Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowy Amsterdam
w Szczecinie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Goleniów, Czarna Łąka, ul. Słoneczna

Nowy Amsterdam na mapie Szczecina

Goleniów, Czarna Łąka, ul. Słoneczna

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba domów4
🟧 Liczba pięter1
🟧 Ogrzewanieindywidualne (gazowy piec kondensacyjny)
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań119,36–126,44 m2
🟧 Powierzchnie dodatkoweogródek
🟧 Rodzaj zabudowyjednorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościdom
🟧 Udogodnieniaogrzewanie podłogowe

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nowy Amsterdam w Czarnej Łące to osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na obszarze podmiejskim Szczecina, około 500 m od granic miasta, w Dolinie Dolnej Odry, w otulinie Obszaru Natura 2000.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się w gminie Goleniów, w miejscowości Czarna Łąka, przy ul. Słonecznej, wśród łąk i pastwisk, nad jeziorem Dąbie.

Okolica inwestycji

W okolicy można znaleźć sklepy spożywcze Biedronka – 3 km i Lewiatan – 4 km, restauracje – w zasięgu 3 km, aptekę – 2 km, pocztę – 4 km, Przedszkole Niepubliczne "Kacper" – 4 km, Szkołę Podstawową nr 39 im. A. Fiedlera – 4,8 km, kościół rzymskokatolicki – 4,2 km. W odległości 600 m dosiężne jest jezioro Dąbie z małym pomostem. Plaża w Bystrze oddalona jest o 1,5 km.

Architektura

Budynki bliźniacze, pod dwuspadowymi dachami krytymi ceramiczną dachówką o grafitowym kolorze, z oknami połaciowymi, posiadają parter i wysokie poddasze. Elewacje tynkowane są w kolorystyce bieli i szarości. Projekt cechują duże przeszklenia i ciekawe belkowanie.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja posiada ogrodzony i zamykany teren. Do każdego z segmentów przynależy garaż lub indywidualne miejsce parkingowe na terenie.

Komunikacja

Obok osiedla przebiega lokalna droga łącząca Lubczynę ze Szczecinem. W odległości około 500 m od osiedla dostępna jest ścieżka rowerowa, prowadząca do centrum Szczecina. W niedużej odległości znajdują się ważne szlaki komunikacyjne – droga krajowa nr 3 Szczecin-Świnoujście i droga krajowa nr 6 Szczecin-Gdańsk. Odległość do stacji kolejowej Szczecin Dąbie z połączeniami EIC, IC i REG wynosi około 11 km. W Glewicach, w odległości 25 km od inwestycji, znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Szczecin-Goleniów z połączeniami krajowymi i zagranicznymi.

O mieszkaniach

W inwestycji znajdują się dwupoziomowe lokale mieszkalne o powierzchni od 119 do 126 m2, o układzie cztero- i pięcio-pokojowym, o wysokości sufitów od 260 do 280 cm. Na parterze mieści się pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz gabinet, natomiast na poddaszu znajduje się strefa intymna zawierająca sypialnie, garderobę oraz łazienkę. W pomieszczeniach wykonana jest stolarka okienna i balkonowa PVC ze szkleniem potrójnym. Na parterze i w łazience na poddaszu zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie zasilane jest z indywidualnego pieca gazowego z zasobnikiem.

O deweloperze

Inwestycja Nowy Amsterdam w Czarnej Łące jest realizowana przez firmę deweloperską Horizon, działającą w branży budowlanej od 2017 r. W dorobku dewelopera są liczne inwestycje mieszkaniowe na terenie Szczecina, w tym wybudowane i oddane osiedle Bocianie Gniazdo.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Nowy Amsterdam?

Goleniów, Czarna Łąka, ul. Słoneczna.

Kto jest deweloperem Nowy Amsterdam w Szczecinie?

Deweloperem Nowy Amsterdam jest Horizon.

Kiedy Nowy Amsterdam zostanie oddany do użytkowania?

Domy BI, Domy BII – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nowy Amsterdam na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o