Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Oaza Bandurskiego
w Markach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Bandurskiego 7

Oaza Bandurskiego na mapie Marków

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Oaza Bandurskiego — 4 kw. 2020
Oaza Bandurskiego
Domy A1-A2, Domy B1-B2, Domy C1-C2
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba domów6
🟧 Liczba pięter1
🟧 Ogrzewanieindywidualne (kocioł gazowy kondensacyjny)
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań144 m2
🟧 Rodzaj zabudowydomy
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Udogodnieniainteligentny dom, wideodomofon, panele fotowoltaiczne

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Oaza Bandurskiego to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, realizowanych w wysokim standardzie w podwarszawskich Markach.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się w zielonej okolicy, blisko centrum Marek, przy ul. Bandurskiego, nad rzeką Długą. Miejscowość zdominowana jest przez zabudowę jednorodzinną.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy osiedla zlokalizowane są markety spożywcze Biedronka – 160 m, Żabką – 360 m, Lidl – 1,3 km, lokale gastronomiczne, apteki, drogerie, bankomaty, myjnia bezdotykowa, poczta, paczkomat, praktyka lekarska, Stomatologia Vimamed – 700 m, Urząd Miasta – 310 m, kościół katolicki – 220 m, miejska biblioteka publiczna – 260 m. Obok inwestycji działa Klub Malucha „Słoneczko”. W okolicy funkcjonują Przedszkole i żłobek „Kajtuś Czarodziej” – 360 m, przedszkole Happy Marki – 550 m, prywatna szkoła podstawowa Astra – 210 m, Szkoła Podstawowa nr 1 – 410 m, Liceum profilowane – 300 m. Istnieją w pobliżu obiekty sportowo-rekreacyjne: Fitness Club Markus – 350 m, klub tenisowy – 1,2 km, kompleks sportowy Orlik i Plac zabaw dla dzieci – 1,1 km. Dostępne są w okolicy park miejski (400 m), ścieżki rowerowe wzdłuż rzeki Długiej i Rezerwat przyrody Puszcza Słupecka. W odległości krótkiego dojazdu położone są Lasy Drewnickie z Rezerwatem Łęgi Czarnej Strugi oraz Jezioro Zegrzyńskie.

Architektura

Domy w zabudowie bliźniaczej wzniesione są z funkcjonalnej bryły, stylizowanej na stodołę, z użyciem ekologicznych, przyjaznych środowisku materiałów. Niepodpiwniczone obiekty posiadają parter, pełne piętro i strych pod dwuspadowym dachem z lukarnami. Elewacje tynkowane są w kontrastowym połączeniu bieli i grafitowego koloru; użyto także inne dekoracyjne materiały, w tym drewno, elementy ażurowe.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest ogrodzony, zagospodarowany w drogi wewnętrzne z podjazdami i miejscami postojowymi przy poszczególnych segmentach. W obrębie bryły mieszczą się garaże o powierzchni 20 m2. Inwestycja wyposażona jest w system wideodomofonowy.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. Dojazd samochodem do Starego Miasta zajmuje blisko 20 minut. W pobliżu dostępny jest pieszo-rowerowy Warszawski Szlak Okrężny. W odległości 110 m położony jest przystanek autobusowy „Bandurskiego l 02” z liniami L33 oraz L40. W odległości 310 m znajduje się przystanek „Marki-Ratusz 01”, obsługiwany przez linie nr 140, 240, 340, 738, L33, L40, L45 i N61, położony na drodze krajowej nr 8, która w niedużym oddaleniu krzyżuje się z drogą ekspresową S8, w ciągu Obwodnicy Marek.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera 6 segmentów o powierzchni 144 m2, w rozkładach 5-pokojowych. W parterze znajdują się hol, pomieszczenia techniczne i gospodarcze, osobna pralnia i garaż, na I piętrze zlokalizowane są kuchnia, jadalnia oraz łazienka. Zaś na II piętrze mieści się strefa intymna: trzy pokoje i duża łazienka. Deweloper oferuje dodatkowe usługi, w tym system Smart home, instalację fotowoltaiki, zagospodarowanie ogrodu, rozbudowę tarasu, ogród zimowy, okna 3-szybowe, pakiety wykończenia pod klucz.

O deweloperze

Osiedle Oaza Bandurskiego buduje obecna na rynku od 2019 r. spółka LifeBox Construction przy udziale LifeBox S.A.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępnej są̨ w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Oaza Bandurskiego?

ul. Bandurskiego 7.

Kto jest deweloperem Oaza Bandurskiego w Markach?

Deweloperem Oaza Bandurskiego jest Lifebox Construction, Flash Development.

Kiedy Oaza Bandurskiego zostanie oddany do użytkowania?

Oaza Bandurskiego – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Oaza Bandurskiego na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o