
Adres
Psie Pole, ul. Obornicka 79-95

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Nowe Miasto Różanka

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 9 kwietnia
1-pokojowe25.19–33.56 m2sprawdzamy cenę
2-pokojowe36.91–52.8 m2sprawdzamy cenę
3-pokojowe53.75–77.91 m2sprawdzamy cenę
4-pokojowe42.66–125.48 m2sprawdzamy cenę
5-pokojoweod 109.07 m2sprawdzamy cenę

Nowe Miasto Różanka na mapie Wrocławia

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Nowe Miasto Różanka — 2 kw. 2017
Młynarska
w budowie
w sprzedaży
termin oddania3 kw. 2023
Etap I
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2018
Etap II
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Etap III
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020
Etap IB
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020
Różanka Villa Rosa
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2020
Etap IV
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2020
Różanka Młyn
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2022

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków10
Liczba mieszkań988
Liczba pięter6–9
Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom)
Powierzchnia mieszkań25–126 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle otwarte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniaochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nowe Miasto Różanka we Wrocławiu to nowoczesne osiedle o zróżnicowanej architekturze, łączy w sobie nowo wybudowane oraz zrewitalizowane budynki, jak to Spichlerz, Villa „Rosa”, Młyn Różanka. Osiedle jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicach Obornickiej i Młynarskiej, w obrębie osiedla Różanka, w sąsiedztwie Odry. Jest to prężnie rozwijająca się część Wrocławia, poza ścisłym centrum miasta, a przy tym z bliskością terenów rekreacyjnych i dostępem do rozbudowanej infrastruktury miejskiej.

Okolica inwestycji

W bliskim sąsiedztwie osiedla zlokalizowane są lokale gastronomiczne, apteki, drogerie, stacje benzynowe, szpital, gabinety medyczne, sklepy spożywcze (Lidl, Biedronka, Żabka). W pobliżu dostępne są liczne ścieżki pieszo-rowerowe, parki, tereny zielone, obiekty kultury i rozrywki. W okolicy dużo jest placówek edukacyjnych, między innymi to Szkoły Podstawowe nr 20 i nr 101, Szkoła Podstawowa nr 50 z basenem, Liceum Ogólnokształcące nr X im. S. Sempołowskiej, Przedszkola nr 126, nr 149, nr 82 oraz przedszkola i żłobki niepubliczne.

Architektura

Inwestycja realizowana jest etapowo, w jej skład wchodzą nowo wybudowane bloki mieszkalne o nowoczesnej architekturze i stonowanej kolorystyce oraz zrewitalizowane obiekty zabytkowego Młyna Różanka, zbudowanego na początku XX wieku. To są Villa ”Rosa” - budynek o dwóch kondygnacjach, liczy 8 mieszkań, dawniej część biurowo-mieszkalna młyna. Budynek IB - dawniej spichlerz, o 9 kondygnacjach z 40 mieszkaniami, w tym dwu- i trzypoziomowymi. Młyn Różanka - odrestaurowany budynek dawnej „Kaszarni”, w postindustrialnym stylu, wpisany do rejestrów zabytków, liczy 5 kondygnacji i 112 mieszkań.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest w pełni przystosowane do potrzeb seniorów i osób niepełnosprawnych - na terenie inwestycji zaprojektowano wygodne nawierzchnie, niskie krawężniki, szerokie ciągi piesze, przestronne windy. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, wózkownie, rowerownie, miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz naziemnym, stacja ładowania samochodów elektrycznych. W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są tereny zielone i rekreacyjne, alejki, ławeczki, elementy dekoracyjne, place zabaw dla dzieci.

Komunikacja

Inwestycja jest bardzo dobrze usytuowana pod względem dostępności środków komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla kursują liczne linie tramwajowe (1, 7, 8, 15, 17) i autobusowe (102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 115, 116, 118, 119, 121, 122, 128, 129, 130, 141, 144, 148, 248, 908, D, N). Bliskość ulic Bałtyckiej i Żmigrodzkiej pozwala na szybki dojazd do pozostałych części Wrocławia, obwodnicy autostradowej A8 i drogi krajowej nr 5 - na wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach. W ofercie są jedno-, dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe lokale, w tym dwu- i trzypoziomowe. Metraże kształtują się od 25 do 126 metrów kwadratowych. Do większości mieszkań przynależne są balkony, loggie, ogródki lub tarasy. Deweloper ma w ofercie pakiety wykończeniowe mieszkań.

O deweloperze

Nowe Miasto Różanka realizowane jest przez znanego ogólnopolskiego dewelopera Grupę Atal. Firma działa na rynku od 1990 roku, jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Aglomeracji Śląskiej i Trójmieście. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji we Wrocławiu są między innymi Atal Towers, Stara Odra Residence, Osiedle Mieszczańskie, Dmowskiego 19, Ville Murano, Zielone Wojszyce.

Szczegóły oferty oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Nowe Miasto Różanka?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania
Inna nazwa tej inwestycji Młyn Różanka, Nowe Miasto Rozanka, Nowe Miasto Różanka Młyn, Mlyn Rozanka.

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Nowe Miasto Różanka w Wrocławiu?

Ile kosztuje metr kwadratowy w Nowe Miasto Różanka?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Nowe Miasto Różanka w Wrocławiu?

Deweloperem Nowe Miasto Różanka jest ATAL.

Kiedy Nowe Miasto Różanka zostanie oddany do użytkowania?

  • Nowe Miasto Różanka Młynarska – Dostępne od 3 kw. 2023
  • Nowe Miasto Różanka, Nowe Miasto Różanka II, Nowe Miasto Różanka III, Nowe Miasto Różanka IB, Nowe Miasto Różanka Villa Rosa, Nowe Miasto Różanka IV, Nowe Miasto Młyn Różanka – zbudowane
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o